Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Michalindziorku biedny Adas heheh za ten smiech jego to moj ulubieniec 😉 i pewnie swoim smiechem u mnie zalatwil by sobie wszystko kochany jest
hmmm ciekawe czemu nei lubi sikac pza domem moze po prostu bal sie , ze mu jego klejnociki zmarzna hehe Ja bym sie nie martwila tym 😘moze po prostu woli domowe zacisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi hehe no ma Adaś taki smiech, że choćbynie wiem z jakiej bzdury ale zawsze smieję sie z nim do łez... 😉 no też myslę że sie wstydzi bo to taka pora ze pełno ludzi łazi 😉
zaraz wam cos wkleję....:
http://www.youtube.com/watch?v=aZBhyPiyeOs
z tego smieję się ja.....
a z tego Adaś.... :
(nie umie czytać jeszcze więc nie wie co tam pisze)
http://www.youtube.com/watch?v=eeJjsceoKbY&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Ale mnie dzisiaj ten brzuszek wkurzał 😠
Wieczorem jedziemy z Hanią na ostatnią dawkę antybiotyku i w końcu pozbędziemy się wenflonu!Jupiiii 😁
Byłam też dzisiaj w pracy i złożyłam to pismo o dodatkowy macierzyński. Kadrowa podpowiedziała mi żebym po macierzyńskim wzięła opieke na dziecko (np. 2 tygodnie) i później zaległy urlop. Po urlopie też np 2 tyg opieki i wrócę wtedy do pracy na początku marca a nie lutego 😎
I jeszcze jedną ważną rzecz mi powiedział,że jak jest się na urlopie to opieka na chore dziecko nie przerywa urlopu tylko trzeba wtedy wziąć zwolnienie na siebie by nie tracić urlopu. Ja tego nie wiedziałam ☺️ JUSTI- myślę,że Tobie takie informacje się przydadzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co... ja po porodzie sama wenflon wyjęłam w srodku nocy w w-c... i to był ogromny błąd.... 😉 kibelek wyglądał jak po jakiejś rzeźni.... bo nie zauważyłam że sika ta krew i normalnie na ściany leciało....
ale mi tak odstawał okropnie, plaster nie trzymał i pomyślałam ze nic się nie stanie, a pielęgniarka spała... cóż, i tak musiałam ją obudzić... 😉 okropne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jeszcze jedną ważną rzecz mi powiedział,że jak jest się na urlopie to opieka na chore dziecko nie przerywa urlopu tylko trzeba wtedy wziąć zwolnienie na siebie by nie tracić urlopu

Amelko o jaki urlop chodzi macierzynski czy wypoczynkowy ??
z ta opieka ci fajnie kadrowa podpowiedziala hmm moze i Ja o tym pomysle 😉 ale to musialby wypsac lekarz pediatra chyba tak ??
dziekuje za informacje 🙂

zastanawialam sie czy na czas pobytu naszych maluchow w szpitalu tez nie powinni nam tego odliczyc od macierzysnkiego ??

oklask w podzięce ;_)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mówie wam rzeźnia okropna hehe 😉 teraz się śmieje ale wtedy mysłałam że jak mnie krwotok nie wykończył to przez chory wenflon się wykrwawie, ale i tak sciany próbowałam wycierać żeby jakaś kobiecina zawału nie dostała, co przyniosło odwrotny efekt, bo sie wszystko rozmazało, a z żyły leciało i nowe robiło... fuj.

Amelia to się bidulki namęczyłyście z tym wenflonem...

wiem ze karmicie w większości piersią, ale i tak zapytam, czy pali któraś z was?
ja zaczęłam jaksmok ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUSTI- oczywiście chodzi mi o urlop wypoczynkowy ☺️Trochę zamotałam. Musi wypisać Ci pediatra. Ja mam fajną babkę i za ok 2 tyg pójdziemy na kontrolną morfologię to już z nią zagadam czy wypisze.
Pytałam dzisiaj kadrowej czy mam brać opiekę na Hanie na czas pobytu w szpitalu i czy jest szansa że wydłuży mi to macierzyński ale nie wiedziała. Powiedziała,że może poszukać w kodeksie ale dla mnie to za późno bo wypisują nas już dzisiaj.

MICHALINDZIOR- jqa rzuciłam rok przed ciążą i za chiny już nigdy nie chcę zacząć. Brałam tabletki Tabex i łatwo się z nimi rzuca,ale wiem,że już nigdy nie mogę nawet pociągnąć bo mogłabym szybko wrócić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to pięknie a ja też nie doczytałam i internet dzisiaj o tą awarie sponiewierałam 😜 Stasio słodki gostek - buuziaki dla niego 😉 a moja dzisiaj po drugim szczepieniu ale na szczęście jak po pierwszym póki co nie gorączkuje wszystko idzie normalnym trybem 😉 od wczoraj do menu doszły jej jabłuszka ale strasznie się przy nich krzywi lecz cmokta co nieco. Pediatra już i kleiki, deserki jabłkowe, marchwiowe, soczki kazała podawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...