Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
dzisiaj ja pierwsza 🙂 ale to tylko dlatego że byłam na wizycie kontrolnej mojej ręki...dostałam nową rehabilitację...dzisiaj włączyło mi się nostalgiczne myślenie...co by było gdyby nie udało mi się tak szybko wyciąć tego cholernego intruza...pani doktor mówiła żeby lepiej nie gdybać i cieszyć się że się udało i teraz jest dobrze...bardzo się cieszę i mam nadzieję że już nie wróci....ech w Polsce zachorować na coś poważnego to niemalże jakby się miało wyrok... 😞

No ale koniec z tym użalaniem się 🙂 Mam kochanego synka i dla niego muszę być silna 😆 Tymianek spał dzisiaj od 23 do 4!! Normalnie w szoku byłam i mimo tego że położyłam się po 24 to do tej czwartej byłam w miarę wyspana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry kochane widze ze jestem dzis pierwsza 🙂troszke mnie nie bylo zaraz nadrabiam zaleglosci 🙂
sluchajcie musze sie pochwalic ze zalatwilismy z tymi chrzcinami i to u naszego proboszcza,pojechalismy jeszcze raz wczoraj(trzeci lub czwarty)no i byl nie ugiety i ze co my wyprawiamy itp...ale po ciezkich bojach zgodzil sie ochcic w kwietniu w drugi dzien swiat,wiec lepsze to niz w sierpniu razem ze slubem koscielnym ufff....w marcu idziem spisac protokol i zlozyc juz papiery na chrzest i slub musimy tez obowiazkowo przychodzic do kosciola bo inaczej wiecie moze zmienic zdanie...
bylismy tez w niemczech nakupilismy sloiczkow dla malego bo mielismy taka ksiazeczke z kuponami i zal bylo nie wykorzystac 🙂
i odrazu prosba do olusi ☺️ kiedys wyslalas mi do niemieckiego rossmanna,a masz moze do dm jeszcze??jak tak to byla bym wdzieczna bo rzeczywiscie sie oplaca i hipp wychodzi cos kolo 3 zl za sloik 190ml...podam swoj meil [email protected] z gory dziekuje..
a jak u was z pogoda??u nas sypie od rana snieg..
kolo 13 wyruszamy na szczepienie z wiktorkiem i bedziemy wazyc kloca 😉)jak wrocimy dam znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellie zanim naskrobalam tyle to mnie uprzedzilas hehehe 🙂
ciesze sie ze z twoja reka wszystko dobrze sie skonczylo 🙂)i masz racje nie ma co gdybac 😉)
wowwww a co tymonek taki sen zalapal 🙂)podajesz mu dalej kaszke??bo moj zje 180 kaszy i za 2 godzinki cyc,potem znowu i znowu ejj ale co zrobic taka ma potrzebe ssania i nie przeskoczysz tego bo bardziejh niz je memla tego cyca i jest szczesliwy,probowalam juz nie dac to sie drze ze szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama, podaję Tymonkowi na kolację sinlac (100 ml wody i 4-5 łyżki kaszki) łyżeczką i cyca. Budzi się normalnie po 3h (ok 23) na karmienie więc to chyba nie zasługa kaszki że przespał dziś w nocy 5h. Mam nadzieję że to nie był jednorazowy wybryk 😉
Kama a próbowałaś podać Wiktorkowi smoczka zamiast cyca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Nasz też nie chce smoka. Nie i już. Kiedyś ssał ale z dnia na dzień sobie sam odstawił. Przestaliśmy już walczyć, bo w sumie na przyszłość będzie łatwiej, a teraz musimy jakoś przetrwać. Stasiek dzisiaj spał od 22:00 do 4:20, a potem do 7:30 więc jestem wyspana jak nigdy 🙂 Niestety wychodzi na to że jedzenie obiadku / deserku / kaszki możliwe jest tylko w domu i to wtedy kiedy nikogo nie ma w pobliżu kto by go mógł rozpraszać. Wczoraj karmiłam go u dziadków, na początku jadł nawet chętnie i ściągał sam z łyżeczki, ale starczyło mu zapału może na 5 niecałych łyżeczek a potem to już wszystko inne zaczęło go interesować. Ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellie - wiedziałam że coś tam z ręką było nie tam i ten zabieg, ale nie wiedziałam że to tak poważna sprawa 😲 Na szczęście okazało sie że wszystko ok!!! Dużo zdrówka!!

Kama - widać że się zlitował nam wami proboszcz 🙂 Ja nie zamierzam walczyć ze swoim - niedosyć że bez ślubu, Robert rozwodnik...napewno ten numer by nie przeszedł!!

Monica, a idziesz do poradni na Sierakowskiego czy na Murarską, bo nie wiem czy tam się skończył remont....jak na Sierakowskiego to może się spotkamy 🙂 🙂

Wczoraj Franek padł dopiero o połnocy, i to punktualnie. Nie wiem czemu tak sie rozregulował. Zazwyczaj zasypiał między 20 a 21 a nieraz wcześniej i tak spał całą noc, a pobudka o 7. A teraz jak zaśnie wczesnoiej to budzi sie włąśnie miedzy tymi godzinami i dupa, idzie spac 23-24. A wstaje po 9. Dzisiaj o 9.10.
No i woli napic się soczku czy herbatki zamiast mleka....jak pije herbatke to wyciagam butle i daje mleko to zaskakuje i pije mleko. Dzisiaj rano to moze nie był głodny, po nocnym cycu może. Tylko napił się herbatki i tyle. Może mu to Bebiko 2 nie odchodzi....sama nie wiem, ale zapytam dzisiaj lekarza.

No i u nas dzisiaj tez śnieg popaduje trochę. Niby pieknie jest jak jest biało, ale jakoś nie przemawia to do mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć MAMUSKI!!!
Po pierwsze MIKUSIU wszystkiego dobrego, duzo zdrówka, uśmiechów od ucha do ucha i moc buziaczków dla Ciebie od Haniutka i "cioteczki"....spóźnione ale z serducha!!!

Ellie ciesze się, że z ręką już jest dobrze i wszelkie strachy i nerwy masz już za soba!!!! No i brawo dla Tymka za przespanie aż 5 godzin 🙂 🙂
Kama superancko, że już macie date chrzcin zabukowana!!!!
Pisałyście dziewczyny, że dostałyście jakie prezenty z tych ankiet co wypełniałysmy w szpitalu ja niestety nic nie dostałam... a pampersy premium care dla mnie tez beznadzieja wolę activ 🙂 🙂
Wiecie co tak piszecie o tych swoich dziciaczkach, ze jedno juz przewraca sie non stop z brzuyszka na plecy i na odwrót itp. a u nas cisza był czas ze Hania przewracała sie z pleckow na boczki po czym chyba zapomniała i nic juz nie robi a podajac jej paluszki to sie nie podnosi tzn podnosi ale nogi :P:P:P:P nie wiem juz co o tym myslec mam nadzieje ze moja mała poprostu ktoregos dnia mnie zaskoczy i ze nie musze zbytnio sie niepokic!!!
Co do kaszki to ja podaje tylko na kolacje ale z butli bo moja nie zabardzo z lyzeczki ciagnie no dajmy na to ze podam jej kolo 20 to budzi sie juz o 2 i daje wtedy mleko no i spi tak do 6- 6:30 po czym pobawi sie i znowu zasypia.....
U nas sniegu nie ma jak narazie, chociaz nie wlasnie spojrzałam przez okno pada deszcz ze sniegiem...
Byłam u gin dowiadywac sie cos na temat tej plastyki co mnie czeka, na chwile obecna nic nie bedzie orbione bo przynajmniej musi minac pol roku od porodu, no i zabieg przeprowadza sie w znieczuleniu miejscowym, badz pod narkoza, nacinają szyjkę, podwiazują cos tam...mowie Wam ze w pewnym momencie juz go nawet nie sluchalam bo chialo mi sie ryczec!!!! No i jesli zdecyduje sie na kolejne dziecko to nigdy juz nie urodze siłami natury, bo po plastyce nie ma takiej mozliwosci!!!! Od 2 dni spac nie moge bo caly czas o tym mysle....jedym slowem przejebane!!! Ae z drugiej strony mam upragniona córeczke i dla niej jestem w stanie zniesc nawet te niedogodnosci, pocieszajace jest to, że a dolegliwosc nie przeszła mi do cewki moczowej bo wtedy chodziłabym w pieluszkach 🙂 🙂 jak to gin powiedział "ciekło by Pani po nogach " buhahahha a ja myslalam ze to dopiero mnie spotka jak bede juz stara babuleńką 🙂 🙂
Ide dziewuszki bo Princess sie budzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazłąm takie coś:

Przeciwwskazania- mity

Poniższe stany nie są przeciwwskazaniem do szczepienia:

■miejscowe odczyny po poprzednich szczepieniach
■łagodne choroby, które wystąpiły po poprzednim szczepieniu przebiegające z niewielką gorączką
■infekcje górnych dróg oddechowych lub biegunka z gorączką poniżej 38.5°C
■choroby alergiczne takie jak: astma, katar sienny, objawy atopii
■sapanie przez zatkany nos
■wcześniactwo, mała masa urodzeniową u niemowląt
■niedożywienie
■występowanie drgawek u bliskich krewnych
■stosowanie antybiotyków,
■stosowanie małych dawek sterydów
■opóźnienie rozwoju psychicznego

■zapalenie skóry, wyprysk lub miejscowe zakażenie skóry
■przewlekłe choroby serca, płuc, nerek i wątroby

■żółtaczka noworodka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaczuszko wspolczuje ehhh ale najwazniejsze masz Hanie i to jest najwazniejsze, a cc nie jest pewnie taka zła Ja np przy drugim porodzie chcialabym ją miec na swoja prośbe , ale ozbaczymy co to bedzie . . .
Ja wciaz chodze z tymi pierdzielonymi szwami ktore mnie bolą . . . niedlugo bede brala rozwod za brak sexu 😮 😮 juz mi wczoraj moj powiedzial,ze do sylwka mam wyzdrowiec 🤢 i tak dal mi troche czasu . . . musze sie tym w koncu zajac , bo mnie juz tez szlak z tym trafia

Ellie szczescie w nieszczesciu ,ze tak sie wszystko skonczylo i super,ze juz sie uspokoilas i jest wszystko ok

i nie wiem co chcialam pisac ehhhh 🥴 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi wspolczuje, maz tez pewnie podirytowany chodzi.
A bylas u lekarza z tymi szwami?
A z nailzaczem probowaliscie?

Ja na szczecie nie mam zadnych komplikacji po cc.Niestety ciala mam co raz mniej,nogi takie jak wczesniej ale jeszcze musze gore zgubic,ale zauwazylam, ze skora na brzuchu zaczyna mi brzydko wisiec i moze to gorzej wygladac jak schudne na brzuchu:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olusia stokrotnie dziekuje 🙂
lusiu nie wiem czy to z litosci czy nasze deklaracje poprawy i takie tam,jeczal i wogole ale wazne ze sie udalo i powiedzial ze latwiej by bylo gdybysmy np byli rozwodnikami wtedy by problemu nie bylo,a ze nie ma przeciwskazan do slubu koscielnego to on nie widzi potrzeby isc nam na reke wrew prawu kanonicznemu i bla bla bla...no ale jednak sie ugiol i dobrze ze wiecej gadal moj krzysiek bo ja to zaraz z morda sie domagam swoich i praw i pewnie bym nam zaszkodzila ale jezyk mnie swierzbil i gdyby powiedzial nie to juz bym mu pojechala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusia najpierw wyciagali mi szwy po tygodniu, pozniej po 3 miesiacach, a okazalo sie ,ze jeszcze mi cos zostalo,ale lekaz juz bez znieczulenia sie tego nie podjoł bo Ja sie darłam w niebogłosy tak mnie napierdzielało (mam chyba niski próg bólu 😞) no i mialam przyjsc po 16.11 ale jak do niego dzwnilam to szedl na cc , a pozniej jakos mi nie bylo po drodze by do niego jechac,ale musze zadzwonic i znow sie umowic
nawilzacz jest na porzadku dziennym,ale mimo wszystko nic to nie daje
jak mam miec tak do konca zycia to juz chyba sobie w łeb szczelę albo pojde do klasztoru tylko czy mnie z Wojtusiem przyjma 😮 bez niego nigdzie sie nie ruszam
ehhh coz kazdy ma swoj krzyż

współczuje ci z tym brzuszkiem . . . . u mnie jest ok,ale moja kierowniczka mi opowiadala ,ze ona to chodzila non stop zawiazana w bandazach na brzuchu no i brzuch ma ekstra fakt bylo to 20 lat temu teraz jest juz bielizna sciagajaca moze sprobuj ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...