Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Danusia u nas jabłuszko nadal nie podchodzi, a marchewka jak najbardziej. Wczoraj i dziś sprobowałam dać morele i też nie wchodzą. Jutro jadę z marchewką z ziemniakiem. Może nasze dzieci będą amatorami warzywek. Ja wolę owoce i tyle się ich w ciąży najadłam, że myślałam że Młody polubi, ale to kwestia gustu 😉
My już po mroźnym spacerku. Zima coś nie odpuszcza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
zas mi polozne radzily brac skojarzone, a siostra co jest pielegniarka i pracuje z wczesniakami tez swoich chlopcow nimi szczepila, co osoba to opinia- tak jak z tym rozszerzaniem diety- kazdy lekarz radzi od czego innego zaczynac i inaczej mowi. Takze pewnie jak by bie zrobic bedzie dobrze. Dla nas to nie duzy wydatek te 120 raz za czas moge zaplacic.
Mam nadzieje ze oprocz marchewki inne warzywa beda wchodzic, chyba jutro tez dam marchew- ziemniak bo mam w domu, mam tez ziemniak-dynia z hippa ale tego jeszcze nie dam bo obu tych warzyw jeszcze nie jadla.Dzis jak sie skonczyla marchew to byl ryk i dalam jej wiecej0 tak z pol sloika mam nadzieje ze nic jej nie bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka ja parę dni temu zamawiałam na allegro smoczki do butli z większym przepływem, łyżeczkę silikonową +6 i kilka innych pierdół i między innymi też ten gryzak 😜 Najbardziej się uśmiałam jak czytałam, że nadaje si,ę m.in. do ryb.... 😮 jakoś sobie nie wyobrażam podawać w nim rybę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
i doszedl juz? 🙂


nie czekam na przesyłkę jeszcze. Może jutro lub w piątek dostanę jeśli uczciwy sprzedawca i faktycznie wyśle jak pisał czyli do 48h po wpłacie 😉
I jeszcze czekam na drugą przesyłkę, której się jeszcze bardziej nie mogę doczekać 😁 Wiesz zresztą jaką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja musiałam smoczki do butelek do kaszki bo w tym co Zuzka teraz pije to smoczek jedynka tylko powiększyłam dziurę i zaczyna się przez to rozpadać. Od razu wzięłam żeby jedna przesyłka była łyżeczki +6 i +9 m-cy do tego smoczki uspokajające większe bo te z nuka co mi szwagierka przysłała to też tylko do 6-go miesiąca są i tak się uzbierało kilka rzeczy 😉 Wolałam za jedną przesyłką wszystko kupić bo po co miałabym za miesiąc czy dwa znowu zamawiać i wydawać na przesyłkę 🙂

Ja w tym gryzaku mam w komplecie 2 siateczki. Bratowa mi mówiła, że ona po każdym użyciu myje ręcznie siateczki a później gotuje kilka minut we wrzątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania, pyszny bananek 😁 😁 😁 Ale słodka ta Twoja Mała 😁 I jak dzielnie wcina 🙂
Kurcze, już się nie mogę doczekać aż my coś Piotrusiowi damy do jedzenia normalnego.
Na razie kolejne próby z "proszkiem melkozastępczym" czyli Nutramigenem. W życiu nie widziałam, żeby ktoś robił takie miny przy jedzeniu 🤢 No chyba nie było to najlepsze. Więc dziś zmieszałam z dużą ilością mojego mleka ale też strasznie wybrzydzał. Nie wiem co będzie jak Piotrek w końcu tego nie polubi bo przecież nie będę go wiecznie mogła karmić piersią. A te wszystkie kaszki są albo mleczne (więc odpadają) albo trzeba do nich dodać mleka czyli bez Nutramigenu się tak czy siak nie obejdzie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka Zuzia już 3 dzień jadła banana i dzisiaj ok. godzinę po zjedzeniu strzeliła takie kupsko że aż się zdziwiłam bo było na całego pampersa i miało normalną konsystencję a tyle co rano pisałam, że Zuzia ostatnio robi twarde kupy i stęka odkąd zaczęła jeść wszystkie posiłki. To mi udowodniła, że potrafi robić inne.... 😜 😉 😁

Ulcia cudowna 😘

Deira priv. 😁

MAMY NOWEGO PAPIEŻA!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olga w kapieli wiec mam chwilke 🙂
Ania-ile tego Zuzia zjadla? chyba caly sloiczek? az milo patrzec tak wcina 🙂
Karolka- dobrze ze ksiadz tym razem sie pofatygowal 😁 jak sie czujesz w stanie swietosci? 😁
Gofer- wspolczuje 😲 Piotrus ma stwierdzona skaze bialkowa? bo jakos chyba mi to umknelo 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gofer a nie ma innego mleka poza tym co próbowałaś podać?? Czy już próbowaliście inne i mi umknęło... 😞 Wpadłam jeszcze na taki pomysł, że może kup kaszkę z Nestle ale nie mleczko-ryżową tylko samą ryżową bo ona jest bez mleka i tą kaszkę spróbuj podać a tym mm co masz. Może zaskoczy bo te kaszki na ogół dzieciom bardzo smakują a później jak się przekona do nowego smaku to może i zaskoczy to mleczko co macie.
Danusia pół słoiczka zjadła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olga tez dzis pierwszy raz zjadla pol sloiczka marchewki i kupa przed chwila byla i to konkretna tylko ze taka bardziej gesta, ciekawa jestem jak jutro bedzie z ziemniakiem... Karolka tak mysle ze jak nie zje tej dyni z ziemniakiem co mam to dodam tam marchewki bo mam jszcze samej jeden sloiczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂
Dziś u mnie bardzo aktywny dzień, który zaczęłyśmy o 5 rano 🤪 Moja niestety nie chce przesypiać całych nocek. Pobudka o 3 na cyca to norma.
A, i dzwoniłam do żłobka, Nati jest na 85 miejscu i jest duża szansa, że od wrzesnia dostanie się do żłobka. 15 czerwca będą listy wywieszone.
Zaraz zabieram się za nadrabianie zaległości forumowych 🙂 Widzę, że na 500 stronę się załapałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...