Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja mam jakiegos dola dzis. nie wiem czy sie dobrze zajmuje swoim dzieckiem. bylam dzis u mamy i ona mowi zeby tak nie nosic jej bez niczego bo ja nie uzywam rozka tylko tak ją nosze. a mama mowi ze moze cos z kregoslupem sie jej stac.. u doktorki bylam a ta mi gada ze dziecko zle lezy w nosidelku ze za malo plasko.. no to co ja mam zrobic, tak jest taka wkladka no ale bardziej juz jej nie poloze, ma tak podkulone nozki i w takiej pol siedzacej pozycji jest. a i w ogole jakos przytlacza mnie to wszystyko. za tydzien studia a ja nicc nie zrobilam jeszcze i nie mam na to sily ani ochoty, w dodatku nie wiem z kim dziecko zostawie. tesciowa by zostala ale kurde raz ja zostawilam tylko na chwile z nia bo pojechalismy z januszem do szpitala doslownie nie bylo mnie do godzinki moze mniej i jak wrocilam to ona juz miala malą na dole i leżała tam na łózku i wiem ze na pewno ona nie bedzie siedziec non stop przy niej bo ma zawsze pelno roboty. zawiozlabym ole do mojej mamy ta by siedziala na pewno z nia non stop ale znowu jak powiem ze zawioze ja tam to sie tesciowa obrazi moze i potem jak moja mam nie bedzie mogla to co? janusz nie bedzie mogl caly dzien siedziec z nia piatek i sobote, tylko w niedziele da rade 😞 moglabym zabrac mala w sobte ze soba i zostawic siostrze na mieszkaniu ale tez sie boje z nia tak jezdzic bo ze mnie to taki super kierowca to nie jest.
a i jeszcze mnie doktorka wkurzyla bo nie odpowiada nam oje pytania tylko co inne gadala. i sie pyta po co m i skierowanie na bioderka jak wsyzstko ok jest 🤔 i ze to nie sa takie obojetne badania. ale dala! aa glupia i tyle i jeszcze mi powiedziala ze zle robie ze dokarmiam ja butelka wieczorem, a gadalam jej ze tylko raz dziennie a tak to cyc, a jak zapytalam o te kupki to w sumie nicn ie powiedziala. mam dzis dosc wsyzstkiego. jeszcze chcialam ja zwazyc to gadala ze za 2 tyg jak bedziemy szczepic bo po co ją budzic jak spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny ale ta angina daje mi w kość 🤨
a w domu i przy małym tyle roboty 😞
Przed chwilą wrócliśmy ze spacerku więc zaraz pewnie mój głodomorek obudzi się na butle 😜
Dobrze chociaż że ten antybiotyk juz złagodził mi troche ten ból gardła.
w ogóle jestem cholernie wściekła na termometry jaki mam kupiłam jakiś nie za drogi w aptece i widze ze żle mierzy ;/ 🤢
Ja wczoraj cała rozpalona widac że mam gorączke a ten baran mi wymierzył że mam 36,2 😮 ;//
Musze kupić jakiś drozszy i lepszej jakości bo ajkby nie daj boże małemu cos było to nawet nie będe wiedzieć ile ma gorączki ;/
z czego macie termometry??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zastanawiam się czy kupić już większe pieluchy czy jeszcze 2 pampersa 🤨 Bo te paczki są duże i boję się, że mały zaraz wyrośnie z dwójki...Widzę jak na razie odgniecenia na nóżkach od gumek i te paski po bokach są jak by już za krótkie. A boję się znów, że jak kupię większe to się utopi albo przesika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia synek podobny zdecydowanie do Ciebie 🙂
My bylysmy po ta ksiazke ehh...
masakra schody, schody i znowu schody a ja z wózkiem...
Dramat.
Kraków to wiocha.
A teraz nie wiem do czego rece wlozyc bo mam sie uczyc, a masaa jest rzeczy do prasowania.
Do tego zajebisty tatus nie przyjedzie dzisiaj chociaz wiedzial ze musze sie uczyc to on ma to w dupie.. Zajebista pomoc. Jestem wsciekla jak nic 😠 😠 😠
Ehh ide bo robota czeka, a poszlabym spac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNY CO TAM U WAS?JA MAM PROBLEMY Z NETEM I DLATEGO NIE ZAGLĄDAM TERAZ JESTEM U SIOSTRY TO MAM CHWILKĘ ,ŻEBY DO WAS NAPISAĆ..
JAK TAM WASZE MALUSZKI?
MOJA MAŁA OGÓLNIE DOBRZE MAM LEK NA KOLKI ,KTÓRY JEJ POMÓGŁ WIĘC JUŻSIĘNIE MĘCZY,ALE MAM INNE Z NIĄ ZMARTWIENIE ,ALE O TYM KIEDY INDZIEJ WAM NAPISZE....TAK CZY INACZEJ MUSI BYĆ POD KONTROLĄ KARDIOLOGA.ZA 3 MIESIĄCE KOLEJNA KONTROL...POTEM NAPIDSZE O CO CHODZI POZDRAWIAM PA PA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Zastanawiam się czy kupić już większe pieluchy czy jeszcze 2 pampersa 🤨 Bo te paczki są duże i boję się, że mały zaraz wyrośnie z dwójki...Widzę jak na razie odgniecenia na nóżkach od gumek i te paski po bokach są jak by już za krótkie. A boję się znów, że jak kupię większe to się utopi albo przesika.
jesli moge sie wtracic to kupiłabym te wieksze,jesli beda zaduze to kupisz te mniejsze a te przydadza ci sie na pózniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas znowu walka o sen...3,5godziny! wyrzygała się i padła!! 🙂
i zachowuje się tak jak by ją bolało przy przełykaniu...biedna moja!

a nasza wycieczka do prababci bardzo udana, prababcia zachwycona! 🙂 wpatrywała się w nią non stop... 🙂

dziewczyny podziwiam jak Wy dajecie jeszcze rade ze studiami!! szacun 🙂

idę zrobić sobie wreszcie coś do jedzenia! do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też podziwiam 😮 Ja bez tego ledwo sobie radzę. Z każdym dniem co prawda jest lepiej. Uczę się mojego synka i to mi ułatwia. Ale i tak jest ciężko.
Czekoladka tak właśnie zrobiłam, ale dobre są te pieluszki tak na oko. Zobaczymy w nocy czy coś się wydostanie z pielusi 😉
A mi mój ,,ideał,, wyznał w Tesco, że się wstydzi mnie 😞 Wiecie czemu? Bo jestem dziś za przeproszeniem wyjebana w kosmos!!! W nocy mały szalał i cały dzień to samo. Rzygał dziś chyba z pięć razy. Co chwilę przebierałam siebie, jego, kocyki 🤢 I pojechaliśmy do tego durnego Tesco...A tam wiadomo...Weekend, ludzie po wypłatach...A my z małym w koszyku 😞 I lezą dziady nie patrzą , że tu z maluchem się jedzie 😠 Jeszcze ten nabuczony lezie pytam o co kaman a ten że o nic...A wiem o co mu chodziło. O jego siostrę ale to już inna story. No i tak jadę chcę skręcić w lewo, a tu lezie taka gówniara środkiem i wjechać nie idzie.Gapi się jak ciele i lezie jak ślimak!!!! To już nie wytrzymałam i mówię do niej no rusz, że się szybciej dziewczyno. A ten mój na mnie z ryjem, że wstyd mu jak tak się zachowuje, że mogła bym się czasami zamknąć ,uciszyć itd....Przykro mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Elus...
Wcale Ci sie nie dziwie.. Niech sam jezdzi i wymija wszystkich..
No mi dzisiaj tez łatwo nie bylo. Dotarłysmy do księgarni oczywiscie tramwajem no bo jak. W pip ludzi ehh no ale idziemy patrz.. Kurna schody.. no to wozek pod pache i wchodze. Drzwi otwierane do siebie.. No to mysle cudownie.. męcze sie z tymi drzwami.. no ale weszlam. Stoje w kolejce chyba z 5 minut poczym babka mi mowi ze to nie ten oddzial ksiegarni ze wczesniej jest z medycznymi rzeczami. No to cudnie 🤢
Znowu drzwi, schody.. i dzwigaj sobie ten wozek bo schody strome jak cholera.
No ale ide do drogiego oddzialu a tam to samo.. schody.. drzwi.
Kolejka chyba z 25 osob ale co patrze. Medyczne ksiazki na pierwszym pietrze i tylko kurwa schody i to metalowe..Nie bylo szans wyniesc tego wozka samej.. no to czekam na dole. Dołapałam jakas babke i mowie jej ze nie wyleze z wozkiem a ona ze mi poilnuje wozka zebym sobie poszla po ta ksiazke. No i kupiłam. Pozniej znowu problem z wyjsciem. Nie mowie o deblinym facecie ktory tak zaprakowal na chodniku ze czlowiek by sie nie zmiescil a co dopiero z wozkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja siedzę z młodą i wyje już od przed 7, od 5 nic nie jadła, głodna, wściekła, a jak jej chce dać cyca do płacz taki jak nie wiem 😞 i tak w kółko, z przerwą na kąpanie, myślałam ze jak porządnie zgłodnieje po kąpanku to zje, ale gdzie tam 😞 😞 teść poleciał po mleko bo tyle razy sobie obiecywałam ze kupie na zapas jakby co ale, było dobrze i nie kupiłam, ale butli tez nie zjadła, sama już nie wiem co robić, Dawid w pracy - będzie dop. za 1,5 godziny. Iga na razie zmęczyła się i padła, a ja dalej wyje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my nie dawno wróciliśmy do domu 🙂
byliśmy w odwiedziny u rodziców bo przyjechała moja rodzina z Niemiec
byli zachwyceni małym 😉
a jakie cudne ciuszki dostał 🤪
ja po południu troche pospałam bo nie bardzo się czułam 🥴
to moi mężczyżni tak cichutko sie zachowywali że nawet ich nie słyszałam 😜
dziewczyny właśnie co do papmpersów to wy też używacie jeszcze 1 ??
bo widziałam że Elka coś o 2 pisała
a ja w sumie nie mam pojęcia kiedy sie zmienia na następne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje sie.. wyjebana w kosmos 😮
wlosy zrobione jak chcialaam jedyny plus z tego dnia.
A tak to ciagle na obrotach, szykowanie i miedzy czasie zajmoweanie sie malym.,..jestem glodna na maksa tylko obiad zjedlam...ale jestem tak zmeczona ze nie mam sily nic robic i jesc.
Jutro to samo nas czeka... ehh

Elus ja sie nie dziwie Tobie, ja ostatnio klnelam na glrke z krzywym chodnikiem to karol na mnie ze jak ja sie zachwuje... 😮 eh nie przejmuj sie..
A te pampersy jakie kupilas?? bo ja mam DADA 2 i sa ok.. PAMPERSalbo HUGGIES to juz bylyby 3 😉

Ja was podziwiam z ta szkola... skad wy bierzecie na to sile to ja nie wiem...


lece...bede w niedzielke;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i moj maly ma kolki 😞 od 3 dni o tej samej poze przez godzine jest placz krzyk i wszytko co mozliwe.Kuzynka mi dzis polecila kropelki SAB SIMPLEX mozna je kupic na allegro gosciu z niemiec sprowadza bo w polsce ich nie ma ona daje swojej corce i pomogly wiec chyba kupie bo mi go szkoda jak tak placze dzisiaj to nawet chrype dostal tak sie dar.
co do pampersow to ja jesce 1 uzywam ale chce sprawdzic 2 czy beda mu dobre bo sa tansze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...