Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Uach, linka już chyba kuknę jutro Akigo, bo kładę się do wyrka... Rozpieszczałam dziś buźkę tonami maseczek, kremów i jeszcze stópki specjalną kąpielą, peelingiem i kremikiem... Znów zaczynam czuć się kobietą a nie tylko inkubatorem... 😉

Dobranoc dziewczyny, do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paulinko dobre 🙂 podziwiam mi tak trochę brzuchol wyskoczył i ciężko mi nawet pyciochy ogolić ☺️ jeszcze na dokładkę zaczęły mi się paznokcie rozdwajać i łamać 🤢 ale mam nadzieję że jak będzie po wszystkim to wszystko wróci do normy i ja się doprowadzę do porządku 😆 milusich snów mamusie 🙂

Lecę oglądnąć CSI i wyciągnąć kopytka trochę 😉

Dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oki skończyłam to szycie - rety muszę się nauczyć mówić - NIE - bo strasznie się sama męczę i po co ?? oki dobrej nocki brzucholki. ja nie wiem jak jutro będę zaglądać bo może pojade do tego okulisty do którego miałam jechać. tylko nie mam tel czy bedzie ona w domu i czy jest sens ... :/ ... moze do gabinetu zadzwonie i sie zapytam 🤨

oki buziak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny. Przepraszam że się tak nie odzywam, ale powiem Wam że nic mi się nie chce, tutaj niby się dobrze czuje a wyniki znów coś nie takie, byłam dziś u diabetyczki i mówiła że jak nie przestanie mi ten cukier skakać to na patologie mnie wyśle, w moczu też miałam cukier, jutro ide do gin. i zobacze co z ostatnimi wynikami, mam nadzieje że dobrze bo ja już nie wiem co się dzieje 😞 jeszcze mam takie swoje prywatne sprawy co mi spać nie dają normalnie ryczeć mi się chce w sumie nie mam konkretnego powodu ale ja to jestem na punkcie wszystkiego przewrażliwiona i strasznie się byle czym stresuje i martwie, ten tydzień to normalnie cały mam w stresie i nie wiem czy się polepszy 😞 Już dosłownie nie mogę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek!

Dziś też dziwna noc... Pełna koszmarków i w śnie i na jawie. 😞 Strasznie bolał mnie w nocy brzuch pod lewym żebrem... aż jak już zasnęłam to mi się mój gin przyśnił, heh. 😉 I też ciągle w snach nie mogłam ugasić pragnienia - bo mi się pić na jawie chciało. :P I jeszcze mnie pobolewa lekko tam po lewej stronie i nie wiem co to. 😞

Paulisio tak, to takie drgawki, coś jakby miał dreszcze. Też nie wiem ciągle co to, ale chyba z małym wszystko okej, bo tak poza tym to ciągle sobie fika po swojemu i ja się czuję okej.

Kasiu i jak tam? Wybierasz się dziś do okulisty?

Moniczko postaraj się odpuścić sobie te stresy. Zwłaszcza, że sama mówisz, że jesteś nadwrażliwa, a to znaczy, ze wszystko jeszcze bardziej przeżywasz. Wiesz, zresztą prywatne sprawy mogą wywoływać u Ciebie negatywne emocje które przekładają się na Twoje zdrowie! Nie warto! Rozumiem, że nie da się uniknąć problemów w życiu, wszystkie je mamy, ale naprawdę teraz postaraj się. Buziak 😘 i trzymam kciuki oby było dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akigo napisał:

A z tą kompielą skoro uczą tego w szkole rodzenia to napewno mają racje ja znalazlam coś takiego
http://www.doz.pl/czytelnia/a41-Jak_kapac_niemowle


No mnie jeszcze nic nie uczyli co do kąpieli... Ale mam nadzieję, że kiedyś poruszą ten temat (jak i wszystkie inne, heh). Jak nie to zdam się na inne rady. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaki i daj znać co Ci lekarz powiedział! 😘

A mi się dziś okrągłe 34 tc zrobiło. 🙂 I tak sobie myślę, że niby tyyyle już za mną... A wciąż jeszcze tak dużo mi się wydaje, że przede mną! Bo nawet jeżeli liczyć co najmniej do 38 tc to jeszcze i tak 4 tygodnie... A do 40 tc - aż 6! Chyba po prostu im bliżej końca, tym bardziej się niecierpliwa robię... :laugh:

Okej, czas na jakiś prysznic, doszłam już pomału do siebie, choć wciąż mnie boli prawy bok, pod żebrem. A i zwymiotowało mi się rano. 😞 Nie wiem, strułam się czy jakie licho? 😞

Mam nadzieję, że Wy lepiej się macie dziewczyny! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂 jakoś dizś nie wyspana jestem:P ach chyba sie ejscze położe na 2 godzinki : paulinko nie mam pojęcia co to za ból-mnie też czasem boli raz tu raz tam-wczoraj tak sobie pomyślałąm ż eja już nei pamiętam jak to ejst czuć się "normalnie":P tak ze nie bolą plecy, że nogi nie sa spuchnięte, ze nie czuje sie ajk słonica:P ach z aniedługo wróci wszytsko do normy a ja juz nei moge sie doczekac bo im bliżje końca tym czuje sie mniej poradna, wiecie ja to bym chciała juz zobaczyc moją córeczkę ale tak sobie myślę ze mam ejscze tak około 6 tygodni zeby sie wyspac i wypoczac potem juz bede tylko marzyć żeby porzadnie wypocząć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do chodznie w ciąży mam nadzieję że nie urodzę w 42 tygodniu. Bo wtedy to nici z mojego meża urlopu.Oby tylko 4 tygonie albo trzy:P
Co do snów to aj ciągle śnie ze siuisiam.I wtedy w te pędy do wc.Po moge do łózka narobic. 🙂
Sny mam strasznie głupie. Moze to nawet nie koszmary ale głupoty straszliwe.
Moniczko poczytaj w necie o tym cukrze we krwii.Co robić żeby się tak nie działo napewno coś znajdziesz.
Paulinko napewno piekna nie wygladasz po tych maseczkach.Mi to juz nawet maseczka nie pomoże chyba powinnam nosić ale maske! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha mi tak wiele nie dokucza... Ale dziś ten właśnie ból jest strasznie nie znośny... 😞 Co do nieporadności no to tak, coś w tym jest, też już mam jej strasznie dość... 🥴

Olusiu ale gdzie się pakujesz? Do szpitala? Jak ciśnienie? 😞

Akigo ja te maseczki to chyba w ramach rozrywki albo i przyzwyczajenia robię... Zwłaszcza teraz. 😉 Gdyby nie lustro to bym się może nawet czuła po nich bosko. :P 😉

Ale ból nie minął... Kurcze, a dziś nie mogę sobie siedzieć i czekać aż przejdzie. 😠 Zaraz się zbieram pozałatwiać kilka rzeczy, a potem jazda do Katowic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki..
olusia.winogrono też obniża ciśnienie.trzymam kciuki żeby się unormowało.
dziś nastawienie mam ciut lepsze,ale szału nie ma...myślę sobie czy będę dobrą mamą itd.. 😞 ach te hormony.
do tego znowu mnie coś dziś boli,nie wiem czy to ta nerka czy kręgosłup,chyba pojadę na basen może troszkę pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi zostało 40 dni do terminu 🙂 jutro kolejna wizyta u lekarza-ciekawe co mi powie-mam nadzieję że same miłe rzeczy 🙂 Iwonko,ty masz i tak już bliżje niż ja
a Mareznka to już w 37 tygodniu jest-więc nie ukrywam że jej troszkę zazdroszczę bo ona juz w sumie moż erodzić w każdej chwili, a ja nadal z wyprawka na bakier więc znowu chyba odloze na przyszły tydzień:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Ja dzisiaj tak na pół wyspana,na pół zmęczona heh i wszystko na pół ☺️ mi do terminu według miesiączki zostało 37 dni,a według nich tutaj 34 dni,bo liczą mi termin na 10 listopad 🙂

Oluś ja nie mam pojęcia jak zbić wysokie ciśnienie ☺️ ale jak miałam problemy z ciśnieniem to moje wynosiło 155/113 trzymało się chyba ze 4 dni i się unormowało,do lekarza oczywiście mądra nie poszłam ☺️ ale już jest dobrze.Trzymkaj się i uważaj na Siebie 😘

Moniczko pilnuj się kochana,już wiele Nam nie zostało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczko-dziekuje za zyczenia.i nie stresuj sie bo dzidzia spokoju potrzebuje.Olusia moze to cisnienie to tez wina pogody?ale jakby cos sie dzialo to nie czekaj-jedz do szpitala..Iwonka-skoro pijesz te herbatki to mysle ze do 40 tyg Marysia bedzie z Wami..i przestan wciaz mowic ze wygladasz zle..kobiety w ciazy sa piekne bo maja w sobie to cos..pewnie nie jeden facet sie za Toba obraca hihi..Paulinko-ja od kilku dni mam takie bole zeber..najpierw bolalo mne pod mostkiem..mowilam swojemu ze chyba zawal bede miala bo pieklo itp..pozniej przenioslo sie to na zebra..z prawej 🙂 ale zlapalam sprawce na goracym uczynku-dzidzius tak tupal kopytkami jakby ciasto drozdzowe ugniatal..:laugh: Olga jak Ty dajesz rade plywac?ja probowalam jak mialam maly brzusio i ciagnelo mnie na dno:P ..wiec odpuscilam sobie...Haniu-powiedz no prawde jak to jest z ta wyprawka?nie masz czasu czy boisz sie ze jak kupisz to juz nic inego nie bedzie siedzialo w Twojej glowie tylko mysli i swiadomosc porodu? 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...