Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej, 18 stron? 🤪 nie mam czasu teraz nadrobić, u nas dzien dobry, spacer po lesie, obiad w knajpie 🙂 Pawelek spi. Co do jedzenia, to Wy macie szalone tempo z wprowadzaniem rzeczy 🙂 P. chyba jest alergikiem, ma taką wysypkę na buzi i raczkach, dermatolog powiedziała, ale idziemy jeszcze do alergologa, bo mi kazali odstawic bialko, a ja nie umiem ☺️ parówki podobno lepsze indycze niz cielęce, bo o tym przeczytałam 🙂 Aga Mini - fajny awatar 🙂 lecę, na razie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Ej bo u nas mnóstwo zwierząt jest i dlatego grudnióweczki 2010 są zajebis..
Kafi Maja płakała pewnie po grillu 😞 Nie szalej z jedzeniem jeszcze...
Zarz XFACTOR będzie 🙂. Oglądacie ??? Ja jestem za Adą Szulc albo za Gienkiem Loską 🙂


ja kibicuje Gienkowi 🙂 lece ogladac , a potem przepis na zycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ten kudłaty to transwestyta i gey blee. Nie znoszę 😠 Jest taki kobiecy .
A ja oglądałam już dzisiejszy odcinek "przepisu na życie " 🤪. I to jest ostatni z pierwszej serii 😞 😞 😞. Pewnie grubo po wakacjach będzie seria druga dopiero 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Na jutro zapowiadają baaaardzo ciepło, więc pewnie w domu trzeba będzie siedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu macie zdjęcia jego pokoiku.
Jeszcze kilka rzeczy i zabawki i będzie ok 🙂
Właśnie szukam mu ciekawej lampki nocnej ściennej w necie bo chwilowo ma naszą z sypialni. http://zapodaj.net/06226208f19c.jpg.html
http://zapodaj.net/b0e4fa3930df.jpg.html
http://zapodaj.net/6ad1873e62a5.jpg.html
http://zapodaj.net/6f8bad220658.jpg.html
A ja żadnej telewizji nie mam chwilowo, mieliśmy kablówkę po poprzednich właścicielach, ale rozwiązaliśmy umowę i jakąś cyfrówkę założymy. Więc mam tylko tvp1 itvp2 i to na zmianę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonka, ale Kajtuś jest duży! 🙂 i pokoik fajniutki, ładny regalik z zielonym i w ogóle już taki cały chłopięcy 🙂 spokojnej nocy, podsiadłam Męża na kompie, ale już mnie wygania (bo mój włączam rzadziej w ramach walczenia z pożeraczem czasu 😉 ps. jutro 27 a we wt 30 st! 🤪 upał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale zajebiście że Ada i Gienek są w finale 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Mam nadzieję że odpadnie ten frajer.
Mrówa ja nie mogę obejrzec fotek Kajtusia ani jego pokoju 😞 😞 😞 😞, bo mój internet jak zwykle wieczorami protestuje 😠 😠 😠 😠 😠 Małgosia spiewa 🙂, uwielbiam ta piosenkę 🤪 🤪
Mućka nie wolno dawać proszku jak Maja ma tyle od Ciebie mleka . Bodznij tego byka swego!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O fuck fuck fuck 😠 😠 😠 I przeszedł ten Szpak. O ja nie mogę na niego patrzeć 😠 😠 😠 No jak on wygląda , jak się zachowuje??? I te gesty damskie o nieeeeeeeeee.
A mrówa to Ty możesz pożreć sporo 😮 7 kanapek??? Taka mała a taka pojemna 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To niech Byk się nie fochuje i będzie razem z Wami. Bo już wie jak wygląda ząbkowanie u dziecka.
Oj ja się boję jak to z Olą moją będzie 🤢 Zal jak dzieciaczki płacza 😞 😞
No jaka ja jestem zła przez tego Szpaka 😠 😠 😠 😠 popsuł mi chumor,dacie wierę??? Ach , ide spać bo nie mogę się otrząsnąć. No żeby Czesław nie był za "swoją" Małgosią???? SKANDAL!!!!!!!!! wrrrrrrrrrr.
Idę bo będę Wam smęciła o tym frajerze 😠 😠
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
A teraz czipsy o smaku zielonej cebulki wcinam 🙂
Ja zawsze duuużo jadłam

A ja mam lays fromage ale nie będę już jadła bo sadła nie chcę powiększać 🤪 🤪 🤪
Nie piszcze dużo abym nie musiała nadrabiać za dużo.
Jutro rano z dziećmi trzeba na spacer wyjść i potem w domu siedzieć. Ja idę jutro na zakupy po 8:00.
Teraz to już na prawde idę.
Dobranoc 😘.
A wy nie przeżywacie że przeszedł transwestyta ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KASIU - Zadzwonią do nas ze szpitala i podadzą termin operacji - wycięcia tej lewej nereczki Kajtusia, a ja im się przypomnę niedługo bo mieli dzwonić i cisza, ale 2 miesiące nie minęły jeszcze.
Co do studiów, to muszę jeszcze dokładnie przemyśleć na jaki kierunek żeby znowu nie stracić czasu i pieniędzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
O fuck fuck fuck 😠 😠 😠 I przeszedł ten Szpak. O ja nie mogę na niego patrzeć 😠 😠 😠 No jak on wygląda , jak się zachowuje??? I te gesty damskie o nieeeeeeeeee.
A mrówa to Ty możesz pożreć sporo 😮 7 kanapek??? Taka mała a taka pojemna 🤪 🤪 🤪

ha ha bo mrówie robalowi w odwłok idzie 😁 a tego na zdięciu nam nie pokaże :P 😁


Mówiłam żeby mnie robalem nie nazywać.
Masz wpier....mućka, do lochu wypad, już!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...