Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no dopiero was doczytałam, napisałam sie wcześniej ale net mi sie rozłączył i szlag wziął mojego posta.leże na sali 4 osobowej.na izbie zrobili mi ktg i ponoć wyszło dobrze, ale mała mogla by być bardziej ruchliwa, wiec postanowili mnie zostawić by małą bardziej pobudzić.doktorowa powiedziala ze pewnie zostane tu juz do porodu, bo po co mnie wypisywac i zaraz na nowo przyjmowac. termin mam na 4 lipca, ale kiedy zrobia cesarke to nie wiem, moze dowiem sie jutro na obchodzie, bo po 15 to juz pusto na oddziale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie ok 16.00 robiła położna wszystkim na sali ktg, no mnie juz drugie. nie wiem co i jak bo nie mowila.ale wyszlo chyba oki.przywieźli nam na sale kobitkę z porodówki, bo tam nie chcieli jej trzymac. no i jeczala u nas na sali, mąż mierzył jej skurcze. dostawala tabletki i jakies syropy . no i jakas godzine temu znowu ja zabrali na porodowke. mowie wam jak ona sie zwijała na łóżku, i jak jeczala. a jak przechodze korytarzem kolo schodów to slychac jak dzidzia jakaś plącze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szpital bardzo przytulny, dziewczyny co ze mna leza chwala go sobie. na izbie byla jedna taka naburmuszona pielegniarka, a reszta mila. kolacji juz nie dostałam bo za późno, na szczęście mezus mi przywiózł pyszne jedzonko 😁
mój Grzesiek nie chce drugiego imienia, a ja jak basmy mieli dac to chyba Livia. ale na niczym konkretnym nie stanelo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LUSIA no ja czekam na ciebie!!! moze zadziałaj z oknami, albo jakiś spacerek hehe


jedna z dziewczyn sie wkurzyła na lekarza bo przenosili ja na inny oddzial, a nie bylo przy niej rodziny no i lekarz mówi ; niech pani bierze swoja torbę i proszę za mną...ona pomyślała jaki cham z tego lekarza...jak sie okazało lekarz celowo nie pomógł jej dźwigać, bo chciał przyspieszyć jej poród heheh.wiecie jakos jestem bardziej spokojniejsza w tym szpitalu. kto wie może mi zrobią cesarkę w tym tyg? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no powiem wam ze nudy. mam kompa, ksiazke ale sam fakt leżenia meczy. ale ciesze sie bo zrobili mi to ktg i jestem pod ich okiem wiec spokojniejsza jestem o małą, no i moze szybciej ta cesarka bedzie. i nie stresuje sie ze dostane bóle w nocy i nie będę wiedzieć czy to juz hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monica miło słyszeć, że jesteś pod opieką to teraz najważniejsze dla Was!!! Z jednej strony pewnie nie jest ciekawie tam leżeć ale jak mus to mus...trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i abys dotrwała do terminu 😉
Osobiście też będziemy dawali tylko jedno imie bo stwierdziliśmy oboje, że jest to zbędne.
Lusiu współczuje Ci z tymi niestrawnościami i złym samopoczuciem, może to jakis objaw zbliżającego się terminu ???
Też się przyznam, że coraz bardziej myśli mojeskupiają się na tym, że teraz polecimy z tym rozpakowywaniem i ogarnia mnie wikszy strach,który jest poprzeplatany z radością, że coraz bliżej 😉
Michalindziorki naprawdę współczuję Ci tego przeziębienia...
Zastanawiałam się czy Ellie była pierworódką??? MOże była mowa już o tym ale z nieuwagi nie doczytałałam...???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...