Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Karolka bardzo się cieszę, że Ula już się przekonała do nowego miejsca. Teraz już pewnie będzie z górki 🙂
Danusia to prawda, że mogą najpierw wyjść czwórki, a dopiero w następnej kolejności trójki. Mój bratanek też tak miał 🙂
Gofer z Igorkiem dobrze. Poza tym, że idą i idą te zęby i męczą go w nocy. I mnie też 😞 Ale przynajmniej nie ma już temperatury. A sweterki naprawdę super 🙂 No i nie umieraj z dumy, bo pewnie Piotruś też niedługo zacznie śmigać i nie będzie kto go miał podziwiać za kolejne osiągnięcia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Karolka, moze Ulcia jednak zaakceptuje nowy zlobek ! 🙂

Nacudja super ze Igorek juz zdrowszy, oby zeby szybko wyszly ..

GOfer fajne te sweterki.. 🙂

A u nas drugi dzien bez cycka.. W nocy dzis juz lepiej bo maly obudzil sie o 1 i o 5.30 na butle , troszzke pomarudzil ale zjadl i spal dalej.. Oczywiscie o5.30 wzielam do go nas i spal na mnie z glowa na piersiach , chyba naprawde ma silna potrzebe tulenia bo juz nie spi obok ale na mnie, chociazby kawalkiem siebie .. No ale dajemy rade .. Mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie lepiej.. 🙂 a i pokaze wam zdjecie malego na zaproszenie na roczek 😁
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/193/50cfe9041155cedbmed.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam sie po imprezie! 🙂 bylo suuuper!!! 😁 ale jestesmy wykaczeni, dobrze ze wszystko sie dzialo u mojej siostry 😜 dostala mnostwo prezentow, ciuchów i sianko, caly dzien miala dobry humor i w ogole nie spala! 😁 pozniej pokaze zdjecia 😉

aaa i Aniu dzieki za zyczenia!!! 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat, sto lat nie żyje, żyje nam 😁
Karolka wszystkiego najlepszego dla Ulci 😘 😘 😘 Nasz pierwszy roczniak 😉
Super, że impreza się udała. Czekamy na fotki. My świętujemy za tydzień 😉

Anecia świetne zdjęcie. Ja się nie bawiłam w zaproszenia. Po prostu wszystkich obdzwoniłam w imieniu Igorka. Jak miał wenę, to sam wtrącał swoje trzy grosze, a dokladnie dedede. To pewnie miało znaczyć przyjdźcie z prezentem 😁

Obiad rocznicowy nam się udał. Jedzonko było przepyszne, atmosfera też. Trochę drogo, ale raz na jakiś czas można zaszaleć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JESZCZE RAZ STOOO LAT DLA NASZEJ ULCI Karolka pochwal sie zdjeciami i co Ulcia dostala zprezentow? Pytam bo sama nie mam weny , jak ktos pyta co kupic..

Jednak zaproszenie zrobilismy inne , bo tamta aukcja sie skonczyla.. Pokaze jak dostane..

Nacudja jak u was ccyckowanie? Ja od 3 dni jestem wolna ! Maly w koncu lepiej spi w nocy , no i ja tez .. ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Link do fotek dam, jak zbiore zdjecia od wszystkich, albo chociaz od chrzestengo 😉
A z prezentow to Ula dostala kule hule, pchacz z bajerami, stolik edukacyjny, nocnik z fisher price, mnóstwo ciuchow i sporo sianka 😉

My tez zaproszen nie robilismy, bo na imprezie byly tylko najblizsze osoby, ktore obowiazkowo byc musialy, wiec to bylo oczywiste, ze sa zaproszeni 😉

Nacudja super, ze wypad z mężulem sie udal 🙂 a jaka knajapke wybralas ostatecznie? My mamy 3 rocznice za miesiac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka w końcu postawiłam na węgierską 🙂 I chyba dobrze. Objadłam się jak głupia, a wszystko było takie pyszne 😉 My świętowaliśmy 4, ale małżeństem jesteśmy 5 lat i cały czas nie możemy ustalić jak to pogodzić 😉
I ten podpis pod Twoim avatarkiem - 1 roczek i 1 dzień. Jak to brzmi dumnie 😁 A kiedyś zaczynałyśmy od tego 1 dzień...
Anecia ja nadal daję cyca, bo ciągle było coś i mi go żal było, żeby dodatkowe stresy mu dokładać. A to katar, a to gorączka, a to nieprzespane noce z powodu zębów. Jeszcze pomęczę się ten tydzień i od następnego weekendu (tego po urodzinach) jadę z koksem. Muszę czekać na piątek, bo w tygodniu może być trudno - przecież muszę wstać do pracy. A tak liczę na to, że najgorsze będzie przez pierwsze noce, czyli z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Teraz już nie będzie zmiłuj 😠

A co do urodzin, to jestem mega wkurzona. Wczoraj dzwonił teść czy nie możemy przełożyć, bo:
- on ma dyżur w pracy i nie wie czy będzie się mógł zamienić,
- mąż Adama siostry idzie na jakąś inną imprezę, bo wie już o niej od pół roku (jego prawie nigdy nie ma na rodzinnych spotkaniach),
- no a że męża nie będzie to biedna siostra nie ma jak do nas dojechać (tak jakby nie było taksówek 😮 zwłaszcza, że ma obecnie tylko jedno dziecko, bo drugie od ponad 2 miesięcy siedzi gdzieś z babcią 🤢).
No ale ja jestem podła i nic nie przekładam 😠 W końcu tego, że będą urodziny Igorka można się było spodziewać od roku. A że normalnie wypadają w piątek, to chyba logiczne, że najbliższa jest sobota i wtedy będą. Przecież pierwsze to ważne, następne ważne to chyba 18-ste.
Chyba już przestanę się przejmować, bo oni zawsze jakieś cyrki urządzają i jakoś trudno im zrozumieć, że niektóre uroczystości są dla nas ważne. Tylko, że jak oni wymyślają dziwne akcje (chrzciny w środku tygodnia o 16 albo zapraszają na urodziny na 2 godziny przed imprezą), to my się spinamy i jesteśmy. Ech 🤨
A swoją drogą jak można dziecko oddać babci na tak długo i go nie widzieć (siedzą gdzieś na działce) 😮 Nic dziwnego, że potem bracia się nie lubią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂

bardzo dziekuję w imieniu Ulci za zyczenia 😘 😘 😘
tutaj link do fotek:
https://plus.google.com/photos/108486363973987129551/albums/5926530575753880193?authkey=CPvLtqqS25njYA

Nacudja no bez przesady, to Wy ustalacie termin imprezy Igorka, poza tym tak jak piszesz, nie od wczoraj wiedza o tej imprezie, nieładnie tak kombinowac i odmawiac na ostatnią chwile 😮 ja tez bym sie nimi nie przejeła...moja starsza siostra miala juz wczesniej cos zaplanowane, ale nawet nie wpadla na pomysl, zeby nam mącic i impre przekladac - po prostu wpadna do nas w innym terminie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczynki 😉
dawno mnie tu nie bylo :P
troche duzo do czytania i nadrabiania was,dlatego wybaczcie ale nie bede wstanie was nadrobic 😞
postaram sie czesciej tu zagladac,tylko z fb jestem na biezaco..

U nas sporo zmian,maly ma juz 7 zebow,od 3 msc nie je cycka,sam sie odstawil ;/ bylo mi przykro z tego powoedu,bo mialam zamiar karmic rok,ale najwidoczniej nie chcial juz pic mleczka mamusi 😞
Za to zjada na noc czasem 400 ml mleka z kaszka 😉 podzielone na 2 tury,bo butelka ma tylko 250 ml..ale wytrzymuje na tym do 6 rano,wiec nie jest zle..no i w koncu mlody przeprosil sie z woda mineralna,bo tak pil tylko wode z sokiem,przez co malo jadl..stad ten niski przyrost wagi..11msc 8600g i 75 cm..nowy fotelik od 9 kg lezy juz w garazu 2 msc i czekamy az Alis dobije do 9 kg zebysmy mogli go zamontowac..
Probuje juz sam stac,ale jeszcze troche sie boi,jak sie zapomni to ladnie stoi sam..a czy Wasze dzieciaki juz chodza?? Ja nie moge sie doczekac jak maly zacznie 😉
Za rowny miesiac mamy roczek,ktory organizujemy w lokalu,bo wszyscy goscie do domu sie nie zmieszcza (ok 30 osob)
No i oczywiscie Alan otwiera wszystkie szafki,wyciaga wszystkie naczynia,wchodzi do szuflad,i chowa tam rozne rzeczy,ktorych pozniej szukam pol dnia..
Ale zmienia sie szybko,ma teraz etap przytulania,co wyglada bardzo slodko..zasowa z pchaczem z predkoscia swiatla,manewruje nim we wszystkie strony,i jest strasznie uparty..
a czy Wasze dzieciaczki sa grzeczne,czy tez wymuszaja wszystko placzem??
Moze moglybyscie polecic mi DOBRE pantofle..szukalam taki w ecco lub emel ale nic nie znalazlam..zalezy mi zeby mialy gietka podeszwe,zeby malemu sie dobrze chodzilo...
Pozdrawiam Was goraco,i moc buziakow dla waszych pociech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka- spóznione dla Ulci 😘
Ewela- Olga tez wszystko wyciaga ze szafek, wstaje, przemieszcza sie z prednoscia swiatla na czworakach ale do chodzenia to raczej daleko. Teraz uczymy sie dmuchac na bankach mydlanych zeby umiala zdmuchnac swieczke na imprezie urodzinowej 🙂 jakos to idzie tylko za lekko dmucha, ona ogolnie nasladuje np jak ja zakaszle ona wydaje podobny dzwiek. Raczej nie wymusza a jak probuje to jestesmy nieugieci i nie dajemy sie szantazowac, gorzej z dziadkami bo widac ze oni jej sie daja 😮
Co do roczku to u nas chyba beda 2 tury- 1 dla rodzinki w domu, zamowimy catering, a druga tura na sali zabaw (cos jak figlopark) dla znajomych z dzieciaczkami, bo mamy taki jeden do ktorego Olga lubi chodzic i tam sie bawic, tylko nie wiem jak to ogarne bo od konca pazdziernika zaczynam studia podyplomowe i to wyjazdowe wiec w weekend bede poza domem, na szczescie co drugi, ale i tak ciezko bedzie z imprezami w 2 terminach bo bedzie musial byc 2 tyg odstep a to z kolei tak nie bardzo mi sie widzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Danusia - pokaz nam Olge ..dawno nie widzialysmy nowych zdjec 🙂)

Ewela - fajnie ze sie odezwalas 🙂 super ze Alanek rosnie.. 🙂 odzywaj sie czesciej..

Nacudja- w takim razie trzymam kciuki za odcyckowanie ..! 🙂 Bedzie dobrze napewno 🙂

Karolka- super zdjecia , widac ze sie swietnie bawiliscie.. 🙂 mam nadzieje ze i u nas tak bedzie .. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anecia- postaram sie, musze zgrac zdjecia z aparatu a nie wiem gdzie jest kabel, dzieki za przypomnienie bo wlasnie zorientowalam sie ze ostatnio robimy jej bardzo malo zdjec, przez ten mlyn- praca- urzadzanie mieszkania- leczenie- studia - codzienne obowiazki ledwo ogarniam to co sie dzieje, doslownie wszystko jest w biegu i na wszystko brakuje czasu.

Co do bucikow to my mamy elephanten takie sliczne skorkowe z gietka podeszwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my puki co mamy ze sztywna kostka, jak zacznie chodzic to zapytam pediatre bo chyba na roczek jest szczepienie a zanim zacznie pewnie sama chodzic to jeszcze hoho, mysle ze do szczepienia nie zacznie to sie zapytam. Te ze sztywna kostka poradzila nam fizjoterapeutka ze szkoly rodzenia. One podeszwe maja taka dosyc elastyczna, ale piete i kostke trzymaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no wlasnie wszystko jest w toku 🙂 ciagle jezdze na badania , zabiegi, niestety klinike mamy w Katowicach- niby tylko 50 km w jedna strone ale jest przebudowa drog i ciezko sie dostac no i sporo czasu to zajmuje. Zwariowalam! jak sie uda to oby z ciaza bylo ok i nie trzeba bylo lezec bo studia sa ze srodkow UE i juz sie zadeklarowalam i odwrotu nie ma, tylko kiedy ja na to wszystko znajde czas 🙂 ale jestem szczesliwa jak nigdy od porodu, uwielbiam takie zycie w biegu, znowu moj pracoholizm daje o sobie znac 🙂 dostalam tez oferte pracy dodatkowej jako kurator spol z sądu ale narazie podziekowalam bo niestety doba ma tylko 24 h..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny
Kupiismy malemu kapcie w bartku..takie z miekka podeszwa,choc nie o takie mi chodzilo ;/

Ooo Danusiu,a co Cie tak wzielo na drugie dziecko? chcesz miec z taka mala roznica wieku? przepraszam ze tak pytam,ale nie czytalam wczesniejszych postow..
Ja mam takiego lenia,ze szok..normalnie na nic nie mam sily 😞 niewiem czy to przez to ze tyle przytylam,i duzo mi zostalo,i przez to jest mi ciezko,szybko sie mecze i zaraz nie mam na nic sily 😞 byly proby odchudzania,ale niestety nie ma sie silnej woli 😞
Wlansie patrze ze Ty z czechowice-dziedzice a my tam kupowalismy pieska niedawno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...