Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Widzisz, na pierwszy rzut kupilismy taką, może troche nieprzemyśleliśmy, poza tym zaskoczył mnie luby z zakupami, tak nagle chciał jechac no i kupiliśmy...ale nie wiem jak to rozegrać, żeby znowu ie wywalać kupę kasy....a przecież tyle wydatków przede mną!!
Wypadałoby kupić taki komplet jak twój, i póxniej tylko same poszewki dokupowac. Albo sam wkład. Kit, że ochraniacz nie byłby do kompletu 😉

40 - stka na karku a ja czuje sie piekna i młoda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
grunt Lusiu do dobre samopoczucie . . . . nie wazna jest metryka 😜
to wiesz tak jak mnie dzis moj zaskoczyl z lozeczkiem . .. dobrze, ze nie dalam sie namowic tej kobiecie na materacyk bo znalazlam i zamowilam na necie o 20 zl tanszy a za to o 3 cm grubszy 😉 wiec super lozeczko juz stoi jest przesliczne zrobie zdjecie ,ale jak bedzie juz posciel bo teraz takie lyse hehe niestety nie udalo nam sie dobrac koloru do komody , ale cos za cos jest pod kolor biureczka 🙂 za to jest takie jak chcialam duuuuze 🙂 i funkcjonalne mam nadzieje,ze nasz mał♠y lokator bedzie zadowolony 🙂 i wciaz czekam n a karuzele do wozka juz ponad 2 tyg wiecie ,ze w sklepie byla ona po 199 zl a mysmy wtedy kupili po 129 zl z przesylka wiec znow nam sie udalo troszke zaoszczedzic heheh tylko niech juz dotrze do nas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tzn. tak, mam komplet z ochraniaczem, tylko żeby miec na zmiane coś, a nie chce znowu kupowac całego kompletu bo to troche za drogo wychodzi, a nie wiem jak to bedzie, jak bede miała same poszewki juz bez ochraniacza do kompletu, skoro nie mam "gołej" pościeli tylko razem z poszewką, która jest niewymienna 🙂
mam nadzieje ze zrozumiale napisalam,bo sama sie w tym juz gubie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na jutro na 14 umówiłam sie z mamuska do reala na zakupki 🙂 ciekawe co uda nam sie zakupic 🙂 napewno kupie bodziaki bo sa w promocji 3 szt za 9.99 bo mam ich tylko 4szt w domu i spiochy.
Tak sie zastanawiam, jesli bedziemy chcialy kupic cos wiecej to co powie mamuska na pampersy, czy bedzie oponowac za pieluchami tetrowymi 🤢 Nie znam póki co jej zdania na ten temat....zobaczymy jutro. Muszę w razie czego wziasc ze soba plecak, bo bede musiala zakupy sama przytargac do domu 🙂

Przeglądam sobie teraz zdjęcia z róznych szpitali u mnie w mieście, i jak widzę ciąg noworodków jeden obok drugiego, to normalnie boję się, zeby te położne nie pomyliły sie!!!! To byłoby najgorsze co mogłoby sie przytrafić!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuśki pogoda ok fajnie lusiu że z Franiem wszystko dobrze muszę iść do szpitala bo mi się jakaś woda sączy niech to sprawdzą aleboję się że mnie zostawią w szpitalu i co wtedy????? masakra ale idę żeby mieć spokój że będzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laseczki 🙂)...lusiu super ze z franiem i jego serduszkiem dobrze 🙂...
co do pieluch to ja mam narazie paczke libero ciocia ze szwecji nam przywiozla wiec zobaczymy co to za cudo,a w kauflandzie widzialam pampersy new baby 96 szt za 56 zl chyba teraz nie jestem juz pewna...tetrowych zamawiam 20 szt +4 flanelowe 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka lepiej zeby to nie byly wody bo jeszcze troszke czasu zostalo,daj znac jak tylko bedziesz cos wiedziala...ta moja kolezanka o ktorej wczoraj pisalam przyslala mi smsa ze jest jednak w szpitalu ze wzgledu na to cisnienie 😞(cholerka pozniej do niej podjade bo pogoda do dupy tak lalo jakby oberwanie chmury,a ja w tym czasie z psem bylam brrrrr...zmoklismy ze hej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 🙂
Lusiu ciesze sie,ze z serduszkiem Frania wszystko ok,mowilam ze bedzie dobrze 🙂
Justi super,ze juz masz lozeczko w domciu,zrob koniecznie fotke jak juz bedzie caly komplet zlozony 🙂
Aniulka mam nadzieje,ze to jeszcze nie ten czas,zeby ci wody odeszly!!Mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok i nie bedziesz musiala zostac w szpitalu....
A my wczoraj bylismy pierwszy raz w szkole rodzenia,ale nasi mezowie musieli nas opuscic bo bylo o pologu a to taki typowo kobiecy temat!!!Duzo rzeczy sie dowiedzialam,np co wziasc,a czego nie do szpitala.A z drugiej strony przerazilo mnie to wszystko,i coraz bardziej sie boje 😞 Ale musimy zaliczyc jeszcze cztery spotkania,zeby dostac to zaswiadczenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuszki 🙂
Aniulka czekamy na wieści, mam nadzieję, że to tylko bardziej wodniste upławy, a nie wody...Trzymamy kciuki kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co do poszewek to ja na szczęście mam pościel ze zdejmowanymi poszewkami i muszę zakupić jeszcze jeden komplet na zmianę.
U nas w nocy była burza i lało jak z cebra, a teraz jest fajna pogoda, bo nie jest zimno, tylko tak świeżo, słoneczko nie świeci, ale pogoda jest ładna 🙂
Ja wchodzę zaraz na allegro i szukam, szukam, szukam hehehe 😜 Zobaczymy, może coś ciekawego wpadnie mi w oko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
irka to temat o pologu nie dla tatusiow tak?Troche glupio bo to wazny temat,mogly powiedziec tatusiom jak sie w tym czasie zachowywac,co zrobic zeby nie bulwersowac mamus i im pomagac itp. Wtedy tez sa hustawki nastrojow to przdaloby sie totatusiom wyjasnic. Moj w ciazy wszedzie ze mna chodzi,do ginekologa za kazdym razem wchodzi ze mna do gabinetu i mimo, ze kobieta to jej tez patrzy na rece:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do poscieli to ja tez zakupie taka ze zdejmowanymi poszewkami!!A druga na zmiane mi sie szyje,mojej siostry tesciowa jest krawcowa i dalam jej do uszycia,bo mialam taka fajna duza poszwe niebieska w sloniki i serduszka naprawde slodziutką i wyjdzie z tego przescieradlo,poszwa i dwie poszewki na podusie!!!Przynajmniej sie na cos przydala,bo tak by lezala w szafie,a tak zostala wykorzystana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam druga posciel na zmiane w innym kolorze ale taka, zeby pasowala do fioletu i wtedy nowy ochraniacz jest niepotrzebny 😉 A tez myslalam zeby samemu uszyc jeszcze jeden komplet ale musze poszukac jakiegos sklepu z mterialami.Wyjdzie duzo taniej niz kupic posciel w sklepie czy na allegro, za material gora 15-20zl,zamki 3zl i komplet poscieli jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz Olusiuu dla mnie to tez smieszne,ze kazali przyjsc bez tatusiow,ja nie wiedzialam i kilka dziewczyn tez z nimi przyszlo!!A kazali tym co przyszli wyjsc z tego wzgledu ze przyszlo tyle ciezarowek ze nie bylo gdzie usiasc.... Dla mnie oni tez powinni byc przy tym bo to wazny temat tym bardziej ze hormony nam beda pozniej tak skakac,a oni powinni o tym uslyszec od poloznej,a nie jak to moj mi mowi na moje zmiany nastrojow ze sobie wymyslam i nie idzie ze mna wytrzymac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie, jakoś dziwnie, że Wam mężów wyprosili. U nas na sr byli przy wszystkim, chociaż niektórzy mieli dziwne miny 😉 Ciekawe jest to, że w tym szpitalu, gdzie będę rodzić, nawet jak się trafi do sali dwuosobowej, to nie ma ryzyka, że nie wpuszczą męża na poród bo np. ta druga sobie nie będzie życzyć żeby jej obcy facet latał po sali.
Mój to w ogóle powiedział, że chce z nami być cały czas w szpitalu, bo się będzie lepiej nami opiekować niż obca pielęgniarka. Mam męża doskonałego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie. My już zdrowotnie wychodzimy na prostą,więc normalnie energia zaczyna mnie rozsadzać z tej radości 🙂

Lusiu- należą się wielkie oklaski dla Franka 🙂 Super,że wszystko ok.

Aniulka- trzymamy kciuki żeby to był fałszywy alarm. Trzymaj się dzielnie i daj znać jak tylko będziesz mogła.

Naprawdę tatusiowie powinni się dowiedzieć trochę na temat połogu np. od położnej. Pamiętam jak miałam takie załamania nastroju i nie potrafiłam wytłumaczyć mężowi o co chodzi. On nie mógł zrozumieć mojego zachowania (sama też go nie rozumiałam) i rodziło to niepotrzebne konflikty. Na szczęście trwało to krótko,ale był to męczący okres.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też nie rozumiem dlaczego odizolowali mężów od tak ważnego tematu 😮 Wkońcu jak już przyszli na te zajęcia, to mogliby sobie też posłuchać jak to będzie wyglądało po powrocie do domu 😉 U nas w szpitalu nie jest wymagane zaświadczenie ze szkoły rodzenia, aby mąż wziął udział w porodzie rodzinnym. Cieszę się, bo w naszym przypadku ciężko byłoby znaleźć czas na szkołę rodzenia, bo mąż ma nienormowany czas pracy, a przynajmniej nie wyklucza to jego obecności przy mnie podczas porodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Mój luby to też nieraz nie rozumiał dlaczego płacze tak bez powodu i upierał się ze coś się stało a ja że tak mnie naszło i sama nie wiem dlaczego, wtedy przytulał mnie do siebie i to pomagało w jakiś tam stopniu.
Łóżeczko to kupują moi rodzice i jestem ciekawa kiedy mi je przywiozą bo coś tato mój wspomniał ze jak już mała się urodzi ale ja bym chciała wcześniej mieć je w domu, coby trochę je przewietrzyć przed użyciem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...