Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Laurana ja akurat nie moglam wtedy karmic bo bralam antybiotyk, ale tak czy inaczej karmilabym a za jakies pol godziny do godziny troche bym sciagnela. Tak robila moja kolezanka i jej pomoglo. Oprocz tego te cherbatki. Bo pewnie sie nie naje ale z tego co kojarze to i tak dokarmiasz. A to co sciagniesz zawsze mozesz dac w butli. Im czesciej go przystawiasz i sciagasz tym wiecej pokarmu bedzie. Ja na poczatku sciagalam doslownie 20 góra 30 z obu w ciagu calego dnia! a teraz jednorazowo z obu do 140 wiec efekty sa. Ale coz i tak sie nie dojada i dokarmiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna, no to co ile powinnam...co trzy godziny minimum no nie?
nie wiem, z jednej strony chce przejść na sztuczne, a z drugiej to bardzo nie chce, bo to odciąganie mi odpowiada i wiem że mała dostaje ode mnie najlepsze co może...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ja mam taki ze sa dwie opcje. Najpierw sie wlacza tak ze zassie i trzyma i jest pokretlo ze ustawiasz jak mocno ma zassac, czyli ze lekko na poczatku zanim cyc sie przyzwyczai a potem na maksa stopniowo podkrecam, i tu jest funkcja masowania ze pobudza cyca a potem ustawiam ze zasysa i puszcza, tak jak dziecko tylko wolniej. Ale wzielam tansza wersje i strasznie buczy silniczek. Ale 150 zł dalam, a ten co nie buczal to prawie 300. I uwazam to za swietny zakup bo przy recznym mialam juz zanik mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi a to nie wiem, bo ja ostatnio mierzyłam elektronicznym w pupce i też wyszło 37,1st ale potem mi się przypomniało że trzeba 5 kresek odjąć, ale nie wiem jak jest z uszkiem i czołem w tym przypadku.
ale skoro dzidzia się normalnie zachowuje to chyba nie ma powodu do niepokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa co 3 godz to minimum to fakt, ale jakbys sobie np co godzine po 10 minut z kazdej strzelila to szybko by sie naprawilo. Mi babka od laktacji w szpitalu powiedziala ze szybko sie pobudza laktacje jak sciagasz metoda 7 min z jednej 7 min z drugiej, potem po 5 min a potem po 3 min ale mi sie nie chcialo zmieniac ciagle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo mój dziwnie działa, a nie wiem może to ma tak być...
Jak nacisnę rączkę to on zasysa, ale mam wrażenie że jest tak jakby nieszczelny, bo tak jakby powietrze zasysał. Sprawdzałam już przy cycku jest szczelny, to się dzieje tak jakby pod tą uszczelką na górze jak rączka wychodzi...
Może dlatego dobrze nie ściąga i muszę na ręcznym jechać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, ale jak cp godzine scagacie to z obu na raz czy raz z jedej raz drugiej?? i czym wtedy karmicie co te 3 godziny?? ja mam tylko taka trabeczke jakby z gruszka na koncu, taki totalnie reczny i z tego mu nie odleje do butelki... a jak sciagacie i karmicie tym swoim to jak go zbieracie?? jak macie np po 20 ml za kazdym razem?? a moj zjada juz po 120??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde tylko zmobilizować się i znaleźć czas na to zeby odciągać co godzinę, jak mi mała ryczy czasami ponad godzinę 🙂 ale podziałam tym sposobem...bo na pewno 7 min na raz nie sćiągam...

Marta ja zlewam do jednej buteleczki z pojemniczków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laurana to co sciagniesz wlewaj sobie do jednej buteleczki i na koniec dnia daj mu. To w lodowce moze stac 24 godz.
Chodzi o to nie ile sciagniesz i czy maly sie naje bo i tak go dokarmisz a 120 nie sciagniesz tylko o to zeby jak najczesciej go przystawiac zeby troche pociagnal i pobudzil laktacje a jak dluzej spi niz godzine to chociaz troche odciagac zeby caly czas pobudzac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...