Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurczę a mój mąż się tak boii tego seksu, cholera. Jakoś nie chce mi pomóc. Ciągle jak chcę coś zrobić na kolanach to pyta:"a Ty to specjalnie robisz?" Kurczę niby nie, ale jakby miało pomóc to czemu bym miała nie robić. Niby chce by Malutka była już z Nami, ale jednak ma pietra przed tym wszystkim, Krzysiek nie lubi patrzeć jak ja cierpię, a w dodatku, że nie może mi pomóc, więc chyba woli to przekładać ile się da 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sara 8lipca twój malec miał prawie 2kg..więc myślę że prawie miesiąc później to będzie dobijał do 2.5kg..nie jest przecież źle..rodzą się różnej wielkości dzieciaczki..a i tak ta waga nie jest 100% bo czasem po porodzie wychodzi inaczej..także mały nie mały byle wszystko będzie oki i będzie zdrowy..to najważniejsze..i łatwiej się wykluje 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaaa ja też się czuję jak babcia jakas 😁 😁 😁 w dodatku z mega nadwagą 😉 ale to już sama końcóweczka, więc za niedługo będziemy mogły normalnie chodzić, biegać, spać na brzuchu itp 🙂

co do magnezu to ja go jem już od ładnych paru miesięcy i jakoś jeszcze nie urodziłam 🙂 słyszałam, że dobra na przyspieszenie porodu jest też herbatka z liści malin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,
ale się rozgadałyście 🙂
trzymam kciuki za BUziaczke 🙂
właśnie wróciłam od fryzjera, ale chyba średnio się mojemu mężowi podoba 😞
u mnie jakoś duszno się robi 😞, eh a w sklepie stałam 15 min w kolejce, gdzie te przywileje?????????? oki koniec marudzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek 🙂 jakiż tu ruch dzisiaj 🙂 i wszystkie siedzą jak na szpilkach hehe

kurczę, zastanawiam się czy zadbać jakoś szczególnie o kroczę ( oczywiście myję się hehehehe chodziło mi o kawkę 🙂 ) bo na razie nic nie zapowiada porodu naturalnego :/

buziaczka, trzymam kciuki!!!

maleństwa cudowne!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaaa, korzystaj póki możesz, ja ostatnio znów złapałam jakiś cug na czekoladę i ciągle cos podjadam, tłumacząc sobie, że później mi nie będzie wolno, hehe 🙂 właśnie zjadłam prince polo do kawy 🙂

Anochi, wrzuć koniecznie jakąś fotkę nowej fryzury!!

Ika, a walnij sobie tą kawkę tak na wszelki wypadek 🙂 Macie już wybrane imię dla maluszka? Bo jakoś nie zarejestrowałam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
później wrzucę zdjęcie, na razie jeszcze dochodzę do siebie po spacerku, sapię i sapię 😜 a zaraz trzeba obiad robić 😞
powiem wam, że od wczoraj mam delikatną krechę na brzuchu 😜 szybko mi wyszła 😜
a co do Klaudii to Malutka mówiła, że ważyła prawie 3,6 kg, ciekawe kto przebije ta wagę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...