Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki Olusiiaa 🙂

Z mojej strony bedzie mało gości, z reszta u Roberta tez. U mnie to tylko rodzice, brat i jego panna i ciocia, a u Roberta podobnie, plus babcia, no i jak zgodzi sie nam chrzestna na bycie nią, to dojdzie jej mąż i dwójka dziaciaczków, ale to juz duze chłopaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂
My chrzciny robimy na początku grudnia i zdecydowaliśmy się, że wyprawimy je w domku. Nie zapraszamy dużo osób. W sumie z nami będzie 10 osób 😉
My dzisiaj wybieramy się do pediatry prywatnie bo mała ma jakąś małą kulkę na karku po prawej strony. Podejrzewam, że to może być węzeł chłonny ale wolę się upewnić. Poza tym chcę żeby lekarka ją zbadała, bo też raz na jakiś czas pokasłuje, a wkrótce szczepienia, także jakby coś było nie tak to będziemy mieć czas na kurację 😉
Michalindziorku jesteś SUPERMAMCIA 🙂 🙂 🙂
Ja też sobie od czerwcóweczek wzięłam te dwie książeczki. W sumie póki co ta o zasypianiu nie jest nam na szczęście potrzebna bo mała usypia sama po wieczornym karmieniu ale nigdy nie wiadomo czy jej się coś nie poprzestawia 😉 A język niemowląt muszę wkońcu przeczytać, tylko za bardzo nie mam kiedy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym wolała w domu, ale będzie nas ponad 20 osób, więc zdecydowaliśmy w restauracji. Staś jest na tyle angażujący, że realnie wszystko by spadło na głowę moich rodziców, więc nie chcemy im podrzucać takiego kukułczego jaja. Mam nadzieję, że obiad komunijny uda się zrobić w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko niestety tez moja praca jest w rozsypce mojemu promotorowi wiecznie cos nie pasuje ehh ostatnio spotkalam sie z nim tydzien temu i znow ma inna wizje co do tej pracy 😞 po prostu nie mam juz siły, a jestem na siebie taka wsciekła , ze nie napisalam jej kiedy Wojtus byl jeszcze w brzuszku, bo teraz z nim to pozostaje mi czekac az moj mezus wroci z pracy i sie nim zajmie , albo ogodz 21 gdy spi tylko,ze wtedy to Ja jestem padnieta po calym dniu 😞 I koło sie zamyka .. .
nie płace za czesne podobno mamy czas do konca pazdziernika na obrone . . . tylko martwi mnie jedno bo mi raz mowili o listopadzie teraz inna osoba w dziekanacie o pazdzierniu nie moga sie zdecydowac . . . i cos mi kolezanka mowila,ze jak sie nei obronimy w najblizszym czasie to pozniej bedziemy musiały zdawac roznice programowe, ale to mowila kolejna osoba w dziekanacie :| nie wiem ktorej wersji sie trzymac . . .
brak mi slow do tej uczelnii
jakbys miala jeszcze jakies inne informacje z dziekanatu to napisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja słyszałam znowuż, że mamy czas do końca listopada...Ehhhh ta beznadziejna uczelnia!!!!! Ciągle inne wersje!!! Muszę się tam wkońcu przejechać i dopytać o wszystko. A o tych różnicach programowych to pierwsze słyszę, mam nadzieję, że to nie prawda, bo byłaby masakra 🤢 No i wkońcu muszę się zabrać za pisanie pracy, że jestem na siebie wściekła, że nie zrobiłam tego jak byłam w ciąży. Za lenistwo niestety trzeba płacić 🥴 Jakbym coś wiedziała, to napewno dam ci znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa własnie Edytko mam jeszcze jedna wersje po uzyskaniu wpisu od promotora i wszystkich innych z egzaminu z zaliczona sesją . . .. mimo,ze nei oddamy pracy dokonczonej do dziekanatu mamy czas 2 lata na jej skonczenie tylko,ze skreslaja nas z listy studentow i pozniej placi sie wpisowe chyba ok 120 zl + oplata za obrone
oszalec mozna chyba trzeba by bylo miec wszystko od nich na pismie,zeby nikt nie zmienił w miedzy czasie zdania . . . skoro co osoba to inna wersja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie ciesze ze chrzciny mam juz za soba..my robilismy w restauracji, obiad był wliczony w cene a alko i ciasta kupowalismy osobno, nigdy w zyciu nie robilabym w domu dla 30 osob bo tylu u nas było szkoda czasu na te przygotowania naprawde lepiej ta kase przeznaczyc i cos wynajac chyba ze tak jak Ela nie ma zbyt wielu gosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂
dzięki wam wszystkim, że jakos czlowieka potraficie podbudować 🙂 ☺️
buziaki dla was za to 😘 😘 😘

mi moje małe dziecię spało od tej 18 do 3:45 nad ranem..... wtedy to zjadl.... zkupił się. i boszował z dwie godziny..... ale ja kimałam troszkę w między czasie. potem spał do 10 chyba.... juz nie pamiętam.

chrzciny......zamówiłam ubrania, a w kancelarii tej śmiesznej nie byłam. chrzestny ojciec na spierniczy za granice i będzie po ptokach 🤨
no ale nie mam jak iść w takich dziwnych godzinach otwarte.
a robić będziemy raczej skromnie u teściów w domu.

leje u nas i leje......

książkę pobrałam sobie z chomikuj ale muszę zasiąść do czytania.

wiem ze duzo osób o niej pisało już 😉

Lusiu dokładnie płaciłam 14,96 za nasivin. starszym kupowałam i pomagał teraz jakby też......sewciowi.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki,
powróciliśmy z wojaży... wszędzie dobrze ale w domu najlepiej 😉 Tymianek w domku jak aniołek...chyba stęsknił się za swoimi przyjaciółmi (naklejki zwierzątek na ścianie) bo wpatrzony w nie na całego.
Byłam dzisiaj u lekarza z tą moją ręką.Nadal nie mogę podnosić Tymka. Mąż musi wracać do pracy w środę więc chyba muszę zatrudnić kogoś na kilka godzin.Masakra jakaś...nie dość że mi przepada macierzyński to jeszcze będę musiała kasę wydawać na jakąś opiekunkę 😞
My chrzest planujemy na Boże Narodzenie. Robimy u mojej mamy w domku bo jednak Wrocek to za daleko.
Ja lekturę "język niemowląt" mam już za sobą. Pisałam o tej książce jakieś 2,5 m-ca temu, ale nie wzbudziła Waszego zainteresowania 😉 pewnie byłyście zaabsorbowane swoimi szkrabami i nie w głowie było Wam czytanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...