Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Edytka,ale ty zdolna jestes 🙂 Ja wlasnie sie uporalam z prasowankiem ciuszkow,zajelo mi to chyba z 3 godz,gdzie normalnie bym prasowala z godzinke,no ale coz niemam juz takich sil i na siedzaco to wyprasowalam.... Moje malenstwo tez ma czesto czkawke,ale dla mnie to nie jest zbyt przyjemne uczucie hehe...,a kopniaczki to ostatnio sie nasilily jak niewiem,a wieczorem jak sie poloze do lozka to maly rozrabia na calego!!!Jutro ide do lekarza,boje sie zebym nie miala jakiegos rozwarcia,bo od 2 dni czuje malego bardzo nisko i dziwnie mnie boli podbrzusze,ledwo chodze,a nogi to nawet niemoge podniesc,chyba,ze mam taki ucisk na pecherz!!!Zobaczymy jutro co mi lekarz powie,a tez mnie zzera ciekawosc ile juz Kacper wazy w 30 tyg wazyl 1700 gram,a jutro mi sie zaczyna 34 tc czyli pewnie juz ponad 2 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ircia dzięki... 😉
no wiem że spory, tylko on mi tak do góry sterczy śmiesznie, w poprzednich ciążach byłam taka wielka, rozlazła cała i to się nie rzucało w oczy, a teraz nie wyglądam tak jak wtedy, wszystko poszło w brzusio... 😉 czasem widzę jak babki, przeważnie te starsze już, patrzą na mnie wielkimi oczyma że taki brzuch mam... ☺️ 😉 🙂 a gdzie tam ten miesiąc.... 😉 ale to nic, ważne że mały rośnie i wszystko oki... 🙂 pewnie też już ponad 2kg warzy.

boszszsz... moje prasowanie... 🥴 wypije herbatkę z cytrynka i chyba się wezmę za nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Lusiu ja też bym chciała wywalić to babsko wstrętne z auta 😠 ale wiem, że stres nie jest dla nas korzystny, więc jakby się okazało, że będzie chciała jechać, to na twoim miejscu też bym została w domu, coby oszczędzić sobie nerwów. Mam jednak nadzieję, że ma choć trochę klasy i nie będzie się wpierdzielać między wódkę i zakąskę hihihi 😜
A my zaraz wybieramy się na zakupy, bo lodóweczka świeci pustkami. A ja mam smaka na jakiegoś owoca...może winogron...mniam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z drugiej strony Kama ma trochę racji...kurcze dać tej zołzie palec, to całą rękę weźmie...Jak jej będziecie tak pozwalali się wtrącać, to później zawsze będzie się mieszała. Ale to twój luby powinien jej do słuchu nagadać jak po nią pojedzie i ona by chciała się z nimi zabrać, cobyś ty nie musiała się denerwować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Macie racje,ja bym tez wykopala to wstretne babsko,moze ma jeszcze nadzieje,ze jej byly maz moze tez zakupi jakis prezent!!!edytka,ja tez bym zjadla winogronko,ale niestety nie moge,bo za duzo w nim cukru,a mam na nie chec juz od wczoraj ,bo bylo akurat w biedronce po 5 zl!!!Ja tak uwielbiam owoce,a niemoge ich teraz jesc,tylko 1 owoc dziennie ehhhh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No,ale nie jest tak zle niemam tak wysokiego cukru,i na truskawki to sobie napewno pozwole,moze nie w takich ilosciach co kiedys hehe....a pozatym z wszystkich owocow maja najmniej cukru,no i arbuza tez sobie nie odmowie od czasu do czasu,bo tez niema za duzo cukru!!!A pomarancze jadlam cala zime,tez je uwielbiam 🙂 Najwiecej cukru maja banany i niestety winogrono,wiec te sobie odpuscilam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ircia nie martw się, już niedługo będziesz mogła sobie pozwolić na owocki, jak cukrzyca ci przejdzie. Na początku jak będziesz karmić, to też trzeba będzie uważać, ale to czeka nas wszystkie 😉 a potem będziesz je już mogła jeść tonami hihi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ircia no współczuje... 😞 Ale czego sie nie robi dla maleństw naszych...

ja też mogę tonami, a już właśnie szczególnie winogrona, pomarańcze, brzoskwinie... w ogole wszystkie.

Edytka dzięki 😜 ☺️ 😘 🙂 akurat ostatnio coś załamkę ćwiczyłam bo jak tak, to M. ciągle mnie męczył, a ostatnio nic.... 😞 ☺️ 😞 zaczynałam się juz martwić. ale chyba woli do mnie nie podchodzić jak chodzę zmierzła... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
Michalindzior- brzuszek pierwsza klasa! Też już mam taki duży. Chodzę już jak kaczka i czuję już,że to końcówka. Jak kogoś spotykam to zazwyczaj pytają czy już mam termin albo czy na pewno jedno dziecko będę miała 🙂

Zakupiłam dziś dużo rzeczy dla maleńkiej: kosmetyki, proszek i płyn Loveli (po 14,90zł,więc chyba się opłacało), butelki Lovi, smoczki TT, fride.
Kosmetyki (płyn do kąpieli, balsam, krem do pupy) kupiłam ziajki, bo jako jedyne były dostępne od 1 dnia życia.
Zdziwiłam się,że nivea jest dopuszczona dopiero od pierwszego miesiąca życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny,
Melduję się po badaniach: Mały waży 2470, generalnie jest ok, tylko mam trochę za dużo wód płodowych (AFI 19,5 przy normie do 20), co prawdopodobnie jest spowodowane cukrzycą i może powodować wcześniejsze, silniejsze i częstsze skurcze. Szyjka się dalej skraca, więc dostałam areszt kanapowy na najbliższe 2 tygodnie, żeby nie urodzić już teraz. Na razie nie wiem, jak my to wszystko ogarniemy, w chałupie skład wszystkiego, wygląda na to, że mąż będzie samodzielnie prać i prasować. Będę do Was zaglądać rzadziej, bo internet mam w innym pokoju niż kanapę.
Trzymajcie się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann to z twojego synusia kawał faceta 😜 A ty kochana uważaj na siebie, leż i wypoczywaj!!!!! Bo faktycznie możesz urodzić za szybko...
Michalindziorek nie przejmuj się, bo naprawdę super wyglądasz, szczerze 😉 Wogóle nie widać po tobie, że to będzie już twoja trzecia dzidzia. Niejedna mamusia pozazdrościłaby ci takiej figury. A mężuś zapewne unika cię z obawy przed twoimi szalejącymi hormonami , boi się, że czymś podpadnie hihihihhihihih 😁 😁 😁
A my wróciliśmy z zakupów i właśnie zajadam mój upragniony winogron, a mąż popija piwko, bo od jutra obiecał sobie, że nie tknie alkoholu do rozwiązania, coby być cały czas w pogotowiu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mogł mi się cos załadować brzuszek prędzej...nie wiem czemu.

Ann no super chłop z Twojego maluszka... 🙂 a co do reszty to moge tylko powtórzyć, dbaj o siebie i wypoczywaj.... 🙂

Edytka dzięki kochana ☺️ 😉 😘 hehe... 🙂 pewnie masz rację że M. woli się wcale nie zbliżać, bo ostatnio nawet oddychaniem mnie potrafi wkurzyć... 😉

Amelia hhehe 🙂 mi dzisiaj siostra której juz pare miesięcy nie widziałam, też powiedziała że wygladam jakbym bliźnięta miała mieć... 😉 i tak jak Tobie tak i mi mówią że chyba juz zaraz termin... 😉 babska wstrętne stare przeważnie.

No moje chłopisko ani nie pali ani nie pije absolutnie alkoholu... nie żeby mu tak nakazywała wiara czy coś... po prostu nie lubi i tyle. cieszy mnie to, ale czasem kiedy ja bym się napiła piwka czy czegoś tam, to mi aż łyso że chłop siedzi kulturalnie a ja będę piwsko chlać... ☺️ 😉 😉
teraz poszedł do sklepu, może coś dobrego przyniesie 🙂
jutro fasolkę po bretońsku robię... 😜 muszę uważać żeby nie przecholować i się potem nie męczyć hehe 🙂

A malutki w brzucholku mimo wielkich owego rozmiarów nie ma juz chyba wiele miejsca bo już z każdej strony mi "faluje" i wypina się, że siedzieć pochylona nie mogę... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia fajnie że zakupki udane 🙂
ja mam t butelki z lovi i jedna z TT i co i rusz chodzę i otwieram i ogllądam je... 😁 ☺️ 🙂 bo mi się tak podobają...
w tym tyg moż uda mi się skompletować resztę potrzebnych drobiazgów. tylko te łóżeczko i pościel jeszcze... jak mi M. funduszy dostarczy jak obiecał koło środy to juz też kupię w końcu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MICHALINDZIOR fajnie wyglądasz na zdjeciu, no uroczy brzusio 🙂

AMELIA ja tez tak mam, co jakiś czas dochodzę do zakupionych rzeczy dla malej i ciesze sie jak małe dziecko, no uwielbiaj je oglądać a szczególnie ciuszki hehe

EDYTKO no widzę że tabela ulepszona, super 🙂

ANN widzę ze synuś to juz duzy chłopiec jest, ciekawe ile będzie miał na koniec? odpoczywaj kochana ile się da!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laski,a co z gaciami i gorsetami po porodzie?bo trzeba sie potem posciasniac zeby wszystko wrocilo do normy,macie upatrzone co kupic?
ja myslalam zeby kupic cos takiego

http://cgi.ebay.pl/2er-S-Slim-N-Lift-SURPREME-Corsage-Miederhose-bauchweg-/230481932586?cmd=ViewItem&pt=DE_Mode_Accessoires_Bademode_Unterw%E4sche_Bodys_Corsagen&var=&hash=item7b66dfab7e

ale to chyba za bardzo zabudowane jest ale wyglada jakby mocno sciaskalo,musze poszukac czegos na sam brzuch...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i już jestem 🙂
Na szczęście tej krowy nie było, ale to nie jest takie proste, żeby ją wypieprzyć...ona jakby mnie zobaczyła, to mogłąby wogóle nie dac małego, a skoro dzieciak już się nastawił że pojedzie do sklepu, to tylko szkoda jego. On nie zrozumiałby, poza tym ona tez, jest zbyt głupia żeby pewne rzeczy po prostu pojąc i tyle!!
W tym hipermarkecie było tyle ludzi, że normalnie masakra jakaś!!! Gorąco i śmierdząco, tyle tych ludzi, blee...kolejki w kasach kilometrowe, i jeszcze było ich otwartych naprawde niewiele. Ale poszłam do kasy dla osób uprzywilejowanych - jedni to napewno nie byli uprzywilejowani 😠 Robert z małym już poszli, a ja miałam tylko 1 rzecz. I wyobraźcie sobie, że wszyscy mnie przepuścili, nie musiałam wogóle czekać!!!!! Miło mi sie zrobiło 🙂
Później poszliśmy na lody, zagadała mnie taka dziewczyna przede mną a propo ciąży, i też zostałam przepuszczona 🙂 Normalnie na całą ciąże dzisiaj zdarzyło mi się to pierwszy raz!! 🙂
Czasami warto zabierać na zakupy ciężarówki 😉

A od mojej mamy na dzień dziecka dostałam kolejny juz balsam Ziaji na rozstępy!! Moja mama chyba oszalała, bo to juz trzeci do kolekcji, a ja nie nadążam z wykańczaniem ich! Na gwiazdkę dostałam jeden - który mam do dzisiaj, na urodziny w kwietniu kolejny - równiież mam go i to bardzo dużo, no i teraz 🙂 🙂 Przyda się napewno, ale moja mama myśli, że taka butelczyna to na miesiąc starcza i trzeba następne kupić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...