Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mufcia ja jak Wojtus miał tą wysypkę, dodatkowo po kąpieli w krochmalu smarowałam tą maścią robioną w aptece, tak mi doktorka zaleciła, a teraz jak wysypka zniknęła niczym nie smaruję tylko kąpię w krochmalu 🙂
Okaa no własnie ta maść nie ma nazwy, bo to taka samoróba robiona w aptece, mam tylko jej skład.
ja jeszcze ani razu nie miałam miesiączki, od ósmego tygodnia po ciąży biorę tablety co się zwą Azalia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja przestaje jeść tabletki..(choć mam jeszcze 3 opakowania..) Był etap że chudłam ładnie..a od kiedy jem tabletki wiecznie głodna jestem..i przybieram na wadze..brzuch mi się zrobił jak w 6miesiącu..w oczach tyje..dlatego odkładam te tabletki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Skarby 🙂
,, do tego suche czerwone placki rozlane na policzkach.." kurczę Jerzyk właśnie od kilku dni ma takie place na prawym policzku 😞 myślałam że to od podrapania ale widzę że skóra jest sucha na tym zaczerwienieniu 😞 wiecie co to może być ??? co z tym robić ??? czym smarować ???
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA EVIE I MARTYNKI :* :* :* :*
Ja karmię tylko piersią i okresu jeszcze nie miałam i podaję tylko witaminkę D a sama piję codziennie tran w kapsułkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super 🙂 Mój też jest miłośnikiem książek 🙂

Jej, właśnie oglądam sobie zabawki i jestem w szoku jakie cuda są teraz na rynku, szczególnie dla dziewczynek. Np seria lalek baby born ze wszystkimi akcesoriami, jakie używa się przy prawdziwym dziecku, albo lalka która ma łaskotki i chichocze, placzaca, pływająca itd. Najbardziej rozbroił mnie wózek dla lal 3w1 z wyciąganą gondolą, łóżeczko turystyczne dla lali i fotelik na rower 🤪 Dlaczego ja nie mam dziewczynki?! 😁 Ale co tam, i tak kupię swojemu mateuszkowi praleczkę, żelazko i kuchnie z wyposażeniem, a co, niech się uczy od małego, żeby żona miała z niego pociechę w przyszłości 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Dzięki za oklaska. Teraz pewnie można kupic zestaw kolorowych kapsli z postaciami z bajek za 100 zł, bo takie zwykłe od butelek są demode hehe Oczywiście ironizuję 🙂 a masz też oklaska- za te kapsle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zjeżdzałam też na tyłku, bo spodnie z ortalionu fajnie się ślizgały. Tylko raz przez to wróciłam ze szkłem wbitym w dupsko i do dziś mam małą szramę. Ale nawet nie poczułam, tylko krew na majtach była. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz ogladalismy dywany w ulice, Marcin powiedział, że zawsze chciał mieć taki, a ze nigdy się nie doczekał, to Wojtuś będzie taki mial! i w ogóle wydaje mi się, że mój mąż na niejednej zabawce zaspokoi swoje dziecięce pragnienia 😉
a taki ciekawy dywan znalazłam ja, dziecko wyciaga i wkłada samochodziki, mozna sobie je układać jak tylko się zechce,
http://blog.olawolczyk.pl/tag/dywan/
no wlasnie w dzisiejszych czasach coraz trudniej dziecko wychować, ja tez bardzo pragnęłabym dla swojego dziecka takiego dzieciństwa o którym piszecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ika ja też się zastanawiałam czy praktyczny ten dywanik 🙂 a jak autka sie pogubią to zostaną dziury, w których będzie zbierał się kurz i czy odkurzacz nie będzie wciągał autek. Ale dizajn fajny 🙂
dziewczyny co na bolące dziąsełka oprócz dentinoxu używacie? u nas zaczęło się na dobre, Wojtas marudny jak nigdy, co chwilę płacz go ogarnia, grzebie w dziubku, nocka nie przespana 😞,
ja byłam łobuziarą, taką czarną owieczką, były nas cztery dziewuchy w domu, to ja byłam ta najniegrzeczniejsza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj kapsle co to był za szał 🙂 albo gra w pikuta (scyzorykiem się rzucało i ziemię zabierało ) 🙂
A na sankach tak się z górek zjeżdżało aż się czapki gubiło 🙂 A jak się nazywała ta zabawa co każdy wybierał państwo,rysowało się koło i dzieliło na tyle ile było państw a potem się z koła uciekało i rzucało patykiem kto stał najbliżej ???
Świetne wspomnienia oby Naszym maleństwom też się udało cieszyć takimi wspomnieniami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej, ale tu się sentymentalnie zrobiło 🙂 ja mam 5 lat starszego brata, więc bawiliśmy się głównie w piratów, samochodziki, jakieś bitwy i siłowanie się... układaliśmy sobie na dywanie ulice i parkingi z zapałek. a raz dostałam od brata własnoręcznie zrobiony przez niego domek dla lalek 🙂 ach to były czasy...
no a co do tych dywanów z wkładanymi samochodzikami, to u nas na zamku mieliśmy kiedyś wystawę dwóch projektantek, które je właśnie zaprojektowały, bardzo fajne babki. A dzieciom zwiedzającym wystawę jak się te dywany podobały, szok. Tu inne ich realizacje: http://www.domosfera.pl/wnetrza/51,101999,7524746.html?i=3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka niezły musiał byc z Ciebie gagatek 😜 ja na podwórku miałam samych chłopaków +jedna totalna chłopaczara, więc też zabawy chłopięce, tylko zawsze byłam ostatnia, ta najgorsza itd, zawsze byłam berkiem, zawsze przegrywałam, tak chłopaki kombinowali żeby tylko w czymś być lepszym 😜 ale z nikim innym nie miałam się jak bawić, więc mi oni pozostali 😜 pamiętam raz jak poszliśmy na pole wystrzelić rakietę, do butelki powrzucali czegoś i to podpalili, wystrzelić nie wystrzeliło, ale paliło się nieźle i dym też był pokaźny 🙃
Mufka fajne te projekty, ale czy to użyteczne jest? jak pisały dziewczyny, pewnie pełno kurzu itd, ale na chwile do zabawy to na pewno fajne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Oli, nieźle 😉 ładny gagatek z Ciebie był.
Anochi, w domu może te dywany nie sprawdziłyby się, ale do jakiegoś przedszkola czy placówki dla dzieci byłyby super atrakcją. a czyszczenie nie jest jakieś problematyczne, bo te wyjmowane elementy się pierze, a sam dywan odkurzaczem czyści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahahha no niezłe historie! ja tez bawiłam się w księdza i mszę, ale wina nie ściągałam 😁
Anochi ja tez bym chciała zeby mój synek był łobuziakiem, choc to może dziwnie brzmi 🙂 hmmmm ciekawe jak szybko mi się to odmieni 😉 zazwyczaj mamy chcą mieć grzeczne dzieci, teraz jest grzeczny potem może troszkę psocić, zresztą po takich rodzicach na pewno nałobuzi nie raz 🙂
dziewuszki napiszcie mi, czy zdarza się jeszcze waszym dzieciom ulewać?
fajne dywany robią te dziewczyny, pewnie bardzo drogie
,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...