Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Normalnie duma cie Michalindziorku rozpiera na tym zdjęciu hihi

Ostatnio mam takie dziwne kłucia w bole brzucha jak wierci się mały. Niedawno tez miałam, tylko zastanawiałam się czy to nie od tego że zjadłam tyle truskawek 🤨
Wogóle ruchy Franka nie sa juztakie silne, najmocniej wbija mi się w prawe żebra, czasami lekko zaboli, no i dziabnie mnie w pęcherz, aż zapiecze. I często ma czkawkę 🙂 Brzuch nie faluje mi też tak bardzo. Bidulek ma już mało miejsca.
Wy też macie jakies dziwne odczucia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi hehe 😁
no zmusiłam M. do wysilenia swojej mózgownicy, powiedziałam że jak nie dojdziemy do kompromisu to nazwę dziecko (nie obrażając nikogo oczywiście broń boże bo może komuś się podoba) Onufry albo Belzebub... no i stanęło na Sewciu w sumie bardziej.... 😉 i chyba zostanie. a na drugie po dziadziusiu Jerzyku... 😉

Kama no ja mam bluetooth wbudowane 😉 nie mam problemu... 😉 dzięki za oklaska... ☺️ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam tak że czuje jakby mały pchał mi się główką juz tam w dół, że wydaje mi się że jakbym tam sobie ręke wsadziła to bym poczuła ☺️ i się boje że tak tam w dół się pcha że mi pęcherz pęknie..... 😮 i go wtedy proszę żeby tak nie robił ☺️ 🙂
a czkawkę tez ma często... aż się zastanawiam czy to normalne.....
wczoraj ojca tak skopał chyba za karę, że mamunie denerwuję... że aż się M. dziwił... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój też się wierci, ale jakos inaczej jak wcześniej...nie wiem jak to określic, ale tak jakby nie atakował tak znienacka 😉
I ta czkawka rzeczywiście jest bardzo często, aż troche nieprzyjemne to uczucie jestt, i wszystko rozgrywa sie w dole brzucha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooow dżizys..... listonosz nie dość że zapukał do drzwi 😮to paczki aż dwie dał radę wnieść na 2 piętro 😮
swoją drogą dla małego kilka rzeczy, no i dla najstarszego synka licytowałam spodnie od garnituru, kamizelkę do kompletu, taki kremowy komplet, koszulę białą do tego i czarne spodnie eleganckie za 8zł aż... i 8zł przesyłka. używane, ale w sumie fajnie wygląda, muszę mu przymierzyć jak wróci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też już po obiadku, pozmywane, posprzątane, a teraz luby maluje drzwiczki od zabudowy kaloryfera do pokoiku małej, którą sam stworzył 🤪 POwiem wam, że jestem z niego dumna, bo wyszło mu pięknie!!! 😉
Nasza Emilka też potrafi tak mi przysadzić, że aż się skręcam z bólu 🤢 A jak ma czkawkę, to też mam takie dziwne uczucie i nie lubię go za bardzo, bo pulsuje mi między nogami z racji jej ułożenia głową w dół 🤢 😮 😲 🤔 🤨
PS. Zaktualizowałam tabelkę o imiona, które wybrała Michalindziorek i o datę porodu, jego rodzaj i wagę oraz wzrost dzidziusia 😜 Możecie zaglądnąć, jest pod moimi suwaczkami. Także jak zaczniemy się rozpakowywać, to będę uzupełniać 😜 Najwyżej którejś laseczce, która ma termin pod koniec lipca bym też tą tabelkę przesłała na maila coby jak mnie nie będzie na brzuszku z racji porodu i połogu mogła ją dalej uzupełniać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka tabelcia superzasta Ci wyszła 😜 🙂 😘

a moje dziecko wróciło w przedszkola w takim stanie że się wystraszyłam że jakiś wypadek mieli.... bez zęba, i z twarzą jak z kopalni wypuszczony....
byli z okazji Dnia dziecka w jakiejś szkole, i robili im malunki na twarzy, niby miał byc piratem 😉 a ząb się wczoraj strasznie ruszał, więc dzisiaj mi go przytargał w chusteczce i z trudem powstrzymałam go przed pokazywaniem wszystkim paskudztwa.... jeszcze mnie czeka podmienienie zębiska spod poduszki na jakiś prezent... 🙂

a pogoda paskudna taka że nic tylko spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka no musi, musi, poprzednio ząb został zagubiony w akcji, gdzies w przedszkolu, więc tym razem koniecznie muszę cos wymyślić 😉 kupię jakiś prezencik chyba.
sama pamiętam jak mi dziadziuś świętej pamięci wsadzał pod poduszkę jakieś złotówki, że niby to wróżka... 😉 ale miałam radochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tabelka superowa Edytka
My właśnie szykujemy sie, bo zabieramy Roberta syna na zakupy żeby wybrał sobie coś na Dzień Dziecka. Aż w szoku jestesmy ze dała go bez większego gadania...tylko nie wiadomo, czay ta wariatka nie bedzie chciała jechać 😠 Ale najpierw Robert zostawi mnie u rodzicow - mieszkają niedaleko tej wariatki, a jak okaze sie ze tamta nie pojechala, to podjada po mnie i pojedziemy razem. Troche kombinacji, ale co zrobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No On jeszcze w takim wieku, że sam fakt że coś znajdzie zamiast tego zęba, będzie już taki super... 😉 bo to przecież wróżka musiała zamienić na serio.... 😉 choćby tak jak mówicie jakis grosik, a potem taka radocha bo "sam" sobie coś w sklepie "kupi" za niego 😉

Lusia no faktycznie kombinacje.... ehhh... jak tacy ludzie mogą życie umilić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...