Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj Gosiu Gosiu budulko... oby wszystko bylo dobrze i zeby Cie juz nie bolalo. Poszukaj tej zurawiny tak jak mowila Karolinka.
Paulinko i Kasiu Swietne ciuszki.
Kukunari szafa extra wieksza niz moja i mojego meza hehe ja mam komodke z dwiema szufladami. Reszte ciuszkow w wiekszym rozmiarze trzymam w pudelku na szafie.
A ja dzisiaj zauwazylam u siebie kilka razy skurcze takie jak na okres wiec moj M juz troche zaczal panikowac ze tak czesto. Jak na razie przeszlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu niestety nie zaglądałam już wieczorem na forum, bo nie mogłam usiedzieć, tak kręgosłup mnie bolał...Dziś już kilka razy byłam w kibelku na małym co nieco...do tego ciągle czuje parcie, jakby kupe mi się chciało...mam nadzieję, że to jeszcze nie teraz, niech mały poczeka z 2 tyg.

Co do tej nerki, to mam nadzieję, że udało dostać Ci się do lekarza. Niech zrobią Ci porządne badania. Koniecznie musisz powiedzieć o tej krwi w moczu....Soli nie jedź, bo zatrzymuje wodę... Tak jak dziewczyny mówiły pij dużo wody, spróbuj z tą żurawiną, bo działa moczopędnie i niweluje bakterie w moczu... Co do furaginu to wydaje mi się, że można zażywać w ciąży, bo nie przenika do dzidziusia, ale oto spytaj się lekarza, bo ja na 100% nie jestem pewna...

Daj znać co u lekarza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja chcialam sie zdrzemnąć to moja córcia zaczęla mi wkręcać cos koło pępka.Normalnie się przestraszyłam ze zrobi sobie krzywdę. Albo wyrwie pępowinę . Mamciu jak bolało.I nie moge narazie poleżąć bo strasznie nie fajna ta jej zabawa. To jakaś siłaczka.
O Karolinko to może juz nie długo! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akigo czy to było takie cos jakby mała chciała na maxa naprężyć skóre tam gdzie masz pępek? Bo mój maluch bardzo często tak robi... Jakby łapkami albo nóżkami sprawdzał ile mój brzuch wytrzyma zanim nie pęknie... 🤨

Kasiu kuruj się i wracaj szybciutko do zdrówka! 😘 Dobrze, że chociaż mama Cię troszkę wyręczy.

Ach, jaka ja głodna! Ale już się szykuje obiadek - kaszanka. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...