Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzien dobry w nowym swiecie 🙂
Ja wyslalm chlopakow na spacer i mam chwile wolnego. Paznokcie sobie wreszcie zrobie na swieta 🙂 Jak wroca to zjemy obiad i wezmiemy sie za pakowanie prezentow. W tym roku sie ich troche uzbieralo.
A ze smoczkiem to byl jednak jednorazowy sukces 😁 Nadal jest wypluwany 😁

Karolka calusy i usciski dla Ulenki. Juz jest duza dziewczynka 🙂
Ania tez sie wlasnie zastanawiam nad tym zabkowaniem. Igor tez ciagle usliniony i ciagle jakas sline przezuwa. Ale chyba na zeby to za wczesnie... I trzymaj sie dzielnie dzis. Moze po prostu Zuzia ma gorsze dni albo znudzilo jej sie spanie czy lezenie i chcialaby pozwiedzac swiat 😉 Wiem, ze to duza zmiana jak chce ciagle uwagi, ale chyba taka kolej rzeczy, ze nasze dzieci rosna i beda coraz bardziej wszystkim zainteresowane, a na lezaco przeciez niewiele sie dzieje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moja ma to samo, Aniu. Już na wrześniówkach pisałam. Ale gdzieś też wyczytałam, że u niektóych dzieci objawy ząbkowania mogą trwać nawet do 2 miesięcy zanim pierwszy ząbek wyjdzie. Ja myślę, że u naszych księżniczek to jeszcze ciut za wcześnie na ząbki. Pewnie ślinianki zaczęły pracować intensywniej 🙂

A myśmy dziś spały do 10.30 🤪 A to wszystko rpzez to, że mała terrorystka od 2 w nocy co godzinę się budziła, więc obie musiałyśmy to odespać 🙂
Uciekam, bo mam kilka rzeczy do upichcenia 🙂 Buziaki i miłego weekendu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ja mam dziś gorzej niż wczoraj 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 😞 😞 😞 😞 😞 Przed chwilką zasnęła ale zapewne tylko na kilka minut.... Jak tak będzie do wieczora to się wykończę!!! Dziś nie tylko marudzi ale ryczy.
Już nie wiem czy to ząbkowanie się zaczęło, czy coś Ją boli, czy o co chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka też ma często czkawkę. Podobno dzieciom wcale to nie przeszkadza. Ja zawsze daję kilka łyczków herbatki albo mleczka i przeważnie przechodzi 🙂 Czkawkę podobno często niemowlaki mają z zimna i coś w tym chyba jest, bo przeważnie na przewijaku Ją łapie 😁 Albo jak zbyt łapczywie jedzą 🙂
Spróbuj dać troszkę pić i powinno minąć 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 my wrocilismy niedawno ze spotkania siostr 🙂 mala caly dzien nie spala, padla dopiero teraz 🙂
a tu foto - trzy siostry z pociechami:
[IMG]http://imageshack.us/a/img827/9923/pc220313.jpg[/IMG]


Ula z kuzynkami: Matylda 8 lat i Paulinka 2 lata 🙂

[IMG]http://imageshack.us/a/img43/5484/pc220317.jpg[/IMG]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fajne takie spotkanie. Fajna rodzinka 🙂
Zawsze chciałam mieć siostrę. No dobra nie zawsze - ponoć jak byłam mała, chciałam brata i mam 🙂 Potem chciałam starszego, ale tego nie dało się zrobić 😉 Zawsze myślałam, że z dziewczyną łatwiej się będzie dogadać. No teraz wiem, że z bratem też można, ale długo trwało zanim do tego doszliśmy 😉
My rodzinne spotkanie będziemy mieli już w poniedziałek. Prezenty spakowane, jeszcze tylko jutro upiekę piernika i można rozpocząć to skromne w pożywienie tegoroczne świętowanie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fajnie Karolka wyglądacie na tych zdjęciach. No i ta gromadka dzieciaczków 😁
Mój jeden brat ma 35 lat a drugi 16 😁 A ja tak pomiędzy mini. super kontakt mam z obydwoma. A młodszy już w takim wieku, że da się z nim extra pogadać 😁

Karolka ja póki co nie potrzebuję nosidełka. Ale popytam też koleżanek, może któraś będzie chciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja robie tylko piernika. Ale im bardziej sie czlowiek stara tym gorzej mu wychodzi. Oczywiscie wyrosl mi tylko na srodku i popekal. Mialam plan, zeby przelozyc go dwa razy, to juz na pewno to sie nie uda 😞 No coz mam nadzieje, ze chociaz w smaku jest dobry 🙂
A Igorek od rana cos mial z pierdami i marudzil rano od 5 co godzine czy pol na karmienie i przewijanie. Na szczescie zwalil kupe i jest spokoj 🙂 Nawet na ten mroz poszedl na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny.
dziś dzień masakryczny. Mała od rana tak marudna, płaczliwa, że już ręce opadają.
Zaczynam jednak przekonywać się, że to może być jednak ząbkowanie. Mała cały czas ma piąstki w buzi, ślini się niemiłosiernie, co chwila płacze, spać to wogóle nie chce. Jest dziś okropna... Mam wrażenie, że ją jednak dziąsła bolą, bo nawet jeść nie chce 😞

Karolka, jak dawałaś Ulci czopka to jak głęboko go umieściłaś? Bo ja się zastanwaim, czy Małej nie dać na noc, bo mam wrażenie, że cierpi z tymi dziąsłami.
A tak wogóle to ślicznie na zdjęciach wyglądałaś 🙂 Siostry zresztą też 🙂
Danusiu, ropień mi się zaczął sam wchłaniać. Na ostaniej wizycie był już wielkości poniżej 1 cm a jeszcze miesiąc temu był wielkości śliwki. Pod koniec stycznia mam przyjść na ostatnie usg i kontrolę. Do tego czasu mam profilaktycznie nagrzewać od czasu do czasu pierś i dobrze ją opróżniać.

Wczoraj dostałam zdjęcia z sesji Małej 🙂 Ogólnie jestem zadowolona ze zdjęć, a w niektórych ujęciach jestem wręcz zakochana 😁 Jeśli znajdę czas w czasie świąt to kilka opublikuję na fb 🙂

Dziewczyny, nie wiem, czy dam radę w święta zajrzeć na forum, dlatego już teraz życzę Wam i Waszym maluszkom wszystkiego najpiękniejszego, zdrówka, szczęścia, miłości i spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń 😘 😘 😘 Buziaczki świąteczne 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zyczymy Wam wszystkim kochane mamusie zdrowych, spokojnych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia!!!
Usciski dla Waszych maluszkow!
My juz sie pakujemy a jutro od rana wyruszamy w droge.
Deira czopka wsadzilam tak gleboko az nie bylo go widac i zacisnelam malej posladki. Jest ryzyko, ze Natka wystrzeli tym czopkiem chwile potem razem z kupka 😁 😁 😁 przynajmniej ula tak ma 😁
Czekam na fotki malutkiej 🙂
Moje ciasto marchewkowe wyszlo troche z zakalcem 😮 chyba dalam za duzo jablem i jest za mokre, no ale tak jak piszecie - jak sie czlowiek stara to nie wychodzi 🤔 🙂 mi smakuje, a to najwazniejsze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudia- Olga tez bardzo czesto ma czkawke, cyc zawsze pomaga 🙂

Deira a bolalo jak sie robil ropien??? bo ja sie tak strasznie boje ze zapalenie mi przejdzie w ropien... narazie mam guzka ale juz nie boli w dotyku i juz nie wiem czy to dobrze czy nie 🙂

A ja sie tak objkadlam slodkim ze az mi niedobrze, bylam podegustowac co tesciowa upiekla na swieta- miodownik, serniczek, keks, ciasto jablkowo- orzechowe, kulaczki orzechowe, wz- mmm wszystko pyszne- mam tylko nadzieje ze Oldze nic nie bedzie, 3 dni temu zjaglam pol bombonierki i nic jej nie bylo a rzeczy typu orzechy, miod , kakao jem normalnie wiec mysle ze nic jej nie bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira coś te nasze dzieciaczki marudne się zrobiły w ostatnich dniach 😞
Będę śledziła FB w oczekiwaniu na zdjęcia z sesji 🙂 Jestem ciekawa jak Natalka wypadła jako modelka 😁
Danusia takie ciasta nie zaszkodzą Oldze. Ważne, żeby nie były z czekoladą bo ona zaparcia powoduje. Chociaż trzeba by było zjeść chyba pół tabliczki, żeby coś dziecku było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Danusiu, cycek bolał mnie tylko w czasie zapalenia piersi. Potem został mi właśnie taki twardy obszar w cycku, który mnie wogóle nie bolał. Myślałam, że to mleko, które wcześniej czy później Nata mi wyssie, ale nie wyssała. Po prawie miesiącu zecydowałam się pokazać to lekarzowi, bo miałam wrażenie, że ten guz zaczął się powiększać i od razu skierował mnie do chirurga. Ale ropień sam w sobie mnie nie bolał. Najlepiej nagrzewaj to miejsce z guzkiem termoforem owiniętym ręcznikiem z gorącą wodą, tak po 10-15 minut kilka razy dziennie, najlepiej przed karmieniem, żeby Mała Ci tego guzka wyssała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...