Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja jestem tylko byla wyprac kapcioszki bo juz uwalone byly a do pralki jednych kapci nie bede wrzucac myslalam ze to wysilek na moje sily ale jednak nie jak mi zaczelo serducho walic i ciemno przed oczami sie zrobilo ledwo doszlam do stolowego zmierzylam ciesnienie i puls mi wyskoczyl 146 az sie wystraszylam a mojego nie ma bo jest u kolezanki robi jej system :/ 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde juz mi przeszlo ale myslalam ze maly to mi wyskoczy przez brzuch tak mi wywijal chyba wyczul to tetno masakra serce mi walilo jakby mialo zaraz dupnac alez sie wystraszylam pieprze juz tego prania dzis nie wieszam :/ a teraz czytalam ze jak sie za duzo zje i jest zawyzony poziom bialka w organizmie to sie tak dzieje wiec moze przez to ze sie troche obzarlam :/ 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha Gosia chyba taki dzień - mi też zaczęło pod wieczór tak odbijać, że szok;p pośmiali się przynajmniej ze mnie;D hehe

Aaa.. stwierdziłam, że pierniczę jutrzejszy obiad i kupiłam mrożonki na jarzynową;p sasasa - i powiem, że sama jarzynki zbierałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gocha brawo obiad na jutro z głowy 🙂A ja jem chleb ze smalcem bo mi sie zachciało ☺️straszne zdrowo no nie 😁 😁 😁 jej brzucholki przed chwila miałam inwazje komarów w domu no chyba z 50 chłop wciagał do odkurzacza a ja łapka biłam masakra jakas 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia u nas też komarów strasznie dużo.. ale nie wiedzieć czemu strasznie szybko umierają bo znajduję takie już nieżywe;D hehe

A chleba ze smalcem raczej bym nie tknęła;p

Marta dobranoc 😉 picuj się tam picuj;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale Gosiaczku tu jest taki smalec ze szcypiorkiem albo z cebulką i całkiem inny w smaku mniam nie tak dawno jadłam go na okrągło a potem stwierdziłam że przesadzam troche i sie ograniczam teraz od czasu do czasu zjem no ale na prawde jest rewelacyjny 😁 a co do komarów 1 raz tak było czasami jest z 5 ale nigdy w takiej ilości 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh jaki by nie był ja nie jadam takich rzeczy - nawet nie spróbowałam nigdy, ale jakoś tak nie mogę.. chyba za samą nazwę 😉

A co do komarów to taka pogoda chyba... zrobi się trochę parno to zaraz się ich narobi.. jakby co najmniej potrzebne były;p oj, żeby pieniądze się tak chciały rozmnażać;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o dokładnie jak by sciana była oblepiona pieniedzmi a nie komarami to bym sie zdziwiłą wracajać ze spaceru 😁 Dobra Gosiaczku ja tez spadam bo mam dzisiaj ambitny plan zmolestowania męża więc musze sie sprężyć bo jak zaśpi to go nie dobudzę ☺️ spokojnej nocki i kolorowych snów buziaki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasz mały Okruszek 🙂 Majka we własnej osobie 🙂
Buziaki dla brzuszków 😘

[URL=http://img295.imageshack.us/i/p7210091.jpg/][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/7134/p7210091.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No chyba właśnie tak krzyczała 😉 heh
A piąstkami pokazuje ile ma siły nasz Aniołek... 🙂
Majka... Rośnie jak na drożdżach 🙂 Obecnie 950gr. 🤪
Pamiętam jak zobaczyłam ją pierwszy raz... Rośnie w oczach!!! Wszystko z nią dobrze, coraz lepiej oddycha nie ma żadnych infekcji... Chyba najgorsze za nami 🙂
Ufff... Dobrze że zleciało szybko bo było ciężko... Ale teraz i my ok. bo już spokojniej i Majka dobrze 🙂 Niech czas szybko leci i Majka wraca do domku 😞
Co jeszcze z nowości... W środę o 11.00 bierzemy ślub!!! 🤪
Radość jest ale strach też ogromny.... Nie wiem czemu... Jakaś trema przed przysięgą po niemiecku 😉
Buziaki kochane 😘 😘 😘 Kolorowych i spokojnych snów... Bez Kopniaków 😉
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki ja sie zbieram do gina i wpadlam na chwile bo musze autobus sprawdzic bo na nogach chyba nie ujade taki juz gorac za oknem a co dopiero bedzie o 10, 11 🤢mam nadzieje ze nie padne w drodze powrotnej 🤪
Kamis Majeczka ze zdjecia na zdjecie coraz pikniejsza sie robi 🙂 jezuuu cudoo poprostu 🙂 Jeszcze wiecej zdrowka Wam zycze 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...