Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/207bfa2e/dsc00810.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/207bfa2e.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/e55c0b89/dsc00907.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/e55c0b89.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anochi, cieszę się, że ciasteczka Wam smakują 🙂 z czekoladą też pewnie są pyszne. ja dziś zrobiłam sernik niepieczony na sylwestra. spędzamy go z rodzinką, mój brat też ma małe dziecko, więc będzie kinderbal 🙂

Kasia gratuluję zębów Maksikowych, ale mały szaleje, już 3 zęby, nonono....

fajne fotki zamieściłyście,
Ika wymiatasz w tym stroju mikołajkowym 😁 😁 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiedzcie mi czy ta trzydniówka - ta gorączka to wysoką temperaturą musi sie objawiać? Wojtus trzy dni miał taki stan podgorączkowy był taki rozgrzany, 37,8 miał, a dzisiaj wysypka wieczorem mu wyskoczyla, czy to to? nie zbijałam tej gorączki, pozwoliłam aby sam troszke z nia powalczył. niewiem teraz czy łączyć ta wysypkę z tym stanem podgorączkowym, zobaczę co będzie rano, a no i dziąsełko opuchło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moze ta goraczka z zabkow a krosteczki z jakiegos uczulenia? 🙂
Moja miala trzydniowke ale byla sama goraczka.
My jutro idziemy do lekarza a wlasciwie to dzisiaj, Julia od swiat miala kaszel a teraz jeszcze gorszy.... mam nadzieje ze nic powaznego.
Tersz sobie spi od 22 wiec jeszcze 7 godzin mam spokojnego snu i pobudka na jedzonko i dalej spimy do 10 🙂 DObrej nocki i Szczesliwego Nowego Roku !!! buziaczki dla wszytskich ciotek i dzieciaczkw od Julci i mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dużo zdrówka, miłości i szczęścia na ten nadchodzący Nowy Roczek 🙂 w szczególności jak największej pociechy z naszych skarbeczków 😁
qrcze jeszcze rok temu takie malutkie fasolki a dzisiaj już małe rozrabiaki 😁 jak ten czas szybko mija 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przez te zdjęcia, które zamieściła Nam Anycool, miałam sny związane z Babeczkami Forumowskimi 🤪 Śniło mi się, że się spotkałyśmy wszystkie, no prawie wszystkie u Mufki, tylko o dziwo Mufka mieszkała w Krakowie. Ale było fajnie, Jedno co mnie dziwi to dlaczego spotkałyśmy się tylko MY bez Naszych dzieciaczków, nie wiem. Ale pierwszy raz śniłyście mi się od czasu kiedy zaglądam na FORUM. I powiem, Wam, że fajnie by było się tak spotkać, Spędziłyśmy czas jakbyśmy się znały od wielu lat, ciekawe czy w rzeczywistości też by tak było. Szkoda, że Nas tak po POLSCE rozrzuciło.
Większa część z Was mieszka na dole POLSKI a ja na górze 😞

Pozdrawiam i Miłego Dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wydaje mi się, że moje cycki już nie dają tyle mleka co powinny ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Amelia chce jeść a mi nic nie leci, muszę herbatką Ją dopajać, bym miała dłuższą przerwę między karmieniami by mleko się wytworzyło. Piję już od jakiegoś tygodnia herbatę na laktację, ale mało co pomaga. Często dostawiam Amelię, by ciągnęła, al Ona wtedy się irytuje i nic z tego nie wychodzi. Obawiam się, że niedługo będę musiała przejść na modyfikowane ☺️ ☺️ ☺️
Macie może jakąś radę dla mnie co mogłabym jeszcze spróbować by mleka było więcej??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/c2a427e6/szampan_strzal.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/c2a427e6.jpg[/IMG][/URL]


SPEŁNIENIA MARZEŃ W NOWYM ROKU 2011.
ŻYCZĄ LUCYNA, JAKUB I MAKSIU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego w nowym roku! 🙂:* aby dzieci zdrowe były a mężowie posłuszni 😉

byłam z Wojtkiem u lekarza, bo rano wysypka rozniosła się po całym brzuszku, pleckach, głowie,
pani doktor przepisała fenistil i wapno, i powiedziała, że jeśli wysypka nie ustąpi to znaczy że to nie trzydniówka, a uczulenie na coś co zjadłam,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiojojka moze coś zjadlas???
a moze zmienilas proszek lub plyn do plukania??? , a moze swoje perfumy lub puder??? czasem niewiele trzeba ...
ja ostatnio zmienilam puder i maly na buzce , brzuszku byl obsypany - dalam wapno kapiel w kartoflance i wsjo nima a puder za 60zl do kosza 😠 😠
Wojtusiu tulaski i buziaczki od ciociuni 😜 😜 😜
a czasem wystarczy też wykompac w kartoflance ( mace ziemniaczanej) 😮 taki babciny sposob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie napiszcie mi dziewuchy jak tą miksturę z mąki ziemniaczanej robicie? doktorka powiedziała żeby spróbować go wykąpać w tym, mąka z wodą o konsystencji kisieli taka tak? a ile tego, i co wlać do wanienki i wymieszać ? tak to robicie? nie wia tego co mogłam zeżreć...chyba mandarynki, choć wcześniej juz jadłam, ale po jednej albo pół, a przedwczoraj zjadłam trzy już tak na pewniaka i dupa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiojojka wlej do jakiegos wysokiego naczynia z litra wody -wsyp maczki tyle zeby powstal kisiel taki do picia- wyjdzie pewnie jakas szklanka tej maki z reszta sama zobaczysz 😮 jak dobrze wymieszasz wlej to dziadostwo do wanienki malemu - a najlepiej jak by maly na siedzaco mial wody ciut powyzej pepuszka....
albo
mozesz tez po kompaniu go natrzec nia nie oliiwka ani kremem tylko jak wytrzesz go do sucha to jak pudrem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na chwilkę dziś. Życzę Wam wszystkim udanego Sylwestra, niezależnie od tego, czy spędzicie go na wielkim balu, czy w dresach przed TV- najważniejsze by było miło, ciepło i przyjemnie 🙂 Życzę Wam również samych przespanych nocy w nowym roku, abyście były wypoczęte, uśmiechnięte, pełne energii i szczęśliwe, a Wasze dzieciątka niech zdrowo rosną i pięknie się rozwijają i dają Wam kupę radości. I czego jeszcze? Przede wszystkim miłości, a także czułości od męża (albo nie tylko 😉 ), namiętności, seksu, pieniędzorów... i oczywiście spełnienia marzeń 🙂 Do napisania w nowym roku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Anycool zrobię tak jak piszesz,
My sylwestra w domu, mieliśmy kilka propozycji na domówki ale zrezygnowaliśmy, zostajemy w domu, bo Wojtka nie będę targać nigdzie po nocach, tym bardziej że ta wysypka i marudny był zeszłej nocy,no i niby u taty mojego mogłabym go zostawić, ale jakoś nie chcę, bo chłop pewnie chciałby się napić na nowy rok kielicha to nie będę mu Wojtka na głowę zwalać,w końcu tez mu się należy,
z Marcinem w domu zostajemy, jakąś kolację sobie trzepniemy, dzisiaj odpust całkowity od diety, będę jeśc i seks uprawiać na zmianę, o ile mój staruszek uciągnie 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO SIEGO ROKU NIEBRZUSZKI


MALUSZKOM ŻYCZĘ , BEZBOLESNEGO ZĄBKOWANIA , SPOKOJNYCH NOCY , PISZCZĄCYCH ZE SZCZĘŚCIA DNI I TYLE MIŁOŚCI ILE TYLKO MAMUSIE I TATUSIOWE W NIE WPOMPUJĄ

MAMUSIOM I TATUSIOM ŻYCZĘ ABY NADCHODZĄCY ROK BYŁ PO TYSIĄCKROĆ LEPSZY OD MIJAJĄCEGO



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem - to jest dla Was szok, że znowu mamy Nowy Rok! Niech będzie radosny, niech się zacznie mile, i niech Wam przyniesie same szczęśliwe chwile. Niech moje życzenia, spełnią się co do joty. Niech ominą Was kłopoty. Bóg da wszystko co potrzeba, poprowadzi wprost do nieba.

Dużo Dużo zdrówka dla mamusiek i oczywiście naszych przesłodkich słodziaków.
Aby wszystko w Nowym Roku układało się po naszej myśli!!
Pozdrawiamy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...