Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justi hehe ale zbieg okoliczności 😉

ja w ogole jestem zdania ze facet w takim starciu z kobietą nie ma szans 😜
faceci są słabi, bardzo słabi... jestem pewna ze wystarczyły bo tylko trochę
wysiłku zeby takiego delikwenta zgnębić... 🙂
nie mowie o fizycznej stronie, tylko psychicznej.
w ogole dziwne stworzenia z tych naszych Małżów 😉
hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 ☺️ hehe dziekuje Amelko
cóż nie przyznam sie przeciez , ze mu szperałam w jego poczcie
zawsze moge zwalic,ze dowiedzialam sie od znajomych,ze jego kolezanka jest chora to nie trudne w jednej firmie pracujac cos posciemniam 😆

teraz zarzucil fochem,ze nic mu nie mowie tylko sie usmiecham dziwnie i jakies a Ja mam sadysfakcje
niedlugo mojego brzdaca musze obudzic bo bedzie w nocy buszował 😉
choc i tak to nie moj problem bo wieczorem zajmuje sie malym mąż 🙃


z racji tego,ze pisalam tego posta pol godz sytuacja sie zmienila mój skubany M. sie domyslil o co mi chodzi,ale sie łasi a ja wredota nie daje za wygrana
niech spada na drzewo banany prostowac
albo chorą ratować 🤔

oczywiscie nie ma mi za zle ze mu szperałam na poczice :blush 😞choc sie do tego nie przyznalam) tylko cholera stwierdzil ,ze ponad 7 lat sie znamy i jestem o niego zazdrosna 🤨
a chodzi mi glownie o ta pinde po jaki kij takie rzeczy mu pisze ehhh mowie wam dwa swiaty
ale juz sie odegrałam bo wlasnie pisalam sobie przy nim z kims na kogo on ma uczulenie 😁 no i mam nowego znajomego na facebooku ☺️ 🤪 🤪 wiec cel osiagniety cisnienie mu podnioslam choc w sumie wszytsko samo sie zlozylo rozmowa i na poczcie nowe zaproszonko 🙂
nic ide koncze wam marudzic poki co kapiel Wojtusia sie zbliza idziemy sie pluskac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi - i dobrze, musi wiedziec ze nie ma przebacz 😉 🙂
U mnie bez zmian, bynajmniej tych na lepsze 😞 Rozmawialiśmy przez tel. pytam gdzie zamierza spędzić noc, on czy chce zeby wrócił, ale powiedział coś takiego, że odparłam że chciałam, ale teraz juz nie chce 😞
Trudno, co ma byc to będzie, ale obawiam się, że nie będę miała na tyle odwagi, żeby rozstać się z nim na dobre.

Dziewczyny, fajne byłoby spotkanie 🙂 Kurcze, my z Monicą mieszkamy praktycznie na tym samym osiedlu a jakoś nie miałyśmy okazji się spotkać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliie no trudno trzeba przejsc całkowicie na dietę bezbiałkowa. dzięki za info. podaje malej gluten ponownie bo wczesniej miala katar i lekarka kazała mi przestać podawać by wykluczyć alergie. Wiesz tak sie zastanawiam mniej jem nabiału ale podałam małej słoiczek z królikiem wiec moze to spowodowało uczulenie?
zapytam jeszcze lekarkę co mysli.
Justi ta koleżanka chyba bardzo lubi sie Żalić kolegom z pracy, co ona koleżanek nie ma? tez miałam taka jedna rywalkę ze tak powiem która mojemu dosłownie o pierdołach pisała, ze sie z mama pokłóciła, ze jedzie do zakopanego odpocząć, ze jest smutna itp. szlag mnie wtedy trafił i zrobiłam z tym porządek.ale to juz dłuższa historia i bardziej skomplikowana niz u ciebie bo tamta nawet mu pisała ze jej się śnił......
Amelio no nie dziwie ci sie, ja tez bym nie mogła sie doczekać i bym małej przymierzyła nowy nabytek 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie, wkurzające jest to ze niektóre laski lubią zajętych facetów, to je bardzo kreci ehhhh małpiska
wicie mój na szczęście pracuje z samymi facetami no prawie ok 95% facetów ma w pracy hehe ale przychodzą takie pindy co sie wdzięczą, oczka puszczają i w majtkach maja mokro, szkoda gadać dobrze ze większość z chłopaków ma z nich polewkę ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie Monika to taki typ ktory lubi sie wszystkim żalić glownie facetom . . . . jakies rok temu bylismy na imprezce firmowej no i byla Ona nei wiem dosiadła sie do mnie i na sile chciala sie zaprzyjaznic miala słowotok przez 2 godz nawijała, a na drugi dzien Sebie tzn mojemu m. powiedziala (żaliła sie ) mówiąc . .. wiesz ta twoja żona to jest jakas skryta 😁 😁
tyle,ze Ja sie przez te 2 h dowiedzialam o calym jej zyciu ile ma rodzenstwa z kim ta matka ma ktore itd poza tym wtedy bylam juz na poczatku ciazy siedzialam przy soczku, a ta piła % i na sile chciala sie ze mna zaprzyjaznic w duszy mam takie znajomosci 🤨
GRATULUJE DRUGIEJ JEDYNECZKI Gabrysiu uwazaj tylko na mamusi cycusie 🙂
bo jeszcze siostrzyczka lub braciszek musza miec z nich pozytek
no i tatus 😁 😁 😁
🤪

juz z tej bezsilnosci mam głupawkę mała

Lusiu cholerka
musisz postawic na swom,a moze daj na noc Frania rodzicom,a ty z Robertem przegadaj cala noc . . . . . na spokojnie , badz nie byle by Franczesko pzy tym nie byl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do siuśków to jeśli to zapach moczu to ok, ale jeśli po prostu śmierdzą to może być zakażenie i trzeba sprawdzić.

Przed chwilą przeżyłam chwilę grozy. Stałam z Hanią przy oknie w pokoju (światło zgaszone) i gadałam z koleżanką przez tel i nagle Hania zaczęła się dusić! 😲 Nie mogła złapać oddechu....Telefon wypadł mi z ręki, przechyliłam ją do przodu, zaczęła pluć, kaszleć i po chwili przeszło. Nogi miałam jak z waty. Potem zobaczyłam,że obok kałuży śliny leży listek z kwiatka,który stoi na parapecie. Pewnie gdy ja gadałam to nawet nie zauważyłam,że ona urwała i wsadziła do buzi. Nie mogę dosłownie uwierzyć we własną głupotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wam się pochwalę co zamówiłam ☺️
http://allegro.pl/oriflame-zestaw-bizuterii-violet-profusion-grat-i1405718040.html
w katalogu, nawet biorąc pod uwagę przesyłkę z allegro, wychodzi prawie 20zł więcej.
Amelia no zdarza się na chwile odwrócić uwagę i wtedy na złość się coś dzieje....
ale wszystko skończyło się dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lusiu, 3maj się kochana.Życzę Ci abyś podjęła słuszną decyzję, której nigdy nie będziesz musiała żałować 😘
Amelko, domyślam się że serce o mało Ci nie wyskoczyło 🥴 niestety nie możemy wszystkiego przewidzieć i wszystkiemu co złe zaradzić. Najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło.
Michalindzior, ładna ta biżuteria 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj trzeba mieć oczy dokoła głowy pamietam chwile grozy jak mi madzia z kanapy spadła miała pół roczku odwróciłam sie tylko na chwile robiłam coś w kuchni mieliśmy wtedy aneks kuchenny bo to kawalerka była ta jedna sekunda i potem szybka jazda na pogotowie nic się nie stało na szczeście tylko sobie wargi przygryzła ale trzeba tak uważać że szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
młoda wykapana, pociumkała cyca przez ok 40 mi i otworzyła oczy! teraz nie spi i bawi sie w łóżeczku. Mój m w pracy na nocce wiec wieczór ma z mamusia..tyle ze mamusia by chciała na necie posiedzieć. kurcze nie mam kiedy sie uczyc w sobotę zaczynają sie egzaminy a ja jeszcze nie zaczęłam sie uczyc, no nawet jak znajdę czas to skupić sie nie mogę..aaaaaaaaaaaaaaaaa
w piatek ma seminarium ale nie ide bo nie mam co mu zbytnio pokazać, wiec wpisu tez nie bedzie. ehhh mam nadzieje ze dokończę 2 rozdział do lutego i wtedy pójdę juz w sesji.

lusiu no fakt mieszkamy tak blisko a jeszcze sie nie spotkaliśmy. @ razy minęłyśmy sie w szpitalu. jak ja wyszłam z niego z małą to ty trafiłaś tam na następny dzień, i tak sie mijamy. Musimy sie umówić na jakiś spacerek i zapoznać Franczeska z Gabrielą 😁
Justi jesteś cudownie wredna 😁 😁 😁 😁 buziaczek dla ciebie 😜 wiesz mój jak mu po tamtych smsach powiedziałam co i jak to nawet pretensji nie miał tylko przepraszał i zadzwonił do tamtej by do niego juz nie pisała i nie dzwoniła bo narzeczona przeczytała smsy i sie zdenerwowała a on mnie nie chce stracic i prosi by dała mu spokój ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze,ale naskrobalyscie jak za dawnych czasow 😘 😘
Amelko dobrze,ze szybko zaregowalas i wszystko sie dobrze skonczylo,teraz to naprawde trzeba miec oczy kolo glowy tak jak pisze koralik....
Lusiu masz ciezki orzech do zgryzienia,sama pewnie bylabym w kropce i niewiedziala co zrobic....
Ale raczej bym zaryzykowala i dla dobra dziecka na jakis czas sie rozeszla,zeby wszystko to sobie on jak i ty przemyslec,bo powiedz mi kochana co to za rodzina jak caly czas maly wychowuje sie w klotni,lepiej jakby byl tata weekendowym,ale bez krzyczenia i halasów....i moim zdaniem nie widze tu zadnej twojej winy o rozbicie rodziny,bo utrzymywac ja na sile i tylko dla dobra dziecka to dla mnie jest bezsens...ale to jest moje zdanie i niczego ci kochana nie narzucam decyzja nalezy do ciebie...
Justi zolza z tej dziewuchy jak niewiem,nienawidze takich panienek....My w sumie nie mamy pretensji o to jak czasem zajrze mojemu M.do tel,albo on mi czy na NK,albo Facebook bo tylko ja mam,ale ma dostep do hasel,bo niemamy jakis tajemnic przed soba raczej ze wszystkim jestesmy na biezaco 🙂A no i pogodzilismy sie juz,chociaz nie mialam checi,ale byla u nas moja siora no i tak jakos samo wyszlo ☺️ ☺️
Michalindzior komplecik super... 🙂
Elli dzieki za informacje 😘 😘
Kurcze wlasnie przekladalam malego do lozeczka i tradycyjnie sie obudzil wrrrr.... 😠 😠 🥴ale tata go buja.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Kama, please, jak robiłaś te klopsiki? Zainspirowałaś mnie jak nie wiem, to przecież jak dorosły mielony i da się zjeść Z TALERZA od rodziców 😎
Dostaliśmy dziś od lekarki zalecenie: ROBIĆ WSZYSTKO ŻEBY JADŁ. No i dziś wkarmiliśmy w Staśka: kilka kawałków jabłuszka wstępnie przeżutych przez mamusię, kawałek ziemniaka z pokrojonymi w drobną kosteczkę warzywami i mięsem - dłonią wprost do paszczy, z talerza rodziców, 6 chrupów kukurydzianych, kawałek ciasteczka Hippa w ramach powrotu do glutenu. Stasiek nie chce jeść niemowlęcych papek, a takie dorosłe grudy to i owszem, byle nie łyżeczką. Szukam w związku z tym natchnienia, jak preparować jego jedzenie, żeby miało taką konsystencję. Klopsiki wydają się idealne! Lekarka powiedziała, że można już dawać grudy takie jak po zmieleniu na maszynce o grubych oczkach, wydaje mi się, że po włączeniu żółtka będzie można już poszaleć 🙂
Lusia, przykro mi czytać to wszystko co piszesz i już nawet nie wiem, co radzić. Trzymam kciuki w każdym razie.
Amelia, ja kilka dni temu złapałam Staśka w ostatniej chwili w trakcie robienia przewrotu z sofy na podłogę 🤢 Teraz mam już uraz i nie spuszczam go już z oka, tym bardziej że coraz sprawniej się przemieszcza i wszystko pakuje do dzioba. Jutro opuszczamy łóżeczko na niższy poziom, bo dziś wyczaił, że można złapać łapą za górną krawędź a od tego już tylko krok do podciągnięcia się...
Coś jeszcze miałam napisać, ale już sama nie wiem co.
A, wiem: co do tej blizny po szczepieniu na gruźlicę, dostaliśmy skierowanie do pulmunologa, żeby to sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w jakiejs gazetce widziałam przepis na klopsiki dla maluszkow...
z koperkiem byly czy czyms takim...
ja jak w domu dla nas tak o robie, to daje tylko mięsko i trochę mąki.a jak mieso nie za geste to troche bułki tartej...
i szczeze chyba tez zapodam Sewkowi, chociaż on na "dorosłe grudy" odruchem wymiotnym reaguje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak zrobicie takie pulpety to ile dacie maluchowi?
Ja takie robię dla nas i je uwielbiam 😆
ANN- może spróbujcie widelcem Stasia karmić 🙃 😁 Ale wiem co przeżywasz. Ja pojadę chyba w czwartek zaszczepić małą na żółtaczkę to zobaczymy jak przybiera.
Mała generalnie mleko pije niechętnie(nawet z cyca), ale jeśli chodzi o zupki to mały słoiczek wciąga. No i Hania nigdy tak jak Gabi nie spędziła 40minut przy cycu! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ami Sewciu jak jeszcze go karmiłam... to strasznie długo wisiał przy cycu.

Amelia ja też uwielbiam takie pulpety 😜
myslę że jednego...
ja takie małe robie...
albo zmieszać to z ziemniaczkiem...

Małż właśnie uciekł z moim kolegą w aucie grzebać... 🤔
hehe 😁
mam chyba wiecej kolegów niż On... ☺️

odgrażał się że pójdzie na podryw 😁
ale ja wiem że nawet jak go proszę zeby na piwo poszedł to on nie idzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czeeeeeeść kochane 🙂
My już po chrzcinach. Uffff nareszcie 🙂
Ale nie obyło się bez małej wpadki hehehe 😁 Spóźniliśy się do Kościoła jakieś 15 minut 🤪 bo tuż przed wyjściem mała postanowiła zrobić kupkę i lataliśmy jak szaleni!!!! Ale ogólnie wszystko poszło super 🤪 Malutka była grzeczna przez całąceremonię nawet nie zakwiliła, a na mszy usnęła 🤪 W domku wszyscy ją wybawili za wszystkie czasy 😜 A to moja gwiazdka 😉
[URL=http://img824.imageshack.us/i/zdjcie466.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1246/zdjcie466.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Ach no i obcięliśmy jednak małą 🤪 Bo już mnie wkurzał ten kłaczek który miała tylko na czubku głowy, bo musiałam go zaczesywać co nie wyglądało zbyt efektownie a poza tym jak mała się wierciłą, to włoski wchodziły jej do oczu także to było najlepsze rozwiązanie. Tym bardziej, że nie jesteśmy przesądni 😜
Amelko sukienusia cuuudna, wkońcu ci się udało zakupić 🤪 tylko tak się zastanawiam ty zamawiałaś z tej aukcji którą nam pokazałaś? Bo tam jest rozmiar 62???? 😮
Monia mięsko na schematach żywienia pisze, aby podawać codziennie a w nawiasie dodają, że rybę podaje się 2 razy w tygodniu 😉
Justi moja praca stanęła w martwym punkcie ☺️ 🤢 Jakoś nie mam motywacji coby ją dokończyć....ehhhh
A tą sucz to ja bym za kudły wytargała wrrrrrrrrr 😠 😠 😠 Ewidentnie się wpierdziela w waszą rodzinę 😠 😠 😠 😠 😠
Amelko Emi też staje na czworakach i "sprężynuje" jak żabka 🤪 I jakoś nie wydaje mi się żeby to jej miało przeszkodzić w dalszym rozwoju...Wogóle staram się teraz mniej przejmować tym co robi Emi, widzę, że dobrze się rozwija, obraca się przez oba boki z plecków na brzuszek i odwrotnie, coraz chętniej stara się siadać 😉 do tego sięga po zabawki, obraca je w dłoniach, przekłada z raczki do rączki czyli moim zdaniem jest zdrowa 😉 I nie chcę na siłę wyszukiwać jej "problemów", a moim zdaniem rehabilitanci zawsze w każdym dziecku coś znajdą....
Lusiu ja przed ciążą miałam delikatne ćmienie podczas okresu i to tylko na samym początku, a teraz dopiero w 3-4 dniu coś tam lekko poczuję i nie muszę nawet brać tabletki na ból, a tak to praktycznie wogóle nie wiem, że mam okres 😉
Acha a u nas żadnych nauk przed chrzcinami na szczęście nie było 😉 A za chrzest płacilśmy 100zł.
Ach no i najważniejsze: strasznie współczuję sytuacji w domu 😞 Trzymaj się dzielnie 😘 I życzę podjęcia właściwych decyzji 😘 😘 😘
Haniutku wszystkiego naj naj naj 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Michalindziorku łóżeczko opuście zdecydowanie 🤪 Ja już dawno opuściłam (tak na wszelki wypadek) bo nigdy nie wiadomo kiedy dziecko coś wymyśli, przecież one się rozwijają z dnia na dzień 🤪
A CO DO SPOTKANIA Z WAMI KOCHANE TO JA JAK NAJBARDZIEJ SIĘ PISZĘ!!!!!!!!! KATOWICE MI BARDZO ODPOWIADAJĄ 🤪 😎 😜 😉
Amelko Boziu kochany dobrze, że Hani nic się nie stało...Jeeeej naprawdę nie da się wszystkiego przewidzieć... 😲 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...