Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

HEJ GRUBASKI I MAMUSIE 🙂

A CO U WAS TAKA CISZA Z PORODAMI??? JA CZĘSTO DO WAS ZAGLĄDAM 🙂

OLI BIEDACTWO ALE TY SIĘ MĘCZYSZ Z TYMI SKURCZAMI 😞 ALE ŻYCZĘ TOBIE ABY JUŻ WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO NA DOBRE 😘 😘 😘

U NAS JEDNA TEŻ MĘCZYŁA SIĘ ZE SKURCZAMI DOŚĆ DŁUGO I SKOŃCZYŁO SIĘ TO CC 😞

TYM CO JUŻ URODZIŁY SERDECZNIE GRATULUJĘ A TYM CO JESZCZE SĄ 2W1 ŻYCZĘ SZYBKICH I JAK NAJMNIEJ BOLESNYCH PORODÓW 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Ja właśnie wróciłam z urodzin (3 🙂 ) bratanka mojego męża. Dominik tak szalał jakby już chciał się bawić ze wszystkimi dzieciakami co tam byli 🙂 A ja za to jestem padnięta. Teraz do łóżeczka i jakiś filmik 😉
Do juterka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chłonę to o czym piszą mamuśki, podziwiam i choć są momenty załamania, mam nadzieję, że będę sobie równie dobrze radzić.
No ja właśnie tez zastanawiam się, co ja będę jadła jak urodzę,
PISZCIE MAMY CO JECIE KARMIĄC??
Cholercia mam laktator ale w porównaniu z tym, który ma Palibulka mój jest prowizorką totalną.
póki co poczekam sobie zobacze jak ten mój się spisze, bo cena przeraża 😞, no ale jak trzeba to trzeba 😞
Oli to na pewno już! powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam elektryczny, taki co do uszka czy to buzi można włożyć , najzwyklejszy
moja siostra na przykład w ogóle sie nie spodziewała że właśnie nadeszła ta chwila, po południu schyliła się do pralki żeby wyciągnąć pranie i w tym momencie odszedł jej czop, w nocy dostała skurczy i nad ranem urodziła, żadnych skurczy przepowiadających, bóli kręgosłupa, nic, czuła się dobrze. Ja miałam nadzieję,że jako jestem jej siostra u mnie tak będzie, niestety od tygodnia męczą mnie skurcze i bóle jak na miesiączkę, wiadomo każdy poród inny, nie ma co sie nastawiać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie wróciłam ze spacerku i zdeczko zmachana, choć był to powolny spacerek z mężusiem. Korzystamy jeszcze z tego, że możemy sami wyjść, choćby na spacerek. Wchodzimy do domku, myk myk i przebrani w domowe ciuchy a za tydzień, może być już inaczej. Spacer to będzie mega wyprawa z dzidzią... Al i tak już się doczekać nie mogę...
A jutro mam wizytę i pewnie już nic nowego się nie dowiem 😁 No chyba, że.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...