Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hehe bardzo ciekawe....
ja byłąm wtedy na pierwszym roku 🙂 byłam już z swoim M, ale nie sypiałam z nim, a moja "koleżanka" mi takie akcje odwalała, a potem mi opowiadała z szczegółami jak by mnie to obchodziło... raz jej odpowiedziałam, że mnie to g**** obchodzi to się odwaliła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wow, fajne Maiha, jest trochę tego. 🙂 Tylko ja nic nie wiem i nie słyszałam aby u mnie jakiekolwiek upominki krążyły. 🤨 Trudno.

Mar dobrze, że już przynajmniej odpadnie Ci praca. Choć wiem, że dużo Cię jeszcze czeka - staraj się nie forsować. 😞

Otlesu co za historia! 😁 Ha, ha, biedny chłopak... Ale mieli nocne przeżycia. 😉 Co do koleżanki - no tak bywają i takie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry dziewczynki
kurcze ja zaraz musze sie szykowac na te swoje zajecia... kurcze nie chce mi tyle jechac ale dzisiaj nie jade sama moj M dotrzyma mi towarzystwa bo ma dzis nocna zmiane 🙂
Co do znakow to Beatko ja tak jak Kasia tez jestem spod znaku BYKA:P
no to widze ze sie niezly temat o tym obrzezaniu rozwinal hehe:P
Otlesia faktycznie niezle atrakcje mialas i to na samym poczatku nauki 🤔
Sandro sto lat!
Kasiu ja tez nie uzywam pigulek tak wiec nie jestes sama.
A co do ciuszkow to tez jak myslalam ze bedzie dziewczynka to kupilam rozowe body na szczescie mialam zabezpieczenie bo kolezanka niedawno urodzila i tak sobie myslalam ze jak bedzie chlopiec to jej oddam.
Ej a ja nie dostalam zadnych prezentow 🤨 ... a polozna to przychodzi po porodzie na wywiad srodowiskowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga u nas jest cały nowy zespół... lek, są bardzo dokładni i robią bardzo dużo badań... jakbyś szła do poradni to polecam dr
Derc, to jest nasza p. ordynator, W. Rajczyk; M. Nowak....przyjmuje też Kościelniak z Bydgoszczy, ale do niego mam mieszane uczucia 🙂 jakoś bardziej jestem przekonana do naszych neurologów...u nas czasem ma też dyżury dr Tracka z Bydgoszczy też ok.; ale nie wiem gdzie ona przyjmuje, bo na stałe pracuje w jakimś szpitalu w Bydgoszczy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miałam eeg 10 lat temu robione i nic nie wyszło,ale teraz to właśnie zalecali mi jeszcze zrobić przed porodem,tylko nie wiem czy się wyrobię,nie lubię na same badania chodzić,bo to kolejki,skierowanie itd.szkoda że nie zrobili mi od razu wszystkich badań w bizielu,ale oni chcieli się mnie szybko pozbyć bo myśleli że taki zjazd zaliczyłam po tych ich słynnych kroplówkach,bo po tym incydencie jak to nazwali to już mi kroplówek nie podawali i w karcie na czerwono zaznaczyli .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie wiem co Ci doradzić, najlepiej jakbyś miała skierowanie do szpitala i tam zrobili by Cię wszystkie badania...hmmm a jak nie to z skierowanie na badanie się umówić eeg jest u nas w powiatowym i w psychiatryku i powiedzieć jaka jest sytuacja to może się uda,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zmienie temat na przyjemniejszy 🙂 co dziś planujecie na obiad?? ja mężówi to groch gotuje:P a dla siebie knedle z truskawkami od dawna już mam na nie ogromna ochotę więc kupiłam dzis i bede zaraz jeść-wole te ze sklepu bo mają takie pyszne nadzienie truskawkowe mniam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam sałatkę. I tatus kupił mi bułeczki w cukierni dla dzieci. Ale ja nie wiem czy dzieciom zostawię:P.Nie wiem co się ze mnią dzis dzieje. Jestem okropna! Zjadłam 2 talerze sałatki bułeczke i zaraz lecę po druga. To straszne ale ja dzis cały dzień głodna 😞.Nie długo sie toczyć będe! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki i dzidziuśki :P
Jeju już tak z samego rana 10 stron do przeczytania 🤪 zabieram się za czytanie wtedy 😉 a ja jestem zodiakalna Waga 🙂 i jak tak nieraz czytam te horoskopy,to też nie wszystko pasuje 🙃

Sandro wszystkiego naj 🙂 zdrówka,szczęścia i wszystkiego czego tylko pragniesz 😆

Olusia jeszcze nie słyszałam żeby w trakcie ciąży przychodziła 🤔 dobre to,nie wiedziałam nawet że przychodzi i się pyta i sprawdza takie rzeczy.

Iwonko co do palenia,to tyle nie palisz,aż żal by było to zmarnować,chociaż sama tak do końca nie wiem czy nie zacznę,ale raczej nie,najpierw karmienie,a pózniej też wez dzieciątko przytul,a tutaj same peciochy,chyba się nie dam namówić.Też tak śpię na raty,kładę się bardzo pózno bo 2-3 w nocy,wtedy już jak mi się uda zasnąć to wstaje co 2 godz 😞 a rano za to śpię i nie mogę wstać.


Karolinko koleżanka dobra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślałam ze tylko ja mam takie dni .Nie ale dzis to tyle zjadłam ze ledwo oddycham 🤨.Teraz leżę jak beczułka .
Moje życie wyglada tak jem,siusiam i śpie.Porostu super.:P
I do tego dziś mam normalnie problem z oddychanie. Jakby mi ktoś siedział na płucach.Ciekaw jestem kto to 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Te Nasze małe kluseczki odbierają Nam siły,lubię sobie zjeść ale często mam tak okropną zgagę że już mi się odechciewa nawet jeść 🥴
Problemy ze spaniem,oddychaniem,czasami i z załatwieniem się ☺️ echhh dużo tego,ale dla tej małej psiochy wszystko jestem w stanie znieść 🙃
Muszę się ubrać i do sklepu śmignąć,zachciało mi się krokietów,zobaczymy bo czasami tak mam że zrobię zakupy,a jak mam się zabrać do robienia to już lipa odechciewa mi się 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko jak byłam w Polsce u lekarza to stwierdził że Malutka jest bardzo nisko i jak najmniej mam chodzić,w ogóle jak najmniej pozycji stojącej,gdyż będzie mi wtedy parła w dół,i też zauważyłam że odczuwam to najbardziej na pęcherzu,dopóki siedzę jest wszystko dobrze,ale już jak się rozpędzę to masakra,zaraz mi się chce siusiu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...