Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia, Ty nie rób mi ochoty na te pyszności ( no może oprócz kurczaka haha), ślina mi leci między klawiszami 🤪 🙃 U Ciebie obiad, a u mnie kolacja 😉
Ja jutro robię schabowe i kalafiora, bo chodzi za mną od paru dni gorący kalafior 🙃

Gosia, oby i u mnie tak było, że po porodzie mi przejdzie 🙂 Tyle, że jak mam okres 7 dni, to każdy boli tak samo jak pierwszy... Boli i podbrzusze i kręgosłup. Jak dobrze, że od lutego już nie mam @ 😁 hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Agatka ja mam sposób na męża nie zawodny !! Obojętne co chcę po tym zawsze to dostaję hi hi hi 😁 Powiem tak : Co do rączki to do buzi 😁 😁 Wiem wiem zboczona jestem ale jak to działa to co ja zrobię ha ha ha 🤪 🙃 🙃 😁 😁 😁 Kiedyś chciałam złotą bransoletkę z brylantami za prawie 200f i co ?! Dostałam jak się postarałam hi hi hi 😁 😁

hehe przyjdzie dzisiaj do łóżka i mu powiem tak : co do rączki to do buzi ale pod warunkiem że mi zmywarke kupisz, bo jak nie to spadaj spać do drugiego pokoju 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Agatka ja mam sposób na męża nie zawodny !! Obojętne co chcę po tym zawsze to dostaję hi hi hi 😁 Powiem tak : Co do rączki to do buzi 😁 😁 Wiem wiem zboczona jestem ale jak to działa to co ja zrobię ha ha ha 🤪 🙃 🙃 😁 😁 😁 Kiedyś chciałam złotą bransoletkę z brylantami za prawie 200f i co ?! Dostałam jak się postarałam hi hi hi 😁 😁


He he he he Kaśka Ty zboczuchu łaaaaaaaa. Ale tak to jest prawda ja też jej napisałam aby pocmokała tu i ówdzie - na mojego Tomusia też to działa ZAWSZE ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Agatka ja mam sposób na męża nie zawodny !! Obojętne co chcę po tym zawsze to dostaję hi hi hi 😁 Powiem tak : Co do rączki to do buzi 😁 😁 Wiem wiem zboczona jestem ale jak to działa to co ja zrobię ha ha ha 🤪 🙃 🙃 😁 😁 😁 Kiedyś chciałam złotą bransoletkę z brylantami za prawie 200f i co ?! Dostałam jak się postarałam hi hi hi 😁 😁


No i znowu temat Algida 😉 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Agatka ja mam sposób na męża nie zawodny !! Obojętne co chcę po tym zawsze to dostaję hi hi hi 😁 Powiem tak : Co do rączki to do buzi 😁 😁 Wiem wiem zboczona jestem ale jak to działa to co ja zrobię ha ha ha 🤪 🙃 🙃 😁 😁 😁 Kiedyś chciałam złotą bransoletkę z brylantami za prawie 200f i co ?! Dostałam jak się postarałam hi hi hi 😁 😁

hehe przyjdzie dzisiaj do łóżka i mu powiem tak : co do rączki to do buzi ale pod warunkiem że mi zmywarke kupisz, bo jak nie to spadaj spać do drugiego pokoju 🤪 🤪 🤪

Agataka nie mów przed lodem Algida, Tylko np. trakcie lub po ha ha ha. Ale jak powiesz w trakcie to się na wszystko zgodzi abyś tylko zkończyła to co zaczęłaś hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):

Agataka nie mów przed lodem Algida, Tylko np. trakcie lub po ha ha ha. Ale jak powiesz w trakcie to się na wszystko zgodzi abyś tylko zkończyła to co zaczęłaś hihi

hehe jakby faceci dowiedzieli się jak kobieta perfidnie umie algide do swoich celów wykorzystać to by zbaranieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Jak dobrze, że od lutego już nie mam @ 😁 hahahaha

To ty już powinnaś rodzić 😁, ja ostatnią miałam 12 marca i termin dopiero na 17 grudnia 😜


Ja miałam ostatnią 10 lutego 😁 A ile tłumaczenia mam przez to, jak jestem u innego lekarza niż mój...

Zjadłam 15 czekoladowych cukierków ☺️ Tylko papierki świadczą o tym, że kiedyś istniały ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
A ja ostatnią mialam 15 marca i termin porodu na 20 grudnia. Nie wiem jak to jest 😮
Dobra ja spadam bo Paulinka chce kompa i mięso musze przyprawić do pieczenia . Zajrze pózniej pa pa pa Lodziarki 😉 😉 😉

może masz cykle krótsze?? i owulacje wcześniej ja mam 28 dniowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):

Ja miałam ostatnią 10 lutego 😁 A ile tłumaczenia mam przez to, jak jestem u innego lekarza niż mój...

to ja protestuje masz miesiąc dłużej wolności od cioci z ameryki, niesprawiedliwe wychodzi na to że moja niechciana częściej przyjeżdza... 🤪


Ale ja odrzuciłam tabletki i moja nie zdążyła przyjechać, bo zaszłam w ciążę 😉 A jakbym nie zaszła, to bym miała chyba w maju dopiero 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Króliczek śliczny 😁 Ogłaszam konkurs na imię dla królika 😁 A to samiec czy samica?? 🙂


Nie wiem mąż niech sprawdzi 😁 🤪 jeny on ma od jutra do poniedziałku wolne 🙃 ciekawe czy nie oszaleje ze mną w domu 🤪


Na pewno oszaleje 😁 hahahah.
Znając wasz dom, to pewnie samica 😉 Oj zajrzyj mu co tam ma 😁 Nie bądź taka wstydliwa 😉 Jak się do męża tak zabierasz, to ja nie wiem jak wy dzieci zrobiliście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):

Ale ja odrzuciłam tabletki i moja nie zdążyła przyjechać, bo zaszłam w ciążę 😉 A jakbym nie zaszła, to bym miała chyba w maju dopiero 🤪

aaa, to fajnie, ja tabletki brałam ale po nich strasznie tyłam zarastałam i wogóle, a miały pomóc na hormony i zajście w ciąże, po odstawieniu wogóle nie mogłam zajść przez prawie rok, a cykl się wydłużał co kolejny o 2 dni 🤪 ale potem dorwałam ziółka i powoli unormowałam wszystko i mam książkowo teraz, tylko po porodzie może być róznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):

Ale ja odrzuciłam tabletki i moja nie zdążyła przyjechać, bo zaszłam w ciążę 😉 A jakbym nie zaszła, to bym miała chyba w maju dopiero 🤪

aaa, to fajnie, ja tabletki brałam ale po nich strasznie tyłam zarastałam i wogóle, a miały pomóc na hormony i zajście w ciąże, po odstawieniu wogóle nie mogłam zajść przez prawie rok, a cykl się wydłużał co kolejny o 2 dni 🤪 ale potem dorwałam ziółka i powoli unormowałam wszystko i mam książkowo teraz, tylko po porodzie może być róznie


No widzisz, a ja myślałam że nie zajdę tak od razu, bo myślałam, że się nie uda 😜 A chciałam, żeby organizm doszedł trochę do siebie i dopiero za pół roku planować dziecko. Ale się nie zabezpieczaliśmy, skoro i tak planowaliśmy, ale myślałam że nie zajdę tak szybko po odstawieniu, a tu zonk 😁 Ja też po tabletkach się rozrosłam o 15 kg więcej 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.google.pl/images?client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&channel=s&hl=pl&q=kr%C3%B3lik+samiczka&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1024&bih=526

Tu masz linka 😁 1 zdjęcie samica, 3 zdjęcie samiec hahaha.

U Ciebie to na pewno samica... babiniec ... Przecież to zwariować idzie mieć tyle bab w domu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
http://www.google.pl/images?client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&channel=s&hl=pl&q=kr%C3%B3lik+samiczka&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1024&bih=526

Tu masz linka 😁 1 zdjęcie samica, 3 zdjęcie samiec hahaha.

U Ciebie to na pewno samica... babiniec ... Przecież to zwariować idzie mieć tyle bab w domu 🤪


Nie wiem dokładnie nie widać bo ma owłosioną 🤪 ale z tego co widać to samiczka 😁


To weź maszynkę i ją ogol 🙂 Powiedz, że bóbr nie jest modny, ani wygodny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):

No widzisz, a ja myślałam że nie zajdę tak od razu, bo myślałam, że się nie uda 😜 A chciałam, żeby organizm doszedł trochę do siebie i dopiero za pół roku planować dziecko. Ale się nie zabezpieczaliśmy, skoro i tak planowaliśmy, ale myślałam że nie zajdę tak szybko po odstawieniu, a tu zonk 😁 Ja też po tabletkach się rozrosłam o 15 kg więcej 😠 😠

to Ci fajnie, ja pierwsze brałam marvelon przez 9 miesięcy, 13kg do przodu, potem przez 8 diane i kolejne 10 do kolekcji, ja mam androgenizacje, miejscami daleko posuniętą i antyki miał pomóc, bo przez nią zajść nie mogłam, ale pogorszyły jeszcze sprawę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Widzisz Aga, jak na zawołanie po pół roku 😁


No a myślałam że już nie zajde,nawet postanowiłam Oliwke zapisać do przedszkola i iść do pracy jako sklepowa do męża do zakładu 🙂 a tu nagle test numer.......... cholera wie już który pozytywny 😁

no mówią ze efekt antykoncepcyjny tabletek może się utrzymywać do pół roku po odstawieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...