Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No ja tez mam Agaa taka nadzieje ze to spotkanie by wypalilo duzo brzuszkow jest z krk 😉
No bede sobie powolutku sprzatala 😉
Sioperka wydaje mi sie ze tak, sama o tym myslalam poniewaz puzniej roznie to jest my bedziemy zmeczone i wogule podekscytowane tym wszystkim i bez sesu bedzie puzniej trzeba biegac po sklepach jak nam cos sie skonczy a tak to na zapas przecierz to nam nie zgini tez wiadomo jaka u kogo jest sytuacja finansowa teraz moze ktos miec pieniazki puzniej bedzie krucho wjec 🙂 potroszku ja nawet husteczki nawilzajace kupuje z dluga data waznosci i niech sobie siedzi czeka na moja malutka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aha 🙂 no to jest tak oczywiste że o tym nie pomyślałam 🙂
tylko problem taki....jakie te pampersy kupić? na jak wielkie dziecko 🙂 od ilu kg? 🙂 ale zapas trzeba mieć, gdzie my potem będziemy o tym myśleć? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka? 🙂

co do pampersów to czytałam teraz inny wątek i dziewczyny chwalą jakieś pieluszki z bella...ale kompletnie się nie znam...i ta promocja z Lidla to podobno taka dość poważna różnica w cenach...ale nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img37.imageshack.us/i/2405o.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9517/2405o.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowy brzuszek 🙂 Wogole dziewczyny !!!! Byłam w szoku. Napisałam do mojego, że przypominam mu ze usg jest jutro i zeby mi napisał czy idzie czy nie bo ja chce wiedzieć dzisiaj no iiii... napisał ze idzie!!! 😮 to mu napisałam o której ma byc na przystanku i tyle ale wogole szok ze idzie bo pewnie wie ze jakby nie poszedl to bym mu nie napisała czy chłopiec czy dziewczynka.. cwaniak..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani85 eee no nie życz jej tak 🙂 🙂 🙂 sama wiesz jakie to głupie uczucie nie wiedzieć co się ma w środku 😁 ja postanowiłam że jeśli moje bobo znowu się nie ujawni...to ide do innego gina 😜 bez przesady tyle czekać 🙂
Elusia dobrze że idzie, niech się też ojcem troche poczuje! w ogóle...jeśli mogę zapytać, to jak to będzie? będziecie razem mieszkać? po porodzie, albo przed jeszcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nową koleżankę!!!!

A ja mam dziś lenia. Nic mi się nie chce. Może przez tą pogodę?!

Obiadu jeszcze nawet nie zaczęłam robić, a dziś mielone kotleciki , buraczki i ziemniaczki. NIe chce mi sie robić, ale zjeść bym zjadła. 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby mamy zamieszkac razem przed porodem ale szczerze coraz gorzej to widze... hahaha ale będę sie smiała jak nie pokaże dzidziula hihi 😁 ale z drugiej strony to ja bym chciała wiedziec juz 😉 no zobaczymy jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...