Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kochane,nie wiem czy dam rade tu jutro zajrzeć więc na wszelki wypadek:
spokojnych, wesołych a przede wszystkim zdrowych świąt Wam życzę

Danusia, trzymam kciuki żeby ta pierś szybko wróciła CI do normy. Ja na początku, jeszcze w szpitalu, miałam mega problemy z piersiami więc wiem co to znaczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć 😁
Ja zamiast chudnąć to mam +1kg 🤨 🤢 😮
Wigilię spędzaliśmy sami we trójkę, stwierdziliśmy, że pierwszą chcemy spędzić tylko z naszą kruszynką 😁 A wieczorem przyszedł brat męża z żoną i włączyliśmy Skype`a i rozmawialiśmy z siostrą męża i Jej mężem (ale to zakręcone) Powiem Wam, że było tak wesoło, że aż mnie szczęka bolała ze śmiechu 😁
A wczoraj byliśmy u moich rodziców praktycznie cały dzień. Od rana do 19 i troszkę to Zuzę wymęczyło, bo wcale nie spała. Zasnęła po 20 i obudziła się dopiero o 7.30 🤪 🤪 🤪 nie obudziła się nawet na jodzonko!!! A wieczorkiem odwiedzili nas znajomo z Niemiec i troszkę poimprezowaliśmy 😁 (tzn. ja tylko 2skromniutkie drinki) a towarzystwo poszalało 😁
A dziś na obiad do teściów 🙂 Czyli zapewne drugi kg na plusie będzie 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania no to super 🙂 a ja chudne 😁 wigilia i wczorajszy dzien byly u tesciow, ale na szczescie juz wczoraj wrocilismy do siebie i odpoczywamy 🙂 jutro jedziemy do moich rodzicow na dwa dni 🙂 ogolnie ciesze sie, ze juz po swietach, u tesciow ledwo nerwowo wyrobilam, chyba juz z gory jestem do nich bardzo uprzedzona, bo cokolwiek by nie zrobili to mnie wkurzaja 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my w swieta tez w domu bo Olga jutro ma szczepienie i jest po chorobie wiec nigdzie nie wychodzilismy. Wczoraj tradycyjnie tesciowa odprawiala imieniny, Olga po imprezie byla nerwowa bo tyle obcych ludzi bna raz. Ja zjadlam wszystko co bylo i Oldze nic nie ma 🙂 a wazyc sie nie bede bo szkoda sie stresowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam po świętach 🙂
Mnie udało się na szczęście nie przybrać dodatkowych kilogramów, ale to zasługa tego, że prawie nic zjeść się nie dało 🙂 Wigilię spędziliśmy u moich rodziców, a wczoraj mieliśmy być na obiedzie u teściów, ale u nich jakaś zaraza (czytaj katar 😉 ) i wszystko zostało odwołane, więc znów pojechaliśmy do mnie 🙂 A dziś odpoczywamy w domu. Dla Igorka Wigilia z taką dużą ilością osób, to też było przeżycie. Tyle tylko że on z kolei od nadmiaru wrażeń nie mógł spać 😞
Karolka a co do uprzedzenia do teściów to znam to doskonale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka Ula miała w ostatnich dniach chyba za dużo wrażeń i przez to może niespokojna taka. Wyciszy się i znów będzie radosna jak zawsze 😁 😁 😁

Przed chwilką wykąpaliśmy Zuzkę i zważyliśmy Ją. Mój stanął na wadze sam, później z Małą i było 4,6różnicy. Odjąć ubranka i pieluszkę to będzie ok 4500g 🙂 Po nowym roku mamy szczepienie to będziemy wiedzieli dokładnie ile waży. Moja kumpela urodziła synka 19.09 czyli jest 3tygodnie starszy od Zuzy a waży już 7kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Jak tam poświąteczne nastroje? U mnie bardzo fajnie choć Wigilia była dość męcząca, bo najpierw byliśmy u mojej rodzinki, a potem pojechaliśmy do teściów na chwilkę. Ostatecznie w domu byliśmy przed 22, więc Natalcia była już tak zmęczona, że płakała nam w samochodzie całą drogę powrotną.
A wczoraj obiad z teściami, dziś za to w trójkę na baaaardzo długim spacerku nad morzem 🙂
Co do wagi, to wolę się nie ważyć, bo w Wigilię i wczoraj troszkę odpuściłam sobie dyscypliny i podjadłam co nieco tego i owego 😉 Co prawda każdej potrawy symbolicznie, no ale jednak tych potraw trochę było 😉
Spokojnej nocki, dziewczyny. Idę z M coś opatrzeć w tv, bo Mała grzecznie odpadła o 20.00 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz czekamy na Nowy Rok 🙂
Tak się właśnie zastanawiam czy wybierać się na spacer. Jakieś pół godziny temu przestał padać deszcz i nie wiem czy jest sens szykować wyprawę, bo może znów zacznie padać...
W sobotę mamy jechać na zaległy świąteczny obiad u teściów. Już sie cieszę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas pogoda też do niczego. Co chwila pada, więc Natalka siedzi w domu.

Dziewczyny, poczytajcie sobie - http://www.forum.kobiet.pl/skoki-rozwojowe-u-dziecka-t43876.html Moja Natalka prawie na pewno przechodziła skok rozwojowy w 12 tygodniu, Była nie do zniesienia a od Wigilii - zupełnie inne dziecko 🙂

Ania, a ja Tobie zazdroszczę gór 🙂 Ja jestem typowym górołazem i morze jest fajne, ale mnie ciągnie wyżej 😁 W tym roku nie było możliwośći nigdzie pojechać, ale już w przyszłym nie daruję sobie jak gdzieś gór nie zobaczę i nie połażę, choćby tylko po dolinach 🙂 Bo z Małą wspinaczka raczej odpada 😉

Nacudja, mój M był na początku przeciwny sesji. Ale jak mu powiedziałam, że jak teraz nie zrobimy, to potem już czasu nie cofniemy, aby Natalii zrobić sesję, kiedy jeszcze była taka mała, to zmienił zdanie. A jak zobaczył efekt sesji to był zachwycony 🙂 Dlatego uważam, że powinniście zrobić sesję Igorkowi 🙂 To będzie super pamiątka po wielu latach 🙂

I dzięki dziewczyny za miłe słowa odnośnie zdjęć, które opublikowałam na fb 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira góry mają ten plus, że cały rok jest sezon.... Ale powiem Wam, że w tym roku straaaaasznie będzie mi brakowało jazdy na snowboardzie 😞 😞 😞 😞 😞 Tak jak w wakacje brakowało mi jazdy na rowerze. Ale już mi mój powiedział, że jak tylko spadnie śnieg to On się zaopiekuje Młodą i mam przynajmniej raz jechać i się wyszaleć 😁 Ale to chyba z Jego strony nie jest bezinteresowne, bo na pewno On też będzie chciał jechać 😁

Nacudja mój też nie chciał sesji ale ja postanowiłam że chcę, zadzwoniłam do fotografa i się umówiłam. A jak zobaczył zdjęcia to stwierdził, że warto było 😁 Więc namawiaj swojego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak mojemu powiedziałam, że macie takie piękne zdjęcia i je pokazałam to usłyszałam, że on sam może taką sesję zrobić 😮
Mnie też zawsze w góry ciągnie. Morze jest fajne, ale jak dla mnie na króciutko, bo nudnawe 😜 Ile można leżeć plackiem albo łazić po plaży w tę i z powrotem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ufff juz po szxczepieniu, bylo strasznie 😮 😞 mielismy 6 w 1 Ale Olga tak wrzeszczala po wkluciu ze ciezko bylo ja uspokoic, maz ja trzymal , ja nie patrzylam ale jak slyyszalam ten ryk to naraz zaczelo mi sie lasc z cyckow i prawie zemdlalam- straszny to byl stres dla mnie, ni wyobrazam sobie co by bylo jakby miala 6 wkluc 😲 teraz spi ale strasznie niespokojnie, musze co chwile podchodzic do lozeczka i ja glaskac...

Olga wazyla dzis 5,200, ponoc jest w 50 centylu wiec na swoj wiek 7 tyg waga i wymiary idealne 🙂

Strasznie sie boje ze jej cos bedzie po szczepieniu bo mimo kataru lekarka po zbadaniu stwierdzila ze szczepimy...

Nie wytrzymalam i sie zwazylam 2 kg na plusie, no ale od wigilii ciagle jem... musze przystopowac, jestem w szoku ze mlodej nic nie ma , a jadlam nawet pierogi z kapusta 🙂 mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja, ja początkowo też chciałam sama taką sesję zrobić, mam w sumie niezły aparat, na tyle dobre szkło, że nie musiałabym lamp używać. Ale jakoś mi nie wychodziło. Jednak fotograf dziecięcy ma pewne doświadczenie jak ułożyć malucha, jak ustawić światło. Do tego dziewczyna, która zdjęcia robiła sama przywiozła mnóstwo gadżetów typu materiałowe tła, śmieszne czapeczki, spódniczki, inne ubranka, jakieś kwiatki, koszyki, koce. Sama pewnie bym coś tam zrobiła, ale to jednak nie wyglądałoby tak profesjonalnie 🙂
Dlatego drąż dziurę w brzuchu swojemu, aby zgodził się na profesjonalną sesję 😁 No chyba że Twój M ma doświadczenie fotograficzne, to drąż mu dziurę by zrobił taką sesję 🙂 Bo naprawdę warto 🙂

A, zapomniałam Wam się pochwalić 😁 Dziś rano z wielką obawą stanęłam na wadze 😉 I przeżyłam szok, bo zamiast na plusie ja przez święta schudłam 1 kg 🤪 Nie wiem jak to zrobiłam, bo w sumie zjadłam więcej niż w normalne dni... 😜 Może to ta cała bieganina świąteczna i chodzenie spać po 1 w nocy swoje zrobiły 🙂

Idę robić obiadek, a potem ogarnę Małą i szykuję się na wyjście z kumpelą do kina 😁 Dziś Tatuś i Natalka rządzą się sami wieczorem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja napisał(a):
Morze jest fajne, ale jak dla mnie na króciutko, bo nudnawe 😜 Ile można leżeć plackiem albo łazić po plaży w tę i z powrotem 😉


No właśnie, morze jest dobre w taką pogodę na spacerek, podumanie, porozmyślanie. A góry mają w sobie jakąś magię, która mnie przyciąga. Można po nich chodzić, wspinać się, zmęczyć porządnie i wciąż się nie nudzą 🙂

Danusiu, Olga na pewno dobrze przyjmie szczepionki i nic złego się nie będzie działo. Pilnuj tylko gorączki i miej pod ręką czopki lub kropelki paracetamolu. Moja po szczepieniach też spała niespokojnie w dzień szczepień i dnia następnego i kilka razy budziła się ze strasznym płaczem. Pewnie jej się przypominało wkłucie. Ale wystarczy malucha przytulić, poszeptać mu spokojnie do ucha, coś zaśpiewać lub zanucić i powinien się uspokoić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...