Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂
Moja Żaba dostała odparzeń na pupie. W zasadzie to wokół odbytu. Wyła mi wczoraj jak opętana, ale wietrzenie pupska i mąka ziemniaczana zdziałały cuda 🙂

Aniu, dzięki za SS 🙂 Napisz mi na priva numer konta, i ile dokładnie mam Ci przelać w zł, z uwzględnieniem oczywiście kosztów przesyłki 🙂
Powodzenia w odplamianiu 🙂 Oby się udało uratować ubranka.

Miłego tygodnia Mamuśki 🙂 Ja już spadam spać, bo zmęczona jestem tym weekendem. Był dość pracowity.
Buzioły 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze- z tymi pieluchami to okazja! to sa chyba te pomaranczowe rumiankowe, mielismy jedna paczke i byly super 🙂 szkoda ze tu w poblizu nie ma netto.

Dziewczyny a probowalyscie pieluch z rossmana babydream? strasznie jestem ciekawa jak sie sprawdzaja, ja do tej pory kupuje tylko pampersy te zielone zwykle, mielismy paczke dady ale jakos mi smierdzialy i przeciekaly 😮 nie wiem czy zle zakladalam czy co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurczę też nie kojarzę, żadnego Netto w Łodzi. Kupiłabym, chociaż mamy zapas Dady 🙂 Nam odpowiada. Nic nie przecieka, kupa się mieści i takie miękkie mi sie wydają. Przypomina mi pampers premium care, bo jest taka mniej plastikowa niż zwykłe pampersy 🙂
Danusiu ja miałam 1 paczkę 1 z rossmana. Nie byłam zadowolona, bo dla mnie są jak huggiesy, a ich szczerze nie znoszę. Takie papierowe jakieś 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ta Igorkowa wysypka przeniosła się z twarzy na prawie całe ciało 😞 Teraz ma skórę jakby posypaną kaszą manną. Najgładszą ma przysłowiową pupę 🙂 Wczoraj jak byłam u mamy to padło podejrzenie na potówki lub uczulenie na proszek. No więc Młody już jest wykąpany w krochmalu, a jego ciuszki schną właśnie wyprane w innym proszku. Na dodatek cały czas wali zielone kupy. A skóra na głowie się sypie, tak się wysuszyła i oliwka poszła w ruch. Dobrze, że w środę idziemy do lekarza na kontrolę, bo mam dużo pytań i bardzo się martwię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć.
Danusia tak to są te pomarańczowe Pampersy. Najbliższe netto masz w Bielsku. A jakbyś była w przyszłym tygodniu w Pszczynie to mój brat może Ci kupić i mi e podrzuci w sobotę to sobie odbierzesz ode mnie. Jak byś chciała to mi dziś daj znać to mu zadzwonię, żeby kupił więcej 🙂
Pieluchy z rossmann`a miałam raz i jeśli chodi o chłonność to nawet ok, tylko strasznie sztywne, wielkie były i jak to Nacudja napisała papierowe 🙂 Ale tam po 1,99zł 2 sztuki to kup i wypróbuj, może akurat Wam spasują 🙂 A Dady z biedronki miałam dwójki i złe nie były ale szału też nie zrobiły. Ale dużo osób mówiło, że właśnie 2 są średnie a 3 prawie takie same jak Pampersy. My przeszliśmy kilka dni temu na 3 i używam na razie Pampersów ale mam jedną paczkę Dady3 ale jeszcze zamknięte. Może dziś otworzę i wypróbuję i powiem jak się spisały 😆
Nacudja nieciekawie z tą wysypką 😲 dobrze, że macie kontrolę to sprawdzisz co to jest, może coś zjadłaś co Go uczuliło 🤢 A na główce to może ciemieniucha zaczyna się Mu robić??
Wejdź sobie na stronkę NETTO i w Łodzi jest chyba z 6 sklepów, sprawdzałam teraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny 🙂 u nas dady 3 super sie sprawdzaja, juz jedna paczke zużyłyśmy a dzis kupilam nastepna. Stosujemy na przemian z pampersami i musze powiedziec, ze na noc wole zakladac Uli dady niz pampy 😮 😁 tych pomaranczowych jeszcze nie kupowalam, jak jeszcze beda w netto to moze kupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiec moze te 3 sa lepsze od 2 🙂

Aniu wiec tak jak pisalam jesli by sie dalo to poprosze 4 paczki 4, bo zapasy trojek mamy a Olga wazy juz 5,800 wiec pewnie szybko na 4 przejdziemy jak bedzioe rosnac w takim tepie...

Nacudia- ja stawiam ze to albo alergia pokarmowa, na kosmetyki, albo na proszek choc wydaje mi sie to malo prawdopodobne...

http://allegro.pl/komplet-do-chrztu-cieply-na-zime-polar-r-62-i2903640311.html to do chrztu dla Olgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
otworzyłam Dady 3 i założyłam Zuzce. Zobaczymy jak się sprawują 🙂
Danusia ładny komplecik 🙂
Ja nie mam do tej sukienki nic na górę i muszę ubrać coś takiego:



mam nadzieję, że jakoś to będzie wyglądało, bo nawet nie mierzyłam do tej sukieneczki. A jak nie będzie pasowało, to do kościoła w białym kombinezonie a sukieneczka już w domu na przyjęciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja, mi też to wygląda na alergię pokarmową 😞 A ostatnio też słyszałam hipotezę, że ciemieniucha jest na tle alergicznym choć nie wiem czy to prawda.Piotruś ma ciemieniuchę od 3 tygodni a ja się pilnuję bardzo z jedzeniem 😞

My używaliśmy dady 2 i była ok. Bardziej się nam sprawdziły niż Pampersy Premium 2. Teraz Mikołaj przyniósł zapas Pampersów 3 active baby (takie zielone z aloesem) i moim zdaniem strasznie śmierdzą chemią 😞 A na dodatek dada 2 x tańsza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ciemieniucha to takie luski, czesto zolte. A to co ma Igorek to wyglada jak lupiez. Mi sie wydaje, ze to przesuszyla sie skora od kosmetykow, w ktorym mylismy mu glowke. Zreszta to cos na glowie mniej mnie martwi niz ta wysypka. W sumie ona juz dosc dlugo jest. Najpierw pojawila sie na brodzie i w kacikach oczu. Myslalam, ze to od mokrego mleka i lez i ewentualnie zbierajacego sie na tym brudu. Ale zaczelo sie pojawiac na policzkach i szyi. Teraz jest prawie na calym ciele.
Zmienilismy juz kosmetyki i proszek. Jesli to alergia pokarmowa, to niestety nie jestem w stanie wychwycic co to, bo minelo sporo czasu odkad sie to pojawilo. Obstawiam kakao (ten nieszczesny tort czekoladowy) lub sezam, bo to najbardziej alergizujace produkty jakie jadlam. Papryka czy sos pomidorowy raczej nie?
Mam tylko nadzieje, ze to nie skaza ani zadne inne powazne swinstwo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja a czy przypadkiem nie używałaś kosmetyków Johnson&Johnson bo one strasznie uczulają. Ja raz Zuzkę posmarowałam tą oliwką i miała przez dwa dni całą klatkę piersiową w plamkach i krostkach. Albo może zjadłaś orzechy?? Bo słyszałam, że po orzechach strasznie długo utrzymuje się wysypka bo są silnym alergenem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...