Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie własnie Irciu nie próbowałąm bo nic nie mialam w domu oprocz kaszki bananowej, a na razie mi ja odradzilyscie wiec dzis robie probe musze meza wysłac na zakupy, albo sama gdzies wyruszyc .. . moze jak doczekam sie kuriera to wyjde na spacer bo wsumie jest bialo ale nie pada snieg i nie sypie juz dzis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi, spróbuj z jakąś kaszką. U nas po sinlacu pierwsza pobudka jest między 2-4 🙂

Wiecie co mój agent zrobił? Włożyłam go do łóżeczka bo był marudny, żeby się troche zdrzemnął. Gadał do siebie, gadał...zajrzałam do niego a on na brzuchu leży z wyprostowanymi rękami! Siłacz mały. Już nie można go zostawić bez opieki 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my już po spacerze zimowym 🙂 Poszliśmy w chuście i było super 🙂 W sumie w chuście to będę mogła z nim wychodzić nawet na większy mróz niż -10 stopni, bo ma buzię wtuloną w mój polar i nie oddycha zimnym powietrzem. A i jeszcze do tego okazało się, że moja kurtka przeciwwiatrowa dopina się na nas obojgu, więc Staśkowi wystaje z niej tylko głowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi ja dałam ten sinlac pierwszy raz zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu, 5-6 łyżek wody i 1 łyżka kaszki. Teraz daję 100 ml wody i ok 4 łyżek proszku. Do tej pory karmiłam łyżeczką ale mały wieczorem już sie denerowwał i chciał pociągać sobie 😜 wczoraj dałam mu z butli ale mam nuka, a smoczek chyba z dużym przepływem wzięłam (oni mają mały, średni i duży przepływ).
Teraz to już naprawdę uciekam. Mam nadzieję że chodniki poodśnieżali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann a jak ty Stasia ubierasz do tej swojej chusty w taki mróz ??
Ja wciaz zastanawiam sie nad taka chusta ,ale neiwiem czy udzwigne to moje dziecie . . .

Ircia zapomnialam napisac te bodziaki sa zajebiste ehh ze tak sie wyraże
suuuuuuuuperaśne moze sprawie niespodzianke mezowi i jakies zamowie
tylko najpierw musze sie zdecydowac na jakies, bo chce wszystkie 😉 no oprocz różowych 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam tez ta Kubusiowa butelke jedna z biedronki i tez sie zastanawialam po co mi ona,ale ostatnio zaczelam mu dawac w niej soczki,bo bardzo od marchewki te z aventu farbuja,a tak bedzie mial jedna specjalna do soczku,balam sie ze nie bedzie chcial z niej pic bo ma inny smoczek,ale bylo mu bez roznicy byle tylko lecialo hehe...
Ann podziwiam cie ze poszliscie na spacer w taki mroz,dla nas to za wysoka temp jednak,a jeszcze ponizej -10 to tym bardziej...ale moze ja jestem przewrazliwiona moze dlatego ze przez prawie 2 msce byl chory...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi dam ci jeszcze linka do innych http://allegro.pl/item1321288717.html dobre sa te z napisem dziewczyny leca na moj wozek i tutaj jeszcze polspiochy http://allegro.pl/item1324419270.html musze sie skusic na ktores z nich jak mezus dostanie wyplate bo sa boskie no i tamte tez...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj srajtek dzis przespal prawie cala nboc,zasnela ok 22 a potem pobudka o 5 i spala do 8.30 😉
A i zapomnilam napisac, ze co chwile przekreca sie na brzuszek,dzis by spadla dziadkowi z kanapy przez to 😉
A w lozeczku glowe wcisnela miedzy szczebelki,raczki,nozki tez:P mama musiala ja ratowac:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😜 😜hehe słodziuitkie te tez kurcze juz mi nie pokazuj wiecej ☺️ ☺️ bo nie bede sie mogla zdecydowac 😜 😜
szkoda tylko,ze te półspiochy nie sa odpinane w kroku ale nie mozna miec wszytskeigo 😆 😆

kurde uciekam do mijego makego terrorysty heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj Staśka ubrałam tak:
- domowy strój czyli body bez rękawów i nogawek + skarpetki frotowe + cienki bawełniany pajacyk,
- na to frotowy pajacyk (przydaje się ten od chrztu),
- na to kombinezon (taki na mój gust nie bardzo ciepły),
- na główkę włóczkowa dwuwarstwowa czapa z nausznikami + kaptur kombinezonu,
- na ręce polarkowe rękawiczki (dłonie nie wyłażą z rękawów, które są za długie).
Zapięliśmy się ze Staśkiem wspólnie w mojej kurtce przeciwwiatrowej (taka turystyczna jednowarstwowa pod którą zakłada się polar) i dodatkowo owinęłam go/nas ciepłym wełnianym szalem. Nie zakładałam nawet szalika bo od strony wiatru miał kaptur a szyję od strony mojego polara, jak mu wyłaziło ucho z czapki (a wyłaziło ciągle) to przyklepywałam kapturem.
Ja się spociłam, Stasiek też był mocno rozgrzany, być może można byłoby nawet zrezygnować z jednej warstwy ale wolałam nie ryzykować na pierwszy raz. Chodziło się super, wózkiem bym dziś wszędzie nie dojechała 🙂 Jedna rzecz która studzi mój entuzjazm to to że jest ślisko i łatwiej teraz się przewrócić szczególnie kiedy nie widzi się gdzie się stawia nogi (bo garb ze Staśka zasłania).

Justi, w chuście dziecko waży dużo mniej niż normalnie na rękach 😉 To sprawa lepszego rozłożenia ciężaru (ja noszę Staśka rozpłaszczonego na moim brzuchu z nogami na żabę, wiązanie w podwójne X).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale nabazgrałyście 🙂 Później was doczytam 🙂

U nas nocka przerąbana....O 19.40 Franek usnął przy butli i obudził sie po jakiś 2 godzinach. Później brykał i poszedł spać o 1.15. O 3.15 obudził się z płaczem i lipa 😞 Zasypiał i budził się, ale w końcu oboje dospaliśmy i czuję się ok 🙂 Tyle że mały ma katarek 😞 Podejżewam że coś go brało i dlatego był taki marudny...Dużo mu odciągnęłam glutków, zakropliłam Nasivinem, posmarowałam maścią majerankową i przestało mu lecieć z noska. Cieplej go ubrałam i zaaplikowałam dawkę paracetamolu i wapna i standardowo wit.c do mleczka. Humor mu później dopisywał, apetyt także, teraz znowu śpi. Trochę się przestraszyłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Lipcóweczki 🙂 🙂
Po pierwsze Olusiu buziaczki dla Waszej Księżniczki z okazji ukończenia 4 miesięcy :*:*:* dużo zdróweczka od Haneczki i cioteczki :*:*:*

Hmmm od czego tu zacząć, miałam do nadrobienia 60 stron i szczerze doczytałam Was ale już nie pamiętam wszystkiego co chciałam napisać 🙂....więc zacznę może od tego co mi w głowie świta 😉
Puzzle piankowe my też zamówiliśmy Hani na mikołaj 🙂 🙂 identyczne co zamawiała Edytka 🙂 🙂 bo osobiście u Nas mata nie robi takiej rewelacji, no i panele od których również bije zimno muszę koc kłaść pod mate gdzie później Hania się rozkopuje więc co to za robota więc podgapiłam pomysł Edytki i puzzle będą 🙂
Pisałam Wam wcześniej, że Wasze dzieciaczki są już takie zdolne, podnoszą się, obracają...więc chciałam się pochwalić, że Nasza Haneczka od 4 dni też siada, przewraca się z plecków na brzuszek, czasami uda się jej wrócić spowrotem ale raczej mamusia musi lecieć na ratunek 🙂 🙂 jestem bardzo dumna z Naszego Szkrabika 🙂 🙂
I rzeczywiście nie ma co porównywać dzieciaczków bo każde jest inne 🙂
Jeśli chodzi o rehabilitacje to jeszcze nic nie usłyszałam do tej pory od pediatry ale zapytam się będąc teraz na 3 szczepieniu tzn. w połowie grudnia 🙂 bo jestem ciekawa co i jak bo Hania leżąc na brzuszku rączki rozdziawia na boki często...
Co do mieszkania, to my też mieszkamy z teściową i uwierzcie mi, że to katorga, mordega i sama nie wiem jakiego słowa użyć już...chcemy kredyt wziąć ale z jednej wypłaty nie wiem czy podołamy emu wszystkiemu, zresztą mój ma obejść wszystkie banki i zrobić rozeznanie wtedy się okaże co i jak.....
Dziewuchy mam problem Hania nie chce pić żadnych herbatek, ani wody i tu jest problem...
lecę do małej bo własnie sie obudziła..
a czy któras dzisiaj była juz na dworze albo sie wybiera??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...