Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

pada ale pieknie pachnie na dworze 🙂
Adas spi juz ma cala buzie wysypana przez 2 godz temperatura mu skoczyła z 36.9 na 37.3 musze go obserwować w nocy zeby mu za wysoko nie skoczyla 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A gdzie was wszystkie wywialo dzisiaj?
Dalam drugi raz antybiotyk i narazie czekam, Mam nadzieje ze nie zwroci tym razem. Nawet sie udalo ta inhalacje zrobic bez problemu. No a zel na te plesniawki to wrecz uwielbia.
Wszystko zjada hehe

Aga Ty zyjesz tam? Co Cie nie ma?
Asiu biedaczek maly Adasko, patrz tam w nocy i kontroluj temperature. Kurcze ciekawe co jemu, bidny sie nameczy z ta wysypka. A ospa to przeciez takie wieksze krostki ma z tego co pamietam. Poza tym tak jak Anulka pisz, musialby sie zarazic od kogos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no jak mnie nie ma jak jestem? 🙂 pisałam przecież że majtki sobie kupiłam 🙂
Powolutku a się zaopatruje w to wszystko co mi brakuje...jeszcze teraz silni
e buty bo nie mam. A jak widziałam baleriny w ccc za 60zł to mi się odechciało 🙂
Poza tym to Ewa miała dziś naprawdę świetny dzień więc korzystałam 🙂

Z tej apteki przyjechali w końcu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny u mnie masakra. Wczoraj była Krystiana siostra i była w szoku jak Franek wyje 😮 Sama doświadczona nie wiedziała co mu jest i co zrobić! Dopiero w wannie na chwilę się uspokoił. A tak to ciągle ryk. Łzy jak grochy. O co mu chodzi?! Kaszle mniej. A najgorsze, że po Nurofenie jak mu wieczorem dałam to też się co chwilę budził z rykiem. Więc jestem wykończona, Zwłaszcza , że ja z nim teraz wszędzie 24na dobę. Nikt mi go nie popilnuje, żebym np poszła sobie sama na miasto. Wczoraj tylko na chwilę z Luną poszłam. Do tego to choróbsko mnie nie puszcza. Już wszystko co się da wzięłam....Okres mam 10 dzień....Wszystkie kości i mięśnie mnie bolą. To jest tragedia.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek
u nas nocka spokojna wstal w nocy wzielam go do siebie i zasnął obudzil sie rano i zmiezylam mu temp ma 37.3 wysypka nadal jest o 15:00 bede dzwonic do lekarza bo wtedy zaczyna prace adasia pediatra zeby nas przyjął na dodatkowa wizyte.

ciekawe elu co mu jest ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
U nas nocka ok, Kuba przeslal cala noc, wieczorem po antybiotyku nie zwymiotowal. Wiec mam nadzieje ze juz bedzie coraz lepiej. I przed chwila byl kurier z ta oslonka. Wiec od dzis zaczne mu podawac.

Ela biedna, kurde a moze kupisz mu te czopki co Anulka pisala? Ibrucol czy jakos tak? Moze bedzie spokojniejszy po nich. Kurde moze tak zeby mu ida i tak reaguje. Biedna i jeszcze sama... Nie wiem jak Ci pomoc, chocbym chciala.... Trzymaj sie.

Asia to daj znac co z Adasiem po wizycie. DSziwna ta wysypka, sama jestem ciekawa co to. Dobrze chociaz ze nie goraczkowal az tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa wiesz tak myslalam o Kubi chorobie i wydaje mi sie ze on to w PL zlapal przecierz tam teraz taki wirus panuje ze szok.

Kolezanka z coreczka tez w szpitalu byly, teraz polozna przychodi dawac jej do domu kroplowki zeby sie nie odwodnila..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
Jak nie ma stycznosci? Oczywiscie, ze ma. Siostrzenica, ktora chodzi do przedszkola. I juz choroby jak na zlotej tacy podane. Poza tym mamy znajomych, ktorzy maja tez mala coreczke.



a te dzieciaczki byly chore 😞 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie spałam tak mocno, ani jeden raz się nie obudziłam w nocy!
ale znowu cierpie na ból pleców....cholera no przecież jak mam wstać do Ew rano to wykrzywia mnie z bólu! chyba czas się tym zająć, bo to już raczej nie pociążowe :/

Iwwwa że oni nie przyjechali z tej apteki....to może trzeba było do nich dzwonić???
dobrze, że nie zwymiotował, myślę że idzie ku dobremu 🙂 oby oby!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka ja znam troszeczkę, ale wątpie że mogłabym Ci pomóc....
tutaj masz taki translator, ja się nim często posługuję, fajnie tłumaczy
http://www.translatica.pl/
wpisz tam sobie tekst z niemieckiego na pl czy z pl na niemiecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...