Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka!!
Jak nie siedzę na bieząco przy komputerze to mam potem tyle zaległości....
Ja jeszcze nie kupiłam termometru,ale powoli zabieram się za poszukiwania.
My mamy do dyspozycji dwa pokoje. Sypialnia jest mała, ale jakoś wmieścimy tam komodę
i łóżeczko Młodego. Ciasno będzie,ale damy sobie radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aallicee napisał(a):
baiser a czesto wysyłaja cie w pracy w delegacje??


Jak pracowałam przez prawie 2 lata w firmie audytorskiej w wawie własnie w grupie external audit, więc wyjazdy mieliśmy dość często, pomijając fakt, że w siedzibie firmy spędzałam może 1 bądź 2 dni w tygodniu a resztę zawsze u klienta na terenie miasta. A wyjazdy już takie na kilka dni to tak średnio dwa lub 3 razy w miesiącu, Ale od marca już tam nei pracuje, bo w maju przeprowadziliśmy się do krakowa, więc zameirzam od następnych wakacji isć do pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niezle sie rozpisalyscie dzisiaj, ale to zawsze tak jest jak mnie nie ma to piszecie a jak siedze przy kompie to cisza:P. ja dzis lezalam do 13 w lozku troche sie wygrzalam 🙂 lepiej sie czuje jak nie leze... zrobilam zakupy i zabieram sie za pranie rzeczy dla Ady bo jeszcze nic nie ruszylam! duzo rzeczy musza mi z polski jeszcze przeslac i kuzynka meza ma mi podac po swoich dzieciakach wiec beda to prac wszystko na raty 😞
kurcze wy juz jestescie tak blisko rozwiazania....a gdzie tam dokonca listopada 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja cały dzien dzis sie nie mogłam ogarnąć z niczym. Lezałam albo przysypiałam ciągle. Nawet obiadu nie robiłam bo zupełnie ani na jedzenie nie miałam checi ani na gotowanie czegos. Wogole jakoś mi dziś ciężko fizycznie i psychicznie dojść do ładu. Nie wiem co sie dzieje. Niby szybko mi te tygodnie kolejne lecą ale juz wolałabym zeby był ten listopad. Miałabym wiecej obowiazków i zajecia przy dzieciaczku a tak to usycham tutaj sama na wiosce a z tesciową cos nie moge sie dotrzec... nie moj klimat 🙂 i tylko moze sie denerwuje niepotrzebnie atmosfera gęstą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek-jak ja to nazywam taka atmosfera ze łyzka mozna mieszac 😉 dla mnie moja tesciowa tez nie moj klimat 😉 ale to juz bylo poruszane.Ja mam termin na 20 listopad to prawie koniec listopada ale jakos mam wrazenie ze wczesniej sie rozsypie cos okolo 10 😉 ale to pewnie mi corcia zrobi na zlosc i posiedzi do konca 😉 ja juz po odczulaniu mezulka bylam w pepco i kupilam 2 bodziaki na dlugi rekaw po 4,99 za sztuke jedne wieksze jedne mniejsze nie moglam sie powstrzymac do tego malutka kosmetyczke sobie do szpitala na kosmetyki i malowidelka bo przeciez nie wyjde ze szpitala jak 7 nieszczesc 😉 bylismy na pizzy-a raczej maz wsunal pizze a ja tortille drobiowa a o 13 jadlam obiadzik i gdzie ja to wepchalam sama sie zdzwilam ryba bedzie na jutro bo maz juz sie opchal pizza i nie ma gdzie wsadzic obiadku-dobrze ze super duzo jak to ja potrafie nie zrobilam bo bym na sile sama musiala jesc zeby nie wywalac no i po pizzy wstapilismy do kauflandu po zakupy i co i trafilam na promocje pampersow 108 sztuk za 54 zl gdzie 80 sztuk tyle samo wiec mezus paczka pod pache i w nogi do kasy 😉))))) i co druga para przy kasie z pampersami pod pacha 😉 jestem jakas przejedzona i nogi bola wiec ide sie polozyc i sadelko zwiazac a jutro na 12-19 wiec nie jest zle wiecej przegadam pewnie po wakacjach z dziewczynami niz to warte-szkoda bo ostatni rok a mam super grupe zgrana nie to co na administracji mialam samych kujonow tu sa super babki na piwko wyjda pogadaja wiec jak mala sie urodzi na bank bede miala wszystkie dziewczyny na odwiedzinach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja papmpersiki kupowałam w rossmanie. Bo tez dosc tanio były. te w pace 108 sztuk tez kosztowały około 55 zł. Jakos tak. Małe opakowanie kupiłam do szpitala 43 szt. za 21 zł. Wiec tez taniej nawet niz na allegro widywałam.
Mój mąż mówi ze ma przeczucie że zaraz po wszystkich swietych bedzie trzeba mnie wieźć na porodówke... a termin z o.m mam tez na 20 list. Wg usg 16.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WITAM DZIEWCZYNY 🙂
JESTEM LUTÓWKA 2012, MAMĄ CUDOWNEJ ADY 🙂
RAZEM Z ADUSIĄ BIERZEMY UDZIAŁ W KONKURSIE, W ZWIĄZKU Z CZYM BARDZO PROSIMY O WASZE GŁOSNY NA ZDJĘCIE MALUTKIEJ 🙂
POZDRAWIAMY I ZYCZYMY DUZO ZDRÓWKA W TA PASKUDNA POGODE :* :*
http://apps.facebook.com/witajcie-na-swiecie/gallery/index/hash/6a95b3f7e17b2727c3b039314b2cea37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
elmirka, czy na jednej z Twoich fotek na FB w tle jest most na wyspę Skye???????

Zdjecie bylo robione w szkocji (brak przewodnika wiec ci nie odpowiem) wiem tylko tyle ze to najdluzsza metalowa konstrukcja 🙂. Tak jest moja wiedza na ten temat. Wycieczka totalny spontan bez konkretnych planow i przygotowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
czesc listopadóweczki 🙂 widze, ze juz sie po malu przenosicie na mamusie.net 🙂 i bardzo dobrze! 😁
A przenioslysmy sie bo brzuszek od tygodnia jednej dziala innej nie a i czas sie przyzwyczajac 🙂 a jak tam Ulcia?Ale ci zazdroszcze ze ty juz po wszystkim i mozesz tulic malutka-nawet po tych perypetiach porodowych,bo z uwaga sledzilam losy jak ci idzie karmisz cycusiem Ule-a czesto budzi sie ns karmienie?A powiedz jako doswiadczona upieczona mama ile pampersow dziennie idziw na takiego szkrabka bo wiem ze co dziecko to roznie ale srednio to mniej wiecej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulka ty to szalejesz z tymi zakupami 🙂 jak nie jakies bodziaki to pampersy jak nie pampersy to znowu jakas spudnisia 🙂. Tez bym tak chciala 🙂. A tu niestety trzeba zacisnac pasa bo przeprowadzka czeka i kasa potrzebna i Kubus juz z nami bedzie. Mam tylko nadzieje ze uda mi sie karmic piersia bo jak zobaczylam ceny mleka modyfikowanego to mnie zamurowalo 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser88 napisał(a):
Ja się tak zastanawiam, skoro u mnie w szpitalu ubierają maluchy w swoje ciuszki nie wiem co mam wziąć dla Sofii na te pare dni oprócz oczywiscie rzeczy na wyjście, które mi przywiezie mąż ...

podpytaj u wrzesniowek napewno ci pomoga. Ja to nie wiem jakie sa standarty w polsce ale z tego co piszecie to kazdy szpital ma inne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...