Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej goska 🙂
posmaruj olce pod noskiem maścią majerankową. mój M tez po podrózy jakis niespokojny i kicha trochę... Grzes przeziębiony, kari ma gardło chore, ja tez jakos niezbyt to co się dziwić... inhaluję go, wyciągam ciompy, smaruje majerankiem..nie wiem czy m podac vit C w kropelkach, pisze ze można od 2 miesiąca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
edithd super ze dotarliscie bezproblemowo 🙂
my dzis pospalysmy do 9.30! Ada wlasnie przysnela i musze szybko obiada wyczarowac..potem spacer w planie...maly krzykacz nie pozwala mi odejsc na chwile jak nie spi..a poniewaz spi duzo w nocy i wieczorem w dzien lula bardzo malo...najlepsza rozrywka noszenie jej na rekach...oparta o moja klatke piersiowa i zwiedzanie mieszkania..jak ja tylko poloze po takiej wyprawie to krzyk jakby ja ze skory obdzierali 😞
weekandzik zapowiada sie spokojnie cale szczescie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
my juz od rana u lekarza byliśmy bo mały o 5 miał 38,4 gorączki
ale na całe szczęście wszystko ok tylko gorączka...w sumie teraz ma tylko stan podgorączkowy....czy to zęby?? okaże się...
teraz Maciuś śpi a ja mam chwilk wolnego...dostał ibuprofen na gorączkę mam nadzieje ze nic z teg nie będzie poważnego...kataru nie ma czasami pokasłuje ale to przez ślne bo ma jej bardzo dużo...
aha pochwalę się wam ze dzisiaj MACIUŚ pierwszy raz zjadła danonka małego chciałam dćc mu pół ale zaczął wręcz krzyczeć i dałam mu całego...byłam pod mega wrażeniem jak on pięknie go jadł w ogóle nie pluł wszystko pięknie zjadł i jeszcze wypił nowy soczek marchewkowy po 4 m-cu 🙂 widzę że dla niego nie ma różnicy co dostaje do jedzenia byle by coś dostać tak samo do picia 🙂 ok 14 dostanie zupkę - marcheweczkę zobaczymy jak ją będzie jadł 🙂
Edyta ja od 2 m-cy daję Maciusiowi cebion po 8 kropli dziennie tak mi doktorowa zaleciła na taką pogodę...dodaję mu do mleka albo daję mu na łyżeczce z odrobiną mleka...jak jeszcze karmiłam piersią to wyciskałam trochę swojego mleka na łyżeczkę i dodawałam cebion...bo to strasznie kwaśne i żeby od tej kawsoty się nie zachłysnął...
własnie Maciuś sie obudził....
zmykam...do później
a to Maciuś jedzący swojego pierwszego danonka :
[IMG]http://i45.tinypic.com/1y.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja na chwilke w przerwie od znajomych bo Lenla usnela wiec musialam zostawic gosci i maz zabawia a ja z dzieckiem i wykorzyatalam chwilke zeby do was zajrzec.A wiec chrzestny sie zgodzil byl bardzo zaskoczony ze nie wybralismy nikogo z rodziny a oni dla nas wlasnie jak rodzina i Lenka bedzie jego pierwsza dziewczynka bo ma chrzesniakow ale samych chlopcow.Wiec z teubsza chrzciny po wielkanocy.Gosiaczek-ja na gardlo pilam homopatyczny syrop taki zielono bialy na h ale musze aobie nazwe przypomniec i nic ani mi ani Lence gorzej nie bylo a wrwcz przeciwnie gardlo szybko przeszlo a bralam syrop na samym poczatku jak Lena byla bardzo malutka wiec myale ze nic tobie i Oli nie zaszkodzi tylko jak nazwe przypomne to napisze.Gwiazdeczka-a to nie zaszybko Danonki?Ja to czytalam ze najpierw od marcheweczki jabluszka ewentualnie mus ryzowo mleczny ale zeby tak od razu Danonki to az sie zdziwilam.Dobra zmykam-Lenka spi pewnie az do kapieli pospi a ja zmykam do gosci.Lenka dostala mega suzo ciuszkow w roznych rozmiarach az milo i taka ma sukienke jest przepiekna ale dopiero taka na lato moze az sierpien ale juz nie moge sie doczekac jak ja zalozy-kurcze ma wiecwj ciuchow niz ja 🙂 a ma dopiero 2,5mca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja na gardło jak karmiłam małego brałam septolete moja doktor mi poleciła i normalnie psikałam tantum verde i nic małemu nie było...
co do danonków to radziłam się doświadczonej matki która wychowała 2 dzieci - moja siostra...mówiła mi że normalnie dawała danonka...że danonek jest bardzo łagodny...
tylko marchewka?? ja zakupiłam po 4 m-cu marchewkę z ziemniaczkami...zupkę jarzynową dynie z marchewką, śliwki na deser jagody...to wszystko po 4 m-cu i kleik ryżowy na mleko oraz kaszkę mleczno ryzową bananową po 4 m-cu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek-syrop to DROSETUX

Co do danonkow to ja jakos jestem nie przekonana to ful cukru i zero wartosci odzywczych no ale kazdy robi wedle swego uznania.Ja czytalam ze takie rzecyz to dopiero po 9mcu albo i pozniej.A urozmaicenie diety stopniowo po malutkiej lyzeczce soczku musu z jabluszka i marchewki itp bo dziecku mozna narobic rewolucji zoladkowych.No ale jak juz wspomnialam kazdy robi jak uwaza sloiczki dobra sprawa na wyjezdzie ale ja bynajmniej mam zamiar sama zrobic marcheweczke jabluszko i podac Lence niz sloiczek-to ewentualnosc na wyjezdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1989gwiazdeczka napisał(a):
ja na gardło jak karmiłam małego brałam septolete moja doktor mi poleciła i normalnie psikałam tantum verde i nic małemu nie było...
co do danonków to radziłam się doświadczonej matki która wychowała 2 dzieci - moja siostra...mówiła mi że normalnie dawała danonka...że danonek jest bardzo łagodny...
tylko marchewka?? ja zakupiłam po 4 m-cu marchewkę z ziemniaczkami...zupkę jarzynową dynie z marchewką, śliwki na deser jagody...to wszystko po 4 m-cu i kleik ryżowy na mleko oraz kaszkę mleczno ryzową bananową po 4 m-cu ...


danonek jest łagodny al ma duzo cukru w składzie...ja danonek dopiero ok 8 miesiaca dałam kari.. ale zaszkodzic nie zaszkodzi.....

jak macius? zdrowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
maciuś marchewka bleee... nie chciał jej w ogóle jeść 🙂
coś się z nim dzieje bo cały czas nam płacze od wczoraj wręcz się drze ale gardło ma czyste to nie wiem już co mu jest jest dobrze jak śpi jak nie śpi to jest non stop ryk...masakra już mi ręce odpadają od noszenia....zmykam bo się właśnie przebudził...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny dotarlam i ja.
Gwiazdeczka mam nadzieje ze Macius zdrowy super ze tak mu smakuje nowe jedzenie. Moj K tez nie jest wybredny i herbatki wciaga bez mrugniecia i woda sama tez mu odpowiada. Przyznam wam sie ze ja juz jakis czas temu wprowadzilam kleik ryzowy taki zwykly bezsmakowy do diety Kuby bo mlody byl wiecznie glodny. Teraz dostaje zageszczone mleko tylko przed pojsciem spac a i tak sie budzi ze 2x czasem 3 w nocy bo glodny. Ostatnio dalam mu troche banana do polizania bo jak go zobaczyl to mu slinka ciekla i oczy wychodzily na wierzch, a jaki byl zadowolony 🙂 usmiech to mial jak ten banan 🙂 😉.
Anulka super ze chrzestny sie zgodzil. Mysmy sie jeszcze nie zdecydowali kogo wybierzemy.
Magda kurcze coz za niekompetencja nie dziwie sie ze masz nerwa. Duzo zdrowia dla mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki anula za nazwe - kupie jutro bo az mi ciezko w nocy spac przez to gardło a i kaszle coraz bardziej. Na własne ryzyko zaczełam pryskac tantum verde wczoraj ale niewiele pomogło - na chwile tylko znieczula. Olka dzis cały dzien prawie nie spała - jak na złość, dosłownie po 20 min kimała 2 razy. Juz wieczorem padałam prawie ze zmeczenia a ona marudna sie zrobiła - moze tez ją cos łapie. Zrobiła dzis 2 kupy co u niej jest nie lada swietem bo ostatnie 1,5miesiaca to bylo chyba raz na 3-4 dni. A dzis 2. No i niestety przebudza sie po moim kaszlu... Wiec moze byc ciezka noc... Oby nie.
Gwiazdeczka super ze Macius próbuje nowosci. Mam nadzieje ze bedzie zdrowy i ta goraczka to stan przejsciowy - albo własnie zabkowanie.
Ja z danonkami tez bym raczej ostroznie. Albo w bardzo małych ilosciach. Gdzies tez słyszałam ze wbrew pozorom nie sa az tak zdrowe jak to reklamuja 🙂 Moja Olcia tez sie az rwie jak widzi jedzenie. Dzis jadłam kanapke z szynka to pozerała wzrokiem. Dałam jej powochac tylko 🙂 Ale zaczne jej podawac konkrety dopiero miedzy 4 a 5 miesiacem. I na pierwszy ogien idzie gotowana marchewka i ziemniaczek i moje letnie jabłuszka juz czekaja w słoiczkach.

Anula fajnie ze chrzestnych juz macie i mozecie spokojnie organizowac chrzciny 🙂 No i ze Lenka takie prezenty dostała. Takie dzieci to maja dobrze 🙂
Ja mam juz pełną szafkę prezentowych sukienek itp dla Olci. I tez czekam kiedy bede mogła ja w to stroić. Bo wszystko praktycznie jest na pół roczku. A takie cudenka ze sama bym takie chciala w wersji maxi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny, na razie z grubsza przeczytałam, bo goście.
Dzięki Edytko! na szczęście od wczoraj były juz kolejne 3 kupki normalne, więc troszkę sie uspokoiliśmy, ale za każdym razem badamy kupke nieomal z lupą 😉
Hela z kuzynką się skumplowały, więc jest spoko, zero zazdrości. Ale na razie to chyba sobie spiralę założe, bo 1,5 roku to za krótka przerwa z dzieciakami, 😜 choć pewnie jak by były to by się dało radę. Także Edyta szacun, że z dwójką masz jeszcze czas na cokolwiek innego niz dzieci, no i zdrówka dla was.
Gwiazdeczka, oby Maciusiowi przeszła gorączka i nie zaszkodziły mu te wszystkie nowości.
Anula fajnie, że chrzestnego macie i że wizyta się udała/udaje.
My też mamy mnóstwo pięknych ciuszków, sukieneczek, po kuzyneczce właśnie, aż nie mam jej tego kiedy ubierać.
Zmykam spać bo jutro wielki dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
u nas nocka ok 🙂 Maciuś juz nie ma temperatury i od razu inne dziecko 🙂 na całę szczęście je łanie tak więc o na bank nie gardło bo gdyby było gardło to by nie chciał ciągnąć butli....
dziś zrobił kupę w nowym kolorze pomarańczy - po marcheweczce 🙂 kilka łyżeczek zjadł...
co do danonków to tak sobie przemyślałam to co mi napisałyście i odstawie je Maciusiowi...wole mu dać kaszkę bananowa kilka łyżeczek niż danonka...
a i się pochwale mój Maciuś wczoraj dostał flachę 150ml z jedną miarką kleiku ryżowego o godz. 21 i spał do godz. 6 rano 🤪 🙃normalnie jestem wyspana...niby to tylko jedna miareczka na tyle mleka ale dużo daje 🙂
u nas dzisiaj dzień odwiedzin ...siostra przychodzi z dziećmi bo już 2 tyg. nie była bo miała dzieci chore i ciotka przyjeżdża bo nie mogła być w piątek na Bartka urodzinach tak więc pełna chata ludzi....
zmykam ogarnąć chatę...
do wieczora pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witamy się i my
nocka super, 1 pobudka, o 7 wszystkich nas obudził Maciuś głośnym gadaniem. normalnie non stop wołał AAAAAAAAAAAAAA w rónych tonacjach 🙂

teraz od godzinki lezy na kocu i sie bawi grzechotką-hipopotamem próbując wcisnąc ucho hipcie do buzi 🙂

Martwi mnie Kari, od czwartku ma gorączkę... tzn po nurofenie spada a potem znów w górę do 39'C..oprócz tego zero objawów... jutro jadę z nią do naszej pani dr, bo ta nad morzem (byłam z K w czwartek na wizycie) stwierdziła ze to gardło i dała jej augumentin, ale ja jestem pewna ze nie...jakby ją gardło bolało to nie je, skarży sie, a ona mówi ze ją gardło nie boli i nie bolało, apetyt tez ma normalny. ja to jestem czarnowidzka i mam straszne mysli...na razie próbuję sie nie nastawiac...zaobaczymy. najgorsze ze przez ten ANTYBIOT NIE MOGĘ JEJ ROBIĆ BADAŃ MOCZU I KRWI BO WYJDĄ 'ZAKŁAMANE' LEKARSTWEM.... KURCZE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my dzis od 5:30 na chodzie bo Lenka jak zasnela o 19 to pozniej tyloo jedzonko o 1:30 i o 5:30 oczy jak 5zl i nie chciala usnac po cycusiu wiec polozylam ja miedzy nami i tak gadala na zmiane ze mna albo Marcinem.O 7:30 juz marudzila qiec cyc i usnela i jeszcze spi.Po snoadanku odprawilismy gosci bo musieli rano wyjechac zeby zdarzyc na mecz w ktorym gea ich syn wiec teraz tylko zostalo posprzatac ale to po poludniu albo wieczorem bo o 12 musze zaleciec na uczelnie po indeks a pozniej jedziemy na zakupy domowe(rolety do Lenki pokoiku,karnisz do salonu i apteczne rzeczy typu bepanthen woda morska do noska bo mimo nawilazacza to i tak po nocy Lenka ma w nosie skarby) no i zalecimy do Tesco bo sa tam fajne na rzep sliniaki 5szt po 18zl a Lenka slini sie masakrycznie no i mysle ze te smarki tez moze od zebow bo dzieci przy zabkowaniu moga miec i goraczke i katar i marudy no i te pxhanie raczek do buzi jalby mogla to by 2 naraz wpakowala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,
Edyta oby z Kari szybko wrocila do zdrowia.
Ja juz sie nie moge doczekac lipca, bo wreszcie bede mogla urzadzic nasze mieszkanko, a takie domowe zakupy uwielbiam, czekam na to z jednej strony, a z drugiej wiem, ze powrot do pracy bedzie wtedy juz bardzo blisko. U nas spokojnie, bylismy dzis na moment u mamy w szpitalu, tzn nawet nie wchodzilismy, ale przez szybe poogladala Tymusia, niech ma cos od zycia :P a pozniej u tescia, T caly czas spal i jeszcze lula, wprawdzie juz prawie sie obudzil u tescia, jak to on stwierdzil patrzyl na niego i trzymal go za paluszek (jasne tylko spal w otwartym kombinezonie a na rekach mial rekawiczki), pewnie chcial zeby sie obudzil zeby sie z nim pobawiec, ale wybilam mu to z glowy. Ano i zaprosilismy przez skypea mame K i siostre z mezem na chrzciny, tesciowa pewnie bedzie, a siostra raczej nie-no ale my jestesmy czysci :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gwiazdeczka co do tego danonka to bylam w lekkim szoku, ja w ogole nie mam doswiadczenia w karmieniu dzieci, jednak to mnie bardzo zdziwilo, mysle, ze dobrze zrobilas zeby sie z nim jeszcze wstrzymac. Czasem sobie mysle, ze fajnie byloby karmic malucha juz marcheweczka i innymi smakolykami, ale jeszcze sporo czasu minie pewnie zanim T zasmakuje czegos innego niz mleko, no i w sumie dobrze-rosnie, przybiera, nie choruje odpukac, wiec chyba mu sluzy, a cale zycie przed nim wiec zdazy ze wszystkim. Najlepsza jest moja mama (nie karmila cycem ani mnie ani brata) ostatnio mi powiedziala, ze nie byla w stanie uwierzyc, ze na samym cycu dziecko moze tak urosnac 🙂 dopiero na T widzi. Czasami mnie troche wnerwia, bo mowi ciekawe kiedy ja go naucze jesc normalnie. Powiedzcie Dziewczyny cycowe kiedy bedziecie dawac cos innego? Co czytam to pisza zeby do 6 mca tylko cyc, czyli dopiero w 7 cos innego, czy juz po skonczeniu 5 m-cy mozna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie.ja też się zastanawiam kiedy zacząć karmić małego nowościami.myślę że za ok 2 tygodnie coś wprowadzę.ja już teraz karmię mm, piersią od rzadko.dziś rano mój synek nauczył się czegoś nowego.turlal się z pleców na boki.fajnie to wyglądało i sprawiało mu radość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MAGDA, JA ZAMIERZAM WŁACZYĆ COS W 5 MIESIĄCU, ALE BARDZO LAJTOWO... I TK WIERZE ZE CYCUS THE BEST 🙂))) JABŁUSZKO, MARCHEWECZKA, ZIEMNIACZEK. TAK POD KONIEC MARCA/POCZ KWIETNIA.
DZIS NAS MOJA SIS ZAROSIŁA NA WESELE, MAM BYĆ SWIADKIEM Z KUZYNEM PANA MŁODEGO...TO CI FUSZKA... WESELE 11.05, KARI JUZ MA SUKIENKE:
http://allegro.pl/urocza-sukienka-i-wyjatkowa-z-usa-104-110-wyprzeda-i2988900827.html

ma być drużką 🙂 przed nami znalezienie szmatek, prezentu, butów...fajowo 🙂 🙂 🙂

byłam z Kari na POZ bo znów miała gorączkę,ale pani doktor stwierdziła e przy gardle to normalne, mamy zbija nurofenem i czopkami w nocy (juz słyszę Karli ryk jak czopka jej wsadzę...), parę dni i powinno byc ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ankaly napisał(a):
Witajcie.ja też się zastanawiam kiedy zacząć karmić małego nowościami.myślę że za ok 2 tygodnie coś wprowadzę.ja już teraz karmię mm, piersią od rzadko.dziś rano mój synek nauczył się czegoś nowego.turlal się z pleców na boki.fajnie to wyglądało i sprawiało mu radość.


ankaly, wpisz poprawnie datę ur Jaśka 🙂 Maciek tez uwielbia sie 'toczyć' z boku na bok, ale na brzuchu niestety dostaje dalej szału, wiec chyba wczesniej sie kulnie z pleców na brzuch niz odwrotnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edyta śliczna sukieneczka - jak dla księżniczki 🙂 Juz widze Kari w niej - z tymi jej loczkami i w tej sukni bedzie jak gwiazda na weselu - zrobi konkurencje pannie młodej 🙂
A tym czasem niech szybko wraca do zdrowia. Biedactwo - ciagle coś łapie.
My mamy wesele w maju i komunie chrzesniaka G, chrzciny w lipcu plus nasze pewnie w kwietniu. Wiec czeka mnie zakup co najmniej 3 sukienek 🙂 juz mnie to wkurza bo strasznie nie lubie ciuchowych zakupów dla siebie. Co dziwne pewnie dla Was 🙂 Ale u mnie zawsze z tym problem bo rozmiarówka nietypowa ze wzgl. na biust. Wiec ciezko dopasowac góre z dołem 🙂
Magda ja tez planuje około 5 miesiaca zaczac dawac cos wiecej. Ale tez stopniowo i powoli. Wiadomo mleko najlepsze dla dzieci 🙂 W sumie pisza własnie wszedzie ze do 6 miesiaca nie ma potrzeby oprócz piersi nic dawac. Nawet dopajac nie trzeba. Ale nie znaczy ze nie mozna 🙂 Ja cos czuje ze moja matka to juz w swieta bedzie chciała czestowac Olke czyms... Ostatnio dawała jej budyn polizac. Ale wtedy sie zdenerwowałam bo raptem 2 miesiace to byly. Niby w swieta bedzie miała juz ponad 4,5 mies. wiec i nic sie nie stanie. Zobaczymy. Moze marchewke jej przygotuje na swiateczny obiad 🙂

Adzi super ze synus sie rozwija i uczy nowych umiejetnosci 🙂

U nas narazie jest etap puszczania babli i plucia - i tez sie Olce to podoba 🙂 Nie wiem skad sie tego nauczyła cwaniara. A cieszy sie przy tym jak "gupia".
A i ostatnio zauwazyłam ze potrafi troche dłuzej juz bez nerwów na brzuchu polezec - wczesniej był ryk po 10 sekundach teraz wytrzyma pare minut 🙂 A tak wierzga nogami przy tym i sie przechyla ze czasem mam wrazenie ze zaraz fiknie własnie na plecy. Normalnie sie odpycha szkitkami 🙂 Wogole patrze na nia i czasem sobie mysle ze ma skubana temperament. Ona ciagle w ruchu jest. Nogi i rece to jej lataja na wszystkie strony. Nie ma opcji zeby ulezała w jednej pozycji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka Mamusie!! Nie maiłam dla Was czasu w weekend. Tzn podczytywałam Was,ale nie było kiedy odpisać. Dziś to postaram się nadrobić, jeśli dam radę. Za godzinkę jedziemy z Wiktorkiem na kolejne szczepienie. Dowiem się ile mój Królewicz waży. A o 14:30 mam dentystę - muszę usunąć ósemkę. Jestem ciekawa jak to przetrwam. Życzę miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gwiazdeczka byłam zdziwona tym,że dałaś swojemu synkowi dankonka. Wydaje mi się to zdecydowanie
za wcześnie. Dobrze,że sprawę przmyślałaś. Dietę dziecka się powoli rozszerza,a to już
chyba było zdecydowane przyśpieszenie. Dobrze,że Maciuś nie ma już temperatury i jest ok.
ale |Tobie synek dał pospać.
Anula super,że macie już chrzestnego.
Ankalny super,że synke sie już turla. Jak się patrzy na nasze maleństwa to co chwilkę się
czegoś uczą.
Edith mam nadzieje,że szybko sobie poradzisz z chorobą Kari. a sukiennka prześliczna.

Wiktorek od jakiegoś czasu jak go kładłam do łóżeczka. Pakował twarz pionowo w materac.
Nie wiedziałam o co chodzi. Oświeciło mnie - chciał leżeć i spać na brzuszku. Wcześniej
tego nie nawidził. Położyłam go na brzuszku. Popodnosił główkę, popatrzył i potem położył
ją i zasnął. Słodziak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meg to powodzonka u dentysty. ja jak wyrywalam dwie osemki przed ciaza to podalam sie narkozie pelnej bo tak boje sie dentysty!
edithd sliczna sukienka naprawde bardzo gustowna 🙂
my znowu pospalysmy dzis..normalnie wstaje o 7 ale dzis w nocy ada urzadzila sobie godzinna imprezke od 2 do 3 i nie bylam wstanie ruszyc sie z lozka po 6 rano...
dostalam wlasnie dokumenty i termin kiedy dostane ostatne macierzynskie...28.10.13 wiec od listopada do pracy musze i najlepiej byloby na caly etat ale nie dam rady wiec jeszcze nie wiem co zrobimy...moja mama nie moze przyjechac zeby z nami zamieszkac bo mam ponad 80letnia babcie w domu w pl, a tesciowa musialabym kupic drugi samochod zeby ja wozic do niej...oj juz czuje jak to szybko zleci do jesieni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja.Nocka super.Lenka byla tak wymeczona wczorajszymi zakupami ze jak padla o 19 to dopiero o 1:30 sie obudzila walnela 2 cycusie i do 5 o 5 troche sie pokrecila ale do 7:30 leniuchowalysmy.Teraz znow spi bo ja musze sie zabrac za prace dodatkowa-zamiescilam ogloszenie w okolicy ze rozlicze roczne pity i codzienne mam zajecie a kazdy grosz dobry i cieszy sa pity gorsze i lzejsze ale normalne nie nad kazdym 5 minut sie da wiec rownowaga musi byc.No i musze dzis pogonic meza do apteki po cos na dziaselka bo sie biedulka meczy wciska piastki tak ze komedia ile smiechu przy tym i slini sie okropnie przy tym ze bez sliniaka cala do przebrania bo az po sam brzuch potrafi byc mokra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jesteśmy !
Nie miałam czasu kompletnie Was odwiedzić przez weekend bo podobnie jak Gosię mam zapalenie gardła :/ po tej ciąży ciągle coś łapię i jestem mega nieodporna :/ to chyba ogólne osłabienie organizmu.
Gwiazdeczka ja też zamierzam zaczac pomalutku urozmaicać dietę Sofci , ale poczekam jescze 2 tygodnie, i na spokojne zacznę od łyżeczki soczku jabłkowego, później 2 łyżeczki itp ( ale ja sama będę przygotowywać, to samo marcheweczki ) a gerberki dopiero kupie za kilka miesięcy, na razie domowymi sposobami 🙂
Edytka jak Kari ?? mam nadzieję, ze dziś już jest lepiej ! Jak Maciejko? Ahh cudowna sukienka dla KAri ! Mała królewna 🙂 Widzę, ze w Maju sporo wesel, my też mamy wesele kuzyna 11 Maja :-D
Ankaly codziennie nasze maluszki robią coś nowego 🙂 U Nas tez turlanie na boczki jest, a jak noszę czasami Sofii na pionowo buźka do przodu to kiedyś zawsze głowe miała opartą o ramiona moje a teraz to już nei ma mowy, głowa mocno trzymana 😁 śmiesznie to wygląda hehe najlepiej to by już chodziła
Thalia przy piersi zalecają, ze nawet dopiero po 6 m-cu się wprowadza coś nowego do jadłospisu , ja zamierzam w połowie 4 ale malutkimi kroczkami , takie konkrety to zapewne po 6 m-cu. Bo u mnie przez tą stratę częściowo pokarmu, już mamy cycek i butle pół na pół, dlatego też dopajam .
Karusia dla mnie myślenie o powrocie w lipcu do pracy to dołujący temat, nie dlatego że nie chce wracać ale nie mam z z kim Małej zostawić.
Mag powodzenia na szczepieniu ! My mamy 3 serię 5 marca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...