Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

maly wlasnie spi wiec mam chwilke ale za to w nocy dal mi troszke popalic ale rano zrobil ogromniasta kupe osiusial tatusia pojadl i spi na nowo na dodatek przy radiu im glosniej tym lepiej 🥴 a Jakub pomaga ale cyca w nocy mu nie da 🥴 ale ja psychicznie troche siadlam mam nadzieje ze szybko wroce do formy - brzuszka juz w sumie nie mam i zostało 6kg do zrzucenia ,a moj cipuszek wyglada jak po wybuchu bomby nie moge go poznac 🤢 😮 ale juz nie boli to najwazniejsze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z jednej strony fajnie wiedzieć kiedy co się wydarzy ale z drugiej to czekanie na określony dzień musi być męczące 🙂
Zostało Nas mało ale za to jaka silna grupka Kobietki 🙂
Ja dziś znowu nie wysiedziałam w miejscu i porządki w szafkach porobiłam 🙂 Znowu przejrzałam spakowaną do szpitala torbę 🙂
Masakra zwariować można 🙂
A pościel do wózka kupiłam jak robiłam zakupy łóżeczkowe 🙂 może się przyda, można wykorzystać do łóżeczka też jak coś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sobote przed porodem tez sprzatalam i mialam ogrom energi i rozlozylismy lozeczko nawet jakubowi powiedzialam ze skoro ma juz wyrko to moze sie urodzi - i widzicie ciotki jak poszlo 🤪 wiec rusalka uwazaj 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ika nie zazdroszcze czekania ale byle do wtorku 😁
ale wiecie co strasznie tesknie za moim ogromniastym brzuszkiem i za malym ruszajacym sie w srodku teraz tam taka pustka 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joł, wreszcie się spakowałam dokumentnie do szpitala, bo wczoraj mi mój Tomek kupił porządną torbę - na kółeczkach hihi 🙂 nie zapomnijcie dziewczyny o własnym jaśku, bo mi to kompletnie wypadło ze łba i doczytałam dopiero w poradniku. Kolejne pranko zrobiłam dla dzidzi. Mama mi wyszperała takie fajne koronkowe bety jeszcze po moim bracie i po mnie, i tak sobie myślę, że może to być dobre do wózeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, miałyśmy dziś pokazać swoje brzuchy, więc ja zaczynam, oto mój wielki bimbołek z Łucją:
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/1c8ba8ce/38tydzien.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/1c8ba8ce.jpg[/IMG][/URL]
ale duuuuży 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

☺️ karolcia to nie fajnie jak by co to pisz lub dzwon zawsze lepiej jak sie z kims pogada nawet jak bedziesz mi tylko ryczes do sluchawki ☺️ ale mimo ze jakub jest w domu to malemu nie da cyca a mnie bola jak jasna choinka nawet w nocy chcialam isc do apteki po sztuczne mleko zeby dac mu flaszke zeby juz mnie nie bolało 😠 😞 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WItajcie dziewczyny, widze ze maluszki daja wam popalic, moja naszczescie ladnie przesypia noce, budzi sie tylko raz i pozniejo 7 i spimy razem do 11 wiec nie mam co narzekac, ale tez maly glodomorek od cycka by nie odchodzila, moje mleko juz jej nie starcza i musze ja dokarmiac Humana 1 potrafi wypic po 150ml i jeszcze o cycka walczyc.
A jak sie czujecie po porodzie? Ja juz powiedzmy ze o nim zapomnialam, nawet krwawic przestalam tydzien temu, tylko szwy w srodku mam i nie wiem kiedy mi zejda..
Mufka sliczny brzusio! taki hm duzy 🙂
Przez kilka dni nie moglam dostac sie na forum...
Ah paskuna pogoda u nas... 36st i slonce...
Chcialam sie zapytac was moze wiecie czy moge plywac w morzu? czy moze cos sie stac z ta rana..?
A tutaj moja mala Puchatka
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/4aab9710/imgp5290.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/4aab9710.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/57cc4d3f/imgp5311.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/57cc4d3f.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem dziewczyny że to trudne ale nie dajcie się zwariować nie można reagować na każdy płacz dziecka bo nie dacie rady. Jeśli wiecie że krzywda mu się nie dzieje bo jest najedzone - jadł 2 minuty temu - i jest przewinięty to dajcie mu popłakać 😞
Kurde ciekawe czy ja taka twarda będę jak przyjdzie co do czego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejciu, jejciu, ale przesłodka jest mała Julcia Aniołkowa!!! i super Aniołku, ze tak wszystko Ci się unormowało, pora spania itp.

Palibulka, Anycool i Karulinka, trzymajcie się, pewnie za niedługo też Wam się współpraca z dzidzią unormuje. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie mowil ze bedzie łatwo 😞 ale najgorsze pierwsze tyg zeby nauczyc sie naszych szkrabow ja chyba od nastepnego tyg tez zaczne na noc podawac sztuczne mleko bo mam wrazenie ze maly wciaz glodny chociaz cycki mam jak dojarki pelne mleka ... a wiecie ze nasze mleko po sciagnieciu mozna zamrozic i po domrozeniu nie traci wartosci wiec jak sciagacie to zamrozcie i jak trzeba to podawajcie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibulka - to się pocieszyłam, ze ktoś doświadcza tego samego 🙂 Jaś przybiera 1 tydzień 300g(ale może być różnica między wagą szpitalną i tą w przychodni) 2 tydzień 150g we wtorek sprawdzimy co i jak 🙂 już sama nie wiem ile powinien przybrać bo każdy mówi co innego 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze nie rodzę 🙂,
Mamusie dacie radę, tu na forum możecie sie wyżalać i kurwić na cały świat. Z kadżym dniem będzie coraz lepiej 🙂 na wszystko trzeba czasu
i kto to mówi, zobaczycie jak ja będę kurwić, już rozpaczam wieczorami ze ja nie urodzę, że prędzej umrę... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O cholera zauważyłyście, że dziewczyny z synkami mają takie przeboje, a dziewuszki nie dają tak popalić. Uff jakie to szczęście, że ja mam córcię w brzuszku.
Wiojojka trzymaj się Kochana, może to już się niedługo zacznie?? I masz pod sercem chłopca... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...