Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ewela no moje puzzle mają takie żywe właśnie kolory 🙂 Ogólnie nie wiem czy wszystkie te puzzle są jednakowe czy czymś poza wzorami i kolorem się różnią ale te są świetne 😉
Ja akurat nie gotowałam gołąbków dla Zuzi bo niestety nie mam skąd wziąć ale ponoć to najlepsze mięsko dla takich maluchów więc jak masz możliwość to dawaj śmiało bez obaw!!! 😁
Zuzka też od 3 dni prawie wcale nie je. Jakieś minimalne ilości wszystkiego. Nawet kaszki wypija tylko ok 100ml a zawsze było w granicach 180ml. Ale już któryś raz takie "niejadkowe" dni ma więc się tym nie przejmuję, bo wiem, że za kilka dni znów apetyt wróci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kochane, ja jak zwykle mam problemy z podjęciem głupiej decyzji. Oglądam te puzzle i oglądam i nie mogę się zdecydować. Wybrałam mega duży komplet 26 literek + 10 cyferek czyli daje się ułożyć z tego mate 1,8mx1,8m (akurat na zajmie prawie całe wolne miejsce w pokoju 😉 ale te puzzle mają 0,8 cm grubości!!! Czy tonie za mało? Czy wasze puzzle też są takie cieniutkie?
I jeszcze czytałam w necie o tych,które wybrałam (eva puzzle), że strasznie śmierdzą chemią... 😞 Śmierdziały Wasze? Bo ja się znowu boję, że Piotrka wysypie (paranoja! paranoja! chyba muszę iść do psychologa się leczyć 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gofer aż zmierzyłam moje i wyszło mi, że mają 1,1cm ale metr ma na końcach blaszkę i może ona przekłamuje i może też mają 0,8cm ale na pewno nie są jakieś specjalnie grube a nawet jak będą o te 0,3mc grubsze to nic nie zmieni 😉
Jak kupisz to wrzuć je do wanny i wymyj porządnie płynem do mycia w jakim kąpiesz Piotrusia. Wyschną Ci w 10 minut 😉
Tylko moja rada jest taka, żebyś nie kupowała tych małych o których piszesz, tylko większe te 30x30. A to z tego względu, że Zuzia jak się przekula albo popełza na koniec maty to czasami te z brzegu chce oderwać i się nimi bawić a te mniejsze Piotruś będzie dużo szybciej rozkładał na czynniki pierwsze 😉
A poza tym te małe nie wiem czy się opłaca na allegro bo one w PEPCO kosztują 8 cz 9zł za 10 sztuk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Swietnie Olis wyglada w tej nowej czapie 🙂 w ogole przystojniak z niego duzy 😘
no ale chyba pisalyscie juz kiedys ze zajety przez Ani Zuzię 😉

Ja jutro od rana wybywam na lumpeksowe szalenstwo do jedego z najlepszych i najwiekszych second handow w Poznaniu 🙂 licze na duzo zdobyczy dla siebie i Ulci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania- no wlasnie ja Olge przymierzalam do tego buzz bo nawet kolezanka na poczatku chciala nam go sprzedac za polowe ceny no ale strasznie skrzypial, jak bylam sie nim przejechac to az Olga nie mogla zasnac bo na dziurach itp skrzypienie bylo okropne, no i ciezko przez te dziury przechodzil, plus baardzo duzy tego wozka to przekladane siedzisko bo Olga jednak woli na mnie patrzec, ale ten nasz graco evo tez ma przekladane siedzisko, jest lekki no i kosztowal 850 czyli polowe mniej, mysle ze posluzy nastepnemu dziecku bo jest wkladka dla noworodka wiec jakby sie urodzil wiosna-lato mozna smigac, jak sie uda w miare szybko tak jak chcemy a jak nie to sie sprzeda.

U nas dziwny dzien, Olga od paru dni strasznie cisnela kupe i tylko male bobki wyskakiwaly, dalam dzis sloik suszonej sliwki, pojechalismy do rodziny, rozbieramy ja, patrze a ona ma wypieki i goraca, mierzymy temp a tu 37,5, no i plakala , wila sie ze masakra, dalismy jej czopek eferalgan- dobrze ze siostra ma male dziecko, no ale nadal ciagle plakala i byla taka inna niz zwykle. Pojechalismy do domu, dalam jej zupke i naraz podczas zupki smrod, a tam taka kupa ze wyciekala przez spodnie i gora poszlo, byla cala brudna, teraz juz temp nie ma. Myslicie ze ta temp mogla byc od tej kupy??? moze za duzo tej sliwki suszonej? mam wyrzuty sumienia ze przeze mnie cierpiala 😞

dajcie jakiegos linka do tych puzzli, super wygladaja, tez kupie 🙂




/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Danusia sama nie wiem czy to od sliwki suszonej, ale u Uli bylo podobnie...wczoraj dostala suszona sliwke na deser, po ktorej sobie pierdziala...dzis od rana byla niespokojna, nie zrobila rano po kaszce kupy (a zawsze robi). pojechalismy do znajomych to caly czas marudzila, stekala...wrocilismy to zjadla obiadek i pozniej dalismy ja do chodzika...taka kupe walnela, az po pepek 😮 za 30 min znow taka wielka smierdzacą koloru suszonej sliwki... 😮 kurcze moze takl samo u Olgi bylo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki 😁 no Olis zarezerwowany dla Zuzi 😁 forumowy nazeczony 😁
Moj tam sliwke wcina a pozniej kupa jak u was po pepek :P ale goraczkowych ani humorkowych spraw nie mielismy po niej..
W koncu dzis cieplo i u nas.. Boziu juz maj a jeszcze ani jednego takiego mega cieplego dnia nie bylo..Rok temu o tej porze w spodenkach smigalam bo taki gorac...
KArolka powodzenia w buszowaniu po lumpkach.. znam pelno osob ktore sie ubieraja i wynajduja takie perelki, ja bylam kilka razy i nie wiem albo nie umiem szukac albo trafialam na jakies badziewie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
TAAAAAAKKKKKKK!!!!!! Oliś jest mój 😁 😁 😁 A raczej Zuzki 😜

Zuza też wcina śliwkę aż się uszy trzęsą i też zawsze po niej robi kupsko nie z tej ziemi albo nawet kilka ale jeszcze się nigdy nie zdarzyło, żeby miała jakieś problemy z brzuszkiem czy gorączkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Igorek też zajada śliwkę (to obok bananka najlepszy owoc), ale kupy są po niej normalne. Tylko kolor mają śliwkowy 😁
Fajne te Wasze puzzle, ale my już zostaniemy przy naszym dywaniku z brokułem 😉 Tatuś specjalnie kupił i jak Igorek ląduje na podłodze, to dywanik się rozkłada 🙂
Karolka powodzenia na polowaniu. Też to uwielbiam 🙂 Niestety blisko mnie żadnego sensownego lumpka nie ma, a do mamy nie ma jak za bardzo jechać i z kim Młodego zostawić. Bo polowanie trzeba zacząć rano jak dostawa jest, a nie po 16 jak wszystko przebrane 😉
Aneciia fajna czapka. Też taką chciałam, bo widziałam w takiej chłopca w parku, ale głupio było podejść zapytać gdzie kupiona. A teraz wiem dzięki Wam 😁

Ja dziś szalałam na allegro i czatowałam na nowe zabawki dla Igorka 🙂 Niektóre nawet tanio się udało wygrać. Teraz rozważam czy nie popolować na cały zestaw. Takich interaktywnych nie mamy za wiele, a w spadku na razie nie dostaniemy, bo jeszcze poprzednicy się nimi bawią 😉
Nie chcę zapeszać, ale chyba się gluten przyjął. Żadnych rewelacji po nim nie było, a Mały je go chyba już 5 dzień. Czy jeszcze coś może wyskoczyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A widzisz, Nacudja ja Ci powiem ze od urodzenia malemu ciuchy tam kupuje i te czapke mijalam milion razy i milion razy mialam ja w rekach jednak odkladalam, ale dwa dni temu widzialam jakiegos bobasa z nia na glowce i tak mi sie spodobalo ze dzis polecialam kupic mojemu 😁 Ona jest w parze z druga szara w kolorowe paski 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja wydaje mi się, że gluten się przyjął 🙂 U Zuzie już nie pamiętam dokładnie ale chyba coś ok 3h po zjedzeniu zaczynały się ulewania. Więc u Igorka gdyby coś się miało dziać to raczej max na drugi dzień by wyszło. My kolejne podejście robimy jak Zuzia będzie miała 7m czyli za tydzień bo lekarka powiedziała, że mamy miesiąc przerwy zrobić i powinno być ok. No ale się przekonamy czy tak będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde, teraz to juz nie wiem co robic 😞 Olga tez jadla suszona sliwke i bylo ok, a wczoraj jak poszlismy spac 2 razy przebieralismy kupe - obie byly ogromne ale normalnej konsystencji 🤢 cala noc plakala i byla niespokojna wiec wyladowala u nas w lozku bo trzeba bylo non stop wstawac bo budzila sie z placzem i trzeba bylo glaskac zeby sie uspokoila, a tak to byla spokojniejsza i caly czas patrzylam czy nie jest goraca, rano znowu wielka kupa 😮 tez normalnej konsystencji alejuz jest wesola- rano jak sie budzi po dobrej nocy to tak jakby spiewa, skrzeczy 😮i dzis juz to robila a ostatnie 3 dni nie wiec chyba juz dobrze. Jak myslicie? isc na pogotowie? temperatury nie ma, kupy normalna konsystencja tylko duzo jej- to chyba zas wezma mnie za przewrazliwiona, upierdliwa matke? 🤢 boje sie zeby sie nie odwodnila.... ostatnio miala problem wycisnac kupe i robila bobki, stawiam na to ze te moje gotowane zupy ja tak zakleily- pewnie za duzo marchewki albo mieska, mozliwe to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gofer, super, że gluten się przyjął 😁 Przynajmniej jedna rzecz na którą nie ma uczulenia więc będzie płatki wcinał 🙂
Ja nigdy nie słyszałam o tej firmie Holle i nawet się nigdzie nie spotkałam z nią. Ale jak na allegro i w sklepie ze zdrową żywnością jak pisałś Karolka to zapewne ceny też spore??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ceny tych produktow z holle nie sa az tak drogie, kosztuja jakos tak jak te kaszki z nestle w kartonikach 12- 15 zl, wiec ujdzie...

a ja wrocilam z lumpka, obkupilam Ulke ze szok 🙂 jestem bardzo zadowolona, wydalam niecale 75 zl a przytargalam caly wór ciuszkow 😁 😁 a dla siebie i M oczywiscie nic nie kupilam 😜 dzis byl nowy towar, wiec tlumy nieziemskie, na szcescie wiekszosc rzucila sie na ciuchy dla doroslych a ja mialam w czym wybierac, normalnie piekne co niektore ciuszki, glownie na lato 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...