Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja sie tyle napisalam a post mi sie skasowal 🤢 zaczne od nowa..WITAM PIEKNE PANIE 2 W 1:laugh: ..myslalam ze tylko ja mam zachcianki(np piec ciasto w nocy)ale zapiekanka 30km mnie "przebila"..tutaj dzis pada szaro buro..chcialabym miec juz tego malego szkraba kolo siebie zeby troche pokwilił bo za cicho tu mam 🙂 dopiero rozpalilam w piecu:P ...nudy dzisiaj..wczoraj skrecilismy lozeczko..tylko troche sie zakrecilismy z baldachimem jak go "zamocowac"..ale dalismy rade 🙂 .przypomnialam sobie jak ja trafilam tutaj-na brzuszek.net-...napisalam ze mam problem to byl jakis 15-17 tydzien..a moim problemem bylo to ze brzuch mi podskakuje..coz za przerazenie 😆 ..oczywiscie to byla czkawka dzidzi ale skad ja to mialam wiedziec wtedy??..haha..:P ..ASIU-oddaj KASI makaron!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja zaraz zbieram się na szkółkę rodzenia. 🙂 Ciekawe co dziś... 🤢

Gosiu nie daj się zbyć! Albo wejdź mu na sumienie - ciężarna cieżary będzie dźwigać?... 😉

Leniuszku ha, ha, fajna historia z tym makaronem! 😁

Paulisio ja też już bym chciała... Zwłaszcza gdy zostaję sam na sam ze sobą na mieszkanku. 😞

Co do "podskakiwania" brzuszka, to ja jeszcze wczoraj się jednak przeraziłam. 🥴 Nie wiem co to było, ale to było tak jakby mały miał dreszcze. Takie mocne, bardzo szybkie i krótkie drgawki. No jak dreszcz, naprawdę. Nie wiem, miałyście coś takiego?? 🤨 Bo na czkawkę to jednak nie bardzo było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja własnie mialam potop w pokoju. Mój zapierdziany kaloryfer. Wytarłam wszystko zatkalam dziurkę bo to z odpowietrznika i udało mi się dopasować coś zeby nie leciało.Wytarłam rzekę.I modle sie zeby zaraz sąsiedzi nie przyszli.Może ich nie zalałam. 😞
Posiedzialam na takim małym taboreciku aż się mała wkurzyła w brzuchu i teraz mi pięty wbija.Ale ze mnie majster klepka!:P
Nie mam pojecia Paulinko co to za drgawki.
Asiu to fajowy prezent ci zrobili.
A co do zapiekanki. Jeśli chodzi o taką z serem to zjadłam w 28 tygodniu ser mi zalgna i cała noc wymiotowalam . Więc jak pomyśle o zapiekance to mi się odechciewa. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuski-ranne ptaszki

Ja wstalam dzis niezgadniecie ko ktorej 11-30 wstyd,ale coz spie poki moge:laugh:

Poszlam do sklepu po zakupki na sniadanko,przy okazji odebralam wyniki badan i zmartwilam sie bo mam w moczu jakies krysztaly szczawianu wapnia,a nigdy tego niemialam...
W necie szukalam jakis informacji ale nic sie niedowiedzialam moze wiecie co to jest?Czy moze to byc spowodowane jedzeniem slodyczy w duzych ilosciach????
Do gin.ide dopiero w poniedzialek ,a mysle o tym caly czas mam nadzieje ze to nic zlego 😞

Jutro na usg,juz niemoge sie doczekac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje
Kurcze boje sie troszke zeby to niebylo nic zlego,mam takie wyrzuty ze moze to wlasnie od tych slodyczy i picia coli,no i kakao tez lubie sobie pochlipac,wlasnie wczoraj pilam 😞
A do poniedzialku jeszcze tak daleko...
Mam nadzieje ze lekarz nie da mi zadnych lekow,3 tyg przed terminem;(
Wlasnie Szymek ma czkawke:laugh: Dzis strasznie ruchliwy jest wyciaga sie i rozciaga 😉

Ja to jak wstaje w nocy do kibelka to lapie ma bol pecherza ze ledwo co dochodze do kibelka

Karolinko czy ty tez masz jutro usg?
Ja ma dopiero na 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki !

ja na dzis planowalam pozalatwiac pare spraw w urzedach, jednak jak wstalam i spojrzalam przez okno to mi sie odechcialo 🤢 Dzis tak na prawde odczulam, ze mieszkam w Krainie Deszczowcow - szaro buro i leje przez caly dzien, z ta sama czestotliwoscia, ani minutki przerwy wrrrrrrr JA CHCE SLONKA, CHCE NA FUERTE!!!!! 😮

Przez to wszytko siedze nadal w pizamie ☺️ i najchetniej to bym drzemala saly dzionek...ale co ogarne troche i posznupie w necie...

Megulka - mnie tez ostatnio dzidzia nie budzi w nocy - zawsze mialam twardy sen i mam taki nadal... jedyne co mnie budzi to pelny pecherz 🤢 i jak lunatyk zmierzam do lazienki 3-4 razy w ciagu nocy... czasem jak sie potem klade czuje ze mala sie chwile wierci, ale tak szybko spowrotem zasypiam ze nie wiem jak dlugo to trwa.

Iwonka - ty i ci twoi sasiedzi hihi - masz przeboje kochana... ale przynajmniej sie nie nudzisz 😉

Jak tam wasze wyprawkowanie dziewczynki?? Juz wszystko kupione i gotowe?? Czy moze nadal kompletujecie... Ja zaraz zerkne na moja liste poskreslam co mam i zobacze czego mi jeszcze brakuje... wydaje m isie ze juz niewiele ale moze mi sie tylko wydaje... 😁
Pozdrawiam z szaro-burej IRL 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja to musze tylko wyskoczyc po staniczek dla mam karmiacych,i czapeczki 2 dla malenstwa takie grubsze na wyjscie ze szpitala bo nie mam,a i dodatkowa paczke chusteczek nawilzajacych do pupci ...
A tak pozatym to jak czegos mi zabraknie to Tesco jest 24 na dobe apteki tez to M pojedzie i kupi,nie ma co szalec z ta wyprawka bo jeszcze polowa rzeczy zostanie nieuzyta...

A kupujecie 70%spirytus do pepuszka,ja niby kupilam w aptece te waciki nawilzone ,ale tak mysle ze spirytus bardziej sie przyda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki,ja tak dziś tylko na chwilkę żeby się przywitać z Wami.mam dziś straszny dzień,dołek bez powodu,to jest dziwne bo przecież jest piękna pogoda.rano byłam u lekarza,z małym wszystko dobrze,kupiłam kolejną część wyprawki,majtki jednorazowe,podkłady,wkładki laktacyjne,butelkę do karmienia,smoczki,obcinaczki do paznokci,śmieszne urządzonko do wyciągania gilonków z noska,szczotkę do włosów,myjkę,ręczniczek z kapturkiem,ceratkę do łóżeczka,patyczki higieniczne,kosmetyczkę i emulsję oraz krem oilatum soft.a i tak nic mnie dziś nie cieszy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam u sąsiadów i jeszcze nie mają mokrych ścian. Ale kurcze woda dostała mi sie pod szafe i nie mogę się tam dostac. Jak tam stoi to lipa.Dostałam ochrzan od meża za to ze odkręciłam ten kaloryfer ☺️. Ja jak za tydzień pujde to powiem tem swojemu extra lekarzowi ze ma mi zrobić GBS .
Moja kluseczka też dzisiaj strasznie sie wyciaga i obawiam się ze zaraz ujrzę jej pięte bo mi skóra pękni! 🤔 Ide robić placki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do pępuszka to pytałam położnej jak to będzie wyglądać,ale powiedziała mi że tylko wodą dobrze przemywać i niczym więcej,aż mnie zdziwiło,ale pytałam znajomej z pracy która rodziła niedawno to powiedziała że przemywała tak jak jej kazali i po 9 dniach Małej pępuszek odpadł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko-skoro potrafisz sobie tak radzic ze wszystkim tymbardziej z kaloryferem to po co Ci facet??:P :P :P Olga-to hormony szaleja..samo przyszlo-samo przejdzie..oklask na pocieszenie.Marzenko-ja tez kupilam 2 opak.tych nasączonych gazikow..odnosnie wyprawki mam juz wszystko..tylko teraz czekamy na brzdaca:laugh: =wlasciciela wyprawki:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulisia śliczna fotka 🙂
co do pępka to każdy mówi co innego,a przy kąpieki w tummy tub moczy się normalnie cały pępek w wodzie i niby też jest dobrze.a spirytusik to też mam mocny jak diabli bo nalewki ze śliwek na nim robimy 😉 w razie co to spiryt czeka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...