Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem.. ale na moment...
bojestem u mamy...karol znowu dzis niezjedzie do domu...jutro po poludniu dopiero bedzie 😞
ehh

Kumpela pomogla mi wozek do pociagu wniesc 😜 heh...a konduktor domnieczy dzidziama bilet 😮 😮zebilet0 jest potrzebne 😮 ale obylo sie bezmandatu 😮 porabani...

bedejutro albo w niedzielke:***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga mnie się też krwawienie nasiliło w połowie połogu, z dnia na dzień zaczęłam dość mocno krwawić, ale to po gorączce. Lekarz powiedział że martwić się mam dopiero jakby mi się po nogach lało... Ale warto to skonsultować, chociaż telefonicznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha dziewczyny dzisiaj moja pobila wszystko 😁
dosc ze zjadla 180 😮 i nie padla tylko pozniej jeszcze troche cyca zjadla to dodatkowo walnela takiego kupsztala ze sie w pampersie nie zmiescil hahahaha 😁 😁 😁
I wyladowalo na mnei, na podlodze i wszedzie!! 😁
Fuuuuj.. 😜
Ide spac jutro szkola buzki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza czyzby?? 🙂
U nas noc hmm dziwna. Byl ryk o 1 ale za chwile sie uspokoila i dopiero obudzi;a sie przed 5. I papu, pozniej niesamowity bol brzuszka i juz dzisiaj plakaly7smy razem 😞
Musze cos znalezc na ten jej brzusio..
i od 5 w sumie to nie spimy. Jeszcze mala przed chwila zwymiotowala... a teraz lezy i gapi sie co ja tu wypisuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę więcej takich nocek! zasnęła ok. 21, pobudka o 3 i potem o 8 🤪 🤪 co za dziecko! 🙂 a wcześniej ryk!
i wiecie co? pierwszy raz złapała nupla 🙂 niezle to było, bo ryk ryk - nupel do buźki i spokój 🤪
ale dzisiaj już nim pluje...póki co śpi i mamy czas żeby coś posprzątać, bo o 14 wizyta kolejnej cioci ( tez sobie godzine wybrała?!!! ) 🙂 a potem wieczorkiem znowu ciocie i wujki przychodza....masakra. nie nadążam kupować ciastek, delicji i innych żeby częstować...tyle tego jest...ale na szczęście powoli się kończą ciekawscy 🙂 w poniedziałek chyba ostatnia grupa przyjdzie...ale przynajmniej fajne prezenty Ew dostaje 😁

Eluś! Twoja mała to jest niesamowita! taki głodomorek 🤪
a co do kupsztali gigantów to znam to 😁 😁 mi wprawdzie tylko ręce obkupała, ale i wylądowało na przewijaku i na nowym ubranku! 😁 a ja się tak śmiałam, a ona srała 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 a u nas od 3 nad ranem ryk 😞przespi 15 minut 😞 juz nie wiem mioge jesc 😞zal mi go 😞 a mleka jsk nie bylo wiele tak nie ma, ale juz spokojniej do tego podchodze, jak nie ma to go nie wyczaruje 🥴 Agus u nas tez nawal gosci, ale teraz to juz lepiej jak ja na chodzie jestem 🙂 a jak na razie jeszcze nie bylo prawie nikogo z mojej strony a ich tez sporawo 🙂 wiec goscie goscie jeszcze przez dlugi czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski,
u nas nocka oki chociaz bywalo lepiej.
tak sie zastanawiam nad moim głodomorkiem. jak sciagalam mleko to tak ok 12- do 140. i on jak je to chyba do ostatniej kropli bo sie potem denerwuje ze nie leci, zreszta karmie przez kapturek to widze czy leci. i wczoraj oproznił mi dwie i jeszcze 120 butli. kurde nie wiem juz sama czy to mozliwe 🤪 tak koslawo pisze bo mi oczywiscie na cycu wisi.
wkurza mnie podawanie tego zelaza bo co on pojdzie spac i juz zasnie to po pół godz budzi sie z rykiem bo puszcza takie pierdy i sie siłuje z własnym tyłkiem. cały dzien kupy nie robi a pod wieczór jak zrobi to potrzebny pampers dla doroslych 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwcia ale ja i takim i takim mlekiem karmie z butli, więc bez różnicy jeśli chodzi o jej napracowanie się 🙂 a ściągam...wiem, że za rzadko, ale z dwa, trzy razy dziennie...ale jakoś czas nie pozwala, więc jestem pewna że dużo w tym że nie mam pokarmu tak dużo jest mojej winy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...