Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Czesć 🙂
Ja na chwilkę tylko się przywitać i spadam korzystać z tego że Nata śpi. Porobię coś w domu.

Aniu, z senesem uważaj 😉 To zdradliwe zioło 😜 Ja kiedyś piłam przez miesiąc to potem jak go odstawiłam przez pół roku miałam zatwardzenia 😮 😁 Ale fakt, waga spadła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Deira wiem, że senses rozleniwia jelita i są później problemy. Ja ogólnie cierpię na zaparcia i się załatwiam raz na kilka dni 🤢 Dlatego przed ciążą od czasu do czasu piłam. Ale w ciąży nie mogłam i sobie całkowicie o tej herbatce zapomniałam... aż do dzisiaj.
Ale jak będę piła raz na tydzień to raczej mi nie zaszkodzi a choćby 1kg miesięcznie przez to mi ubył to bym się bardzo cieszyła bo jeszcze 11 do zrzucenia 😮

Zuzka od rana cały czas śpi. Tylko się budzi na jedzenie i była aktywna tylko przez godzinę to Ją pomęczyłam na brzuszku i troszkę poprzytulałam 🙂 A więc zapewne jak się obudzi to całe popołudnie będzie szalała. I dobrze bo tatuś za godzinkę wraca z pracy to będzie miał akurat zajęcie 🙂

Idę za tydzień do fryzjera, już się doczekać nie mogę 😁 Zrobię się na bóstwo na chrzciny 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczorajszy brak spaceru jednak nie poszedł na marne 🙂 Moje dziecię po kąpieli opróżniło oba cyce i zasnęło snem kamiennym na niemalże 10 godzin 🤪 Dziś spacer byl, więc nie liczę na taką rewelację, ale szczęściem jest, że Młody w nocy przesypia coraz więcej czasu bez jedzenia 🙂 Ale dziś mamy gości - moje koleżanki, więc może go trochę wymęczą i też będzie ładnie spał w nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale super, ze Igorek tak ladnie spi 🙂 ja dzis tez bylam pod wrazeniem Uli, bo jak zjadla o 23 to obudzila sie dopiero o 4.30 🤪 jak na nia to rewelacja - pewnie te jeki i placz po szczepionkach tak ja wymeczy...

a nas jutro M zawozi do moich rodzicow na tydzien 😁 odsapne sobie troche, bo mnie przy Uli wyreczą troche i z nimi pobede 🙂 a i M odocznie sobie i sie wyspi porzadnie przez ten tydzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
danusia1985 napisał(a):
dziewczyny a kiedy Wasze maluchy mialy skok rozwojowy w 3 miesiacu? bo u mnie chyba za wczesnie. Noc najbardziej koszmarna od urodzenia- Olga budzila sie co 2 godziny i pila z obu cycow i jeszcze sie darla ze malo 😮 moze to ten skok?


Danusia a mi się wydaje, że możesz mieć kryzys laktacyjny jeśli mówisz, że tyle Olga je i dalej głodna. Poczytaj sobie kiedy są te kryzysy ale jakoś mogą być w 3, 6, i 9 tygodniu a później jakoś koło 3-go miesiąca czy coś takiego...
Albo to faktycznie skok rozwojowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny pomocy! 🙂
Juz wiadomo, ze przyszly chrzestny Uli przyjezdza do Polski w marcu i wtedy bedziemy robic chrzciny. Chcemy za jednym zamachem wziac slub koscielny w koncu, ale nikomu o tym nie mowimy - jak przybeda to beda mieli niespodzianke 😁 no ale teraz zupelnie nie wiem jak to wszystko zorganizowac. Nauki przedmalzenskie mamy, ale co z poradnia? mamy z Ula tam lazic? no i czy ksiadz zrobi specjalna msze dla nas, bo przeciez nie bedziemy brac slubu na mszy niedzielnej 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka w poradni przedmałżeńskiej możesz powiedzieć, że macie już dziecko i wykład na temat kalendarzyka to Ty im możesz zrobić i może Ci odpuszczą... 😉 😉 😉 Moi znajomi jak mieli dziecko i brali ślub to poszli i powiedzieli, że nie mają czasu chodzić z małym dzieckiem i z resztą nic im to nie da bo już za późno i nie musieli chodzić 🙂

A co do reszty to pylaj do księdza i powiedz jak sytuacja wygląda i powie Ci wszystko co i jak załatwić 🙂 Ale o ślubie musisz powiedzieć świadkom, bo muszą mieć kartki ze spowiedzi (no chyba, że u Was w kościele się tego nie wymaga ale u nas jest taki proboszcz, że wszystkiego się czepia!!! )
A jeśli chciałabyś śliczną sukienkę to Ci mogę pożyczyć. Idealna na taką okazję!!! Jak chcesz zdjęcia to pisz na priv maila to Ci wyślę zdjęcia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka jaki super plan 🙂 Myślę, że musicie porozmawiać z księdzem. Może udałoby się zorganizować chrzciny na sobotniej mszy razem ze ślubem. Chrzciny w sobotę miała moja siostra, właściwie nawet nie na mszy tylko specjalnie był chrzest, żeby nie męczyć dziecka całą mszą w kościele pełnym ludzi. Byli tylko goście. Znam też przypadek zorganizowania chrztu w tygodniu przed wieczorną mszą. Myślę, że wszystko to kwestia dogadania się z księdzem.
My przed ślubem nie chodziliśmy do poradni. Na jednej z zajęć został omówiony temat kalendarzyka i współżycia w małżeństwie. A może jak powiecie, że macie maleńkie dziecko to Wam odpuszczą...
Danusia może jeśli wcześnie urodzone dzieci potrzebują czasu, żeby dogonić rówieśników, to te które posiedziały w brzuchu dłużej szybciej osiągają pułapy rozwoju...?

Igorek chyba wyspał się w nocy, bo w dzień spał raptem na spacerze godzinę i potem popołudniu pół godziny, a i tak po kąpieli nie chciał zasnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja się również witam i żegnam ale tylko do wieczora bo jadę do brata i na większe zakupy to odezwę się wieczorkiem 🙂

Karolka wieczorem prześlę Ci fotki 🙂

Mieliśmy dzisiaj kolędę i ksiądz się rozgadał a jak Zuzka zaczęła ryczeć bo pora jedzonka była to ksiądz wyparował jak poparzony... 😮 co on się dzieci boi.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania- skok rozwojowy jest wlasnie wtedy kiedy kryzys laktacyjny, piersi dsostosowuja produkcje do wiekszych potrzeb malucha eee tzn tak salyszalam ale czy to tylko teoria czy naprawde tak jest to wlasnie nie wiem 🙂
Nacudia- moze tak byc, w sumie wielkosciowo i tym co potrafi troche wyprzedza swoj wiek urodzeniowy, wiec pewnie tak jest skoro bylam 2 tyg przeterminowana 🙂

Karolka- u nas poradnia to bylo jedno krotkie spotkanie ale to chyba zalezy od poradni na ile powaznie traktuja swoje obowiazki, u nas na szczescie bylo lightowo, z msza mysle ze bez problemu sie dogadacie z ksiedzem i zrobi jak bedziecie chcieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania1301 napisał(a):
Karolka wysłałam Ci fotki na maila. Daj znać czy wiadomość doszła 🙂


doszly, dzieki 😘 swietna jest, ale teraz tak sie zastanawiam, czy nie za krotka jak dla mnie 😮 no chyba, ze bym na maksa jakies grube rajstopy ubrala, bo moje uda i w ogole nogi teraz nie wygladaja rewelacyjnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze dziewczyny zafarbowałam Zuzki pranie 😞 Wszystko co było białe lub bladoróżowe jest w różowe plamy 😞 Jedynie pieluchy tetrowe są idealnie równo zafarbowane i one akurat wyglądają lepiej niż w białym kolorze 😁 Niektóre ubranka to pajace do spania, czy body co nosi pod spód to nie jest mi szkoda, ale kilka rzeczy jest a raczej było naprawdę porządnych o ładnych 🤨
Ale już czytałam sposoby na odbarwienie i jutro będę eksperymentowała, jeśli doprowadzę je do porządku to Wam powiem co pomaga w takich przypadkach 🙂

Deira wtedy te kropelki były w promocji a teraz kosztowały 7,9euro więc tylko jedną butelkę Ci zamówiłam, sobie zresztą też tylko jedną wzięłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...