Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Naprawde Machalindzior straszna historia 😞Oby nikogo to juz nie spotkalo.... Ann czasami tak bywa,ze o jedno sie dlugo starasz,a drugie,juz bedzie,ze nawet sie nie obejrzysz 🙂Poprostu sie tyle o tym nie mysli 🙂 🙂 Olusiuu nie mozna otworzyc tej fotki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Super brzusio Olusiiaa 🙂 Ja też muszę sobie zrobić zdjęcie, może nawet dzisiaj 😉 Ale muszę się najpierw doprowadzić do ładu, bo narazie nie wyglądam zbyt korzystnie hihihihhi 😜 Piżamka, rozwalone włosy, brak makijażu ☺️ Ale zaraz się za siebie biorę, przecież nie mogę tak męża przywitać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka no przerażające... 🤨
ja jakos nie mam zaufania do lekarzy, tylko do jednego, rodzinnego mamy takiego z prawdziwego powołania.... 🙂 anioł nie lekarz. niestety czasami trzeba się wybrać do specjalisty i tu już schody się zaczynają.
Olusia pięknie wyglądasz 🙂 ☺️ super wszystkie wyglądacie z brzuszkami, jakoś kompleksów się nabawie przy was hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusia, ale zgrabny brzuszek 🙂 Mój to się już zaczyna rozłazić na wszystkie boki. Widać, że Małemu coraz bardziej brakuje miejsca.
Co do tego kolejnego dziecka, to czytałam wielokrotnie, że zaraz po naturalnym poronieniu albo po porodzie jest znacznie łatwiej zajść w ciążę, niż po odczekaniu "przepisowego" odstępu. Hormony się resetują i nie zdążą jeszcze wrócić do swojej zwichrowanej normy sprzed ciąży. Pożyjemy, zobaczymy. Przede wszystkim trzeba zobaczyć, jaki nam się trafi egzemplarz Młodego i czy nam nie da tak w kość, że się nam odechce powtórek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powtórka z rozrywki hehe 🙂
Moja mam szybko zaszła w ciążę ze mną po moim bracie, bo 5 miesięcy później, ale rocznikowo wychodzi że jest starszy o 2 lata 🙂 I mamy taka jedna fotkę mamy, jak siedzi umordowana naszą dwójką na łóżku, brat stoi koło niej, mnie na rękach trzyma, koszulka niewyjściowa i piersi jak zabrane zaraz od karmienia 😁 Jak obraz matki polki hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie brzuch jeszcze jest waski,widac mi biodra choc szerokich nie mam 😉

A ja dzis na zakupy jade,czekam na szwagierke wlasnie.Mialam plan zeby sie zrelaksowac w wannie,zrobic generalny porzadek ze soba itp. Ale siedze w wannie i ktos dzwoni do drzwi...mysle sobie, ze nic waznego i zaraz pojdzie,ale slysze, ze to wlasciciel z jakims kolesiem i dalej czekaja pod drzwiami...to sobie mysle, ze moze liczniki,a jak tak to i tak wejda a ja bede siedziec w wannie:P no i wylazlam w reczniku i sie okazalo, ze liczniki zmieniaja w lazience:P Dobrze,ze wylazlam z tej wanny bo sasiadki w domu nie bylo i do niej wchodzili,to by mieli zdziwienie jak tez by w wannie lezala:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...