Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Deira- ja juz od urodzenia mam takie szczescie ze spotyka mnie wszystko najgorsze co tylko moziwe 😮

Bylismy na usg bioderek- wszystko ok, jutro okulista bo Mala ma zatkany kanalik lzowy od porodu i antybiotyki przepisane przez pediatre i masaz nie pomogly, potem do ginekologa do Katowic- z mloda bo to moze potrwac a cyckow nie zostawie 😮 dowiemy sie co i jak z kolejnym podejsciem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aha, Aniu, zapomniałam zapisać, że dziś nas cały dzień nie było w domu, więc niewykluczone, że listonosz paczkę zostawił u sąsiadki, bo my tak sobie wzajemnie paczki odbieramy, jak kogoś nie ma w domu. Ale dziś już trochę późno, więc jutro rano do niej zastukam, czy nie odebrała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
danusia1985 napisał(a):
Deira- ja juz od urodzenia mam takie szczescie ze spotyka mnie wszystko najgorsze co tylko moziwe 😮

Aj tam, aj tam 😉 Nie opowiadaj takich rzeczy 🙂 A mąż, a Olga? To najpiekniejsze, co mogło Cię w życiu spotkać a kto wie, czy w przyszłym roku nie będziesz miała kolejnego małego szczęścia w ramionach 😁 Czego Ci z całego serca życzę 😘
Powodzenia u okulisty i ginekologa jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Danusiu, Deira ma rację, trzeba sobie tłumaczyć że się jest najszczęśliwszą osoba na świecie to tak będzie 🙂 Złe myśli przyciągają nieszczęścia 🙂 ja zawsze byłam i jestem optymistką, pomimo przeciwności jestem dobrej myśli i zawsze się udaje 🙂 bądź dzielna i powodzenia we wszystkim 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja juz nawet Uli butla nie mecze - jeszcze bardziej sie do niej zniecheci i tyle bedzie. Za jakis czas jak o niej zapomni znow jej dam - moze wtedy wezmie, a jak nie to nie...poki co mala polubila lyzeczke, nawet herbatke na trawienie z niej spija a ja sie z tym juz pogodzilam, ze mala niebutelkowa jest 🙂
Deir mialysmy dzis podejscie z tym kubeczkiem, kurcze troche sie balam, zeby Ula sie nie zakrztusila, bo jak jej lekko przechylilam, to nie wyciagala jezyczka do picia, musialam troche jej wlewac. Poza tym mala myslala chyba ze jej klade na wardze jakiegos nowego gyzaka, bo brala sie za ciumcianie i skupienia nie bylo, ciagle sie wiercila i machala glowa 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka mój spalił instrukcję, bo stwierdził, że jak jest po niemiecku to i tak się nie przyda więc dzięki za chęć pomocy ale nie skorzystam 🙂 😞
Jak Zuzkę mierzyła pediatra to powiedziała, że nie mogą dokładnie mierzyć niemowlaków, bo musieliby na siłę prostować nóżki a to grozi wykręceniem nóżek ze stawu biodrowego, więc mierzą na zgiętych nóżkach i Zuzka miała 65cm ale pediatra powiedziała, że ma kilka cm więcej. Ja też już troszkę ubranek mam na 74 ale większość 68 🙂

Deira masz rację, że jak się karmi butlą to jest cała wyprawa... Torba, mleko podzielone na porcje, butelka jedna albo i nawet dwie bo czasem nie ma gdzie wymyć a w nieumytej drugi raz nie podam przecież, pojemnik na butelki trzymający ciepło z wrzątkiem, kropelki, które dodaję do mleczka itp. itd... cała wyprawa 😮 I jeszcze trzeba gdzieś po toaletach studzić mleko gdy jest za gorące... Czasami jest wesoło jak się gdzieś na dłużej wybieramy, ale nie narzekam 🙂 A tak to tylko cyc i już, ale znowu cycka na środku galerii bym nie wystawiła 😜

Zeszło nam 3 godziny na wybieraniu Zuzki zdjęć do wywołania bo w rosmanie jest promocja za 39zł 120 zdjęć i nie potrafiliśmy się zdecydować które wywołać bo ona ma chyba z 1000 cykniętych. Po 19 zaczęliśmy i niedawno skończyliśmy 😲

Dziś byłam z Młodą na spacerze i poprawiłam sobie humor kupując nowe buty zimowe 😁 I jeszcze muszę dokupić torebkę do nich to znowu trzeba na spacerek jutro się wybrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka, u nas karmienie a właściwie podawanie płynnych leków z kieliszka też wymagało pewnych ćwiczeń i mojej cierpliwości 🙂 Teraz Nata wcina lekarstwa aż miło 😁 Nagrałam jedno takie podawanie leku : http://youtu.be/gXDrXLkX1-Q Fatalny jest głos, bo mój aparat fotograficzny nagrywa dźwięk mono, ale wizja jest w miarę ok 🙂 Karmiłam ją w łóżku, bo z uwagi na jej ulewanie pod przednimi nóżkami łóżeczka są podłożone dwie duże encyklopedie, żeby łóżeczko miało spory przechył, więc nie miała prawa się zachłysnąć. No i niestety muszę Małej trzymać główkę, bo też się kręci i jej się wylewa bokami 😁

Czas spać chyba 🙂 Dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Ja jestem załąmana mój ma chyba zapalenie pluc 😮 Wczoraj wieczorem strasznie zaczęła go boleć klatka piersiowa aż nie mógł się ruszać bo przy każdym ruchu mówił, że coraz bardziej go boli 😞 Jęczał mi jak dziecko jak wybieraliśmy zdjęcia i zaraz po tym położył się spać a w nocy tak masakrycznie kaszlał aż dudniło mu w pucach. Dziś na 15 idzie do lekarza a ja się boję, żeby Zuzki nie zaraził 😞 Przeklęte choróbska!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka wczoraj nie robiła kupy i przed chwilką walnęła 2-dniową 🤪 Dupcia, plecy, pępek, uda.. wszystko w kupie a najgorsze jest to, że wczoraj wbiłam sobie dość mocno nóż w dłoń i nie mogę tego moczyć bo mi się nie zagoi bo akurat na zgięciu to mam i nie mogłam pod kran Jej wziąć... 🤢 Uwierzcie mi, że chyba z 20 chusteczek zużyłam i z 10 wacików bo jeszcze wodą Ją myłam 😜 Nie wspominając o ty, że poza bodziakiem i pajacem pobrudził się kocyk, na którym leżała... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heh, to miałaś Aniu przygodę 🙂 nie wiem jak takie maleństwa mogą robić takie kupki... ja kiedyś też miałam taką niespodziankę, to aż zdjęcie robiłam, bo mąż by mi nie uwierzył hehe
Oby ta choroba nie okazała się zapaleniem płuc, najlepiej tak jak mówisz wyjedź na trochę, albo wprowadź te maseczki, u mnie też leży zapas na wszelki wypadek... Dla takiego maluszka taki wirus to masakra, tak jak u Igorka Nacudji, 3mam kciuki żeby było wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mojej buby lamentów dzisiaj ciąg dalszy 🤢 Najpierw się śmieje, gadoli, piszczy z radości a za minutę ryk i tak potrafi przez godzinę. I nic jej nie może uspokoić. Ona sama musi dojść do wniosku, że się zmęczyła. Wtedy przestaje. Ręce mi już opadają. Byleby wytrzymać jeszcze z tydzień...
Aniu, moja czasem też potrafi tak się ufajdać, że nie wiadomo jak ją chwycić, żeby rozebrać 😁 SS doszedł 🙂 Dziękuję 😘 Zaraz wyślę Ci priva.

A co do pampersów pomarańczowych - niestety nocnych siuśków mojej żabulki nie są one w stanie udźwignąć 🤪 Drugą noc z rzędu niestety bokiem jej się trochę wylewa. Dlatego na noc kupię paczkę zielonych, a te będą używane w dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie pomarańczowe dają radę, a przeciekały zielone... Widzę że nie ma reguły...
Deira dasz redę 🙂 u mnie Asia ostatnio też ma takie fazy, ale ja myślałam że to przez to że jest zmęczona, jak mija jej pora spania to tak właśnie płacze, ale na szczęście Asie smok uspokaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Słyszalyscie o tej kobiecie co zabila blizniaki??? straszne 😞 kurcze niektorzy maja dzieci ot tak a nie potrafia tego docenic, a tu czlowiek sie stara tyle lat, nieprawdopodobnie cierpi przy stymulacjach, wydaje tyle pieniedzy i jeszcze nie ma gwarancji ze sie uda- jak slysze takie cos to szlag mnie trafia 🤨 🤨

Okulista niestety potwierdzil diagnoze i 4.02 idziemy do szpitala na zabieg udroznienia kanalika lzowego 😲 😞
U ginekologa ok, moznaby nawet juz bo wszystko ladnie wyglada tylko musze miec normalne okresy i odstawic mala od cyca. Jesli sie zdecydujemy w tym roku to dostaniemy dofinansowanie z tej fundacji co Wam kiedys pisalam 3 tys 🙂 wszyscy w klinice byli zachwyceni Olga 🙂

AAA nie wiem czyWam pisalam- Olga ma na dloni malutkiego naczyniaczka i trzeba go wymrozic zanim zacznie raczkowac 😞 boje sie tego udrozniania zwlaszcza ze bedzie cierpiec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
"naturalnie" probowalismy bezskutecznie 2 lata, potem 5 bezskutecznych inseminacji i 3 in vitro, dopiero 4 sie udalo 🙂 dlatego nie ma na co czekac tylko trzeba dzialac bo zaraz stuknie 30. Mielismy duuzo roznych badan, nawet genetyczne i dalej nie wiadomo dlaczego 😞 psychika tez raczej nie bo te 2 lata staralismy sie na luzie bo jeszcze nie mielismy kasy bo studiowalismy, potem tez zawsze wierzylam ze tym razem sie uda, no ale kazdym razem konczylo sie na placzu przez pare dni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...