Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny, zabawa była przednia! :P Koncert Budki Suflera w Katowicach, he, he, kochane dinozaury... :P

Leniuszku piersi mnie pobolewają, nie jakoś uciążliwie, ale za to dość często. Heh, dziś dodatkowo zaczęły mnie nie przyjmenie swędzieć, właśnie na sutkach i brodawkach... ale to myślę, że od duchoty. 🤔

gosia82 napisał:
Wczoraj jak tak fikała to mówię do mojego jakie te dzieciaczki są mądre w tych brzucholkach,a jak wyjdą to takie maluszki nieporadne,jak położysz tak leży 🙂 a tak to fika,skacze itp.

Też się tak nad tym zastanawiałam! I doszłam do wniosku, że to pewnie przez wodę... 🤔 a dokładniej diametralną zmianę środowiska z ich przytulnego, wodnistego z żarełkiem 24h na dobę, na nasze... 😉
Co do antybiotyku to może jednak powinnaś go wziąć? 🤨

Kasiu oby Ci się następnym razem lepiej udało dogadać z tą okulistką. 🤨 Zagmatwana sytuacja, ale Ty przecież nie masz czasu na wikłanie się w takie niedomówienia. 😲
Kurcze i tą paczką przypomniałaś mi, że przecież... Pieluch jeszcze nie mam... ☺️

Akigo biedna córa, musiała się strasznie rozczarować! 😁
Co do pęcherza... może dzidzia aż tak bardzo upatrzyła sobie to miejsce i Ci uciska?... 🤔

Kukunari też się zastanawiałam nad temperamentem mojego malca... I jeszcze jak na złość naokoło same spokojne dzidzie! Obawiam się, że mój dla wyłamania reguły będzie łobuz pieluszkowy. Ale co ma być to będzie. 😉

Otlesiu cieszę się, że wszystko w porządku! 🙂

Olusiu i od Ciebie też dobrze słyszeć, że wszystko dobrze! 😁

Marzi co do łożyska to chyba dobrze, to znaczy, że się rozwinęło, waga raczej też w normie. (Ale to ja tak myślę - lekarzem nie jestem...) Ale co za palanta trafiłaś! 😠 (Pf, podaj nazwisko, niech babki wiedzą, jak kto czyta, czemu nie? 😉 Ku przestrodze! :P) A swojego wypytaj dokładnie i nawet nie myśl o innych w poczekalni - trudno, każdy ma swoją kolej, poczekają.

Uff... Ale się rozpisałam... Ale, że już późno i pewnie wszystkie śpicie to ja też uciekam do wyrka. 🙂 Dobrejnocki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi na szczęście usg robi lekarz prowadzący 🙂 tak że jak pytam odpowiada 🙂 .... wczoraj tez dowiedzialam sie ze ordynator z naszej ginekologi w szpitalu gdzie bede rodzic odszedl. a byl straszny - nikt go nie lubial nawet z lekarzy. ponoc tylko kasy by mu dawac czekal. i inni gin wlasnie sie z tego smiali i tylko czekali az wreszcie odejdzie. i tak sie stalo. a co mowia lekarze wiem bo siostra z nimi pracuje :P:P ..... mi z drugiej strony lekarz na szczescie nigdy nie byl potrzebny i tylko widzialam ich przez chwile ajak cos przy biorku popisali i poszli dalej. pobym i teraz tak miala 🙂.

oki ja mykam na razie bo senna jestem - znow :/ - i chyba sie przespie jeszcze.

a .. biosro mnie cos boli w ostatnich dniach. dokucza mi strasznie przy chodzeniu. niby chodze i nie kuleje ale czuje za kazdym krokiem bol. :/ ... hm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wstalam i znow lece w plener zalatwiac sprawunki 🤢
ehhh kiedy ja odpoczne?? na pewno nie jak mala przyjdzie na swiat...

leniuszku - ja zdaje sobie sprawe z tego, ze nudzic sie nie bede 🙂 mysle, ze nawet przy najspokojniejszym dziecku nudzic sie nie sposob. ja sie raczej martwie czy dam rade to wszystko ogarnac i zniesc... w sumie jestem cierpliwa do dzieci ale czy i tym razem dam rade?? przeciez to nie to samo co opieka nad dzidzia od czasu do czasu... tu bedzie malec 24h/dobe codziennie... a jak jeszcze maly lobuz/płaczek... 🤨

zycze milusiego dnia kobietki... juz tak malo nam zostalo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim! 🙂

Mi by się też zdało dziś ruszyć w parę miejsc... 🤔 Ale na razie muszę się rozbudzić (troszkę późno, wiem :blush 🙂. Oj i coś czuję, że dziś mi to troszkę zajmie, bo jestem ciągle zmęczona po wczorajszej podróży. Jednak to już chyba nie ten czas na takie rzeczy, heh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuszki 🙂

Ja dzisiaj miałam noc spokojną,tylko raz wstałam 😆 ale to nie zmienia faktu że nic mi się nie chce i jestem zmęczona 🤨 dopiero się podniosłam z łóżka i gdyby nie Mała to pewnie dalej bym leżała,ale już głodna była 😁

Paulinko,Olusio wypoczywajcie dziewczynki 🙂

Kasiu wielu jest takich lekarzy i całe szczęście że w końcu odchodzą 🤢

Sandro Ty się nalatasz,już raczej nie odpoczniesz,nie zdążysz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂 ja dziś byłam u lekarza i jednka ie robił mi USG powiedizał ż eto za wcześńie by było i usg mam dopiero za 3 tygodnie w 37 tygodniu i w tedy chyba powie mi co i jak

co do mojej wyprawki to wczoraj siostra mnie zbarała na zakupy i wreszcie troche kupiłam, pieluszki u nas w carrefurze sa w promocji bo tylko 45 zł za jumbo pack czyli 94 sztuki, kupiłąm jedną paczke 3-6kg
kupiłam szczoteke i grzebyk do włosów, nożyczki obcinarki i pilniczke do paznokci niemowlaczka, smoczek i butelke-narazie tlyko 1 jak będzie potrzebne więcej to męża wyśle, husteczki nawilżające i dla mnie wkładki do biustonosza, podpaski na zapas:P patyczki do uszu i waciki 🙂

a w sobote jade z siostrą po łóżeckzo i materacyk, po rożke i kilka rzeczy jescze dla mnie :0 no i potem moge spokojnie czekac bo brak wyprawki mnie troche irytował bo nawet nie miałam co do spzitala spakować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i jeśłi chodiz i kłucie w tych miejscach :P to ja tez czasem czuje taki dyskomfort, czasem mam wrazenie że tam coś drętwieje ;/ ale to chyba tak musi być, a co do siusiania ot ja czasem tez teraz coraz częsciej mam tak że strasznie mi sie chce a jak juz jestem w toalecie to kilka kropelek-ale skoro wszytskie tak mamy to chyba to nic złego wiec nie powinnysmy sie martwic

wasze maluskzi takie ruchliwe a moje bardzo spokoje-kilka razy dziennie czuje ajk sie rusza czasem ma czkawke ale nie szleje za bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sobie słodko spałam i obudziło mnie stukanie ..... mój cholera wujek wymyslił sobie coś i młotkiem coś tucze .... :/ .. a dzisiaj mogłam troche pospac bo do przedszola później wychodze - zuza ma religie. wczoraj chcialam ja zapisac na zajecia ceramiczne w domu kultury ale kurde miejsc nie ma, a szkoda .... zagapiłam sie z zapisami. jeszcze pani powiedziała ze cic straconego bo czasem dzieci nie chodza i wziela ode mnie telefon i bedzie dzwonic w razie czego 🙂. choć tyle.

ide sobie moze jakas kawke zroić. kilka dni juz nie pije. cos obejrze, a potem - bo bede w koncu na osiedlu, tam jest przedszkole - wstąpie do siostry młodszej. kupiła nową ławę i chciala się pochwalić 🙂 ..... więc chętnie, chętnie, a może na jakieś co nieco się jeszcze złapie :P .... i może później przyjdą pieniążki to akurat nie będę muusiała lecieć do bankomatu ... tak na nie czekam a coś nie chcą przyjść :/ ...

oki miłego popołudnia - jak coś zajrze ale dopiero wieczorkiem 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie a ja dzisiaj opadam z sil... normalnie jestem tak zmeczona jak po jakims maratonie 🤔 a przeciez niedawno wstalam 🤔 co prawda nie chce mi sie spac ale nie daje rady ustac na nogach dluzej niz 10min (zauwazylam to jak robilam kotlety dla mojego M do pracy musialam siedziec na krzesle i smazyc). Kawa raczej tez mi nie pomoze... 🤢 trudno bede sie musiala jakos przemeczyc . To pewnie przez ta pogode jest strasznie parno i wilgotno (dobrze ze mnie stawy az tak bardzo nie bola).
Sandro i Paulinko podziwiam Was ja to juz nie daje rady sie ruszac z psem jak musze wyjsc na spacer to jest mi ciezko najlepiej jest mi jezdzic samochodem ale niestety nie mam prawa jazdy 🤢
Maiha to poszlas na USG i wkoncu Ci go nie zrobili? tylko powiedzieli ze dopiero w 37tc? Ja bym sie troche wkurzyla...
Jutro czeka mnie wielki dzien 😲 - szkola - ciekawe czy dam rade tam wysiedziec... gorzej z powrotem do domu bo koncze o 20 i bede sie musiala tluc jakies 1,5h autobusami 🤨
Najgorsza to chyba bedzie rozmowa z wykladowcami ze moze mnie nie byc na kilku wykladach zobaczymy co powiedza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga nie martw sie ja tez prawie nie mam nic w lodowce no moze maslo mam i kawalek piersi ale na kanapki to juz nic... wiec niestety bede musiala pojsc do sklepu 🤢 a tak strasznie mi sie nie chce 🤔 chociaz jajka kupie zeby na jutro byly na kanapki...
Kasiu no to fajnie by bylo gdyby ta kobitka oddzwonila swietne sa takie zajecia dodatkowe 🙂 a co do pieniazkow to coz zazwyczaj tak jest ze jak sie na nie bardzo czeka to one jakos nie chca przyjsc.
A u mnie pogoda w sam raz na grzybki u mnie na osiedlu widze ze kanie porosly i to takie ogromne, niby psy tu nie sikaja ale chyba sobie odpuszcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem dlaczego tak ale to juz nie pierwszy raz mi sie zdarza. 😠 Czytam nasze forum potem robie odpowiedz i wpisuje tresc. Nastepnie wciskam dalej a on mi sie pojawia jako nowy watek na forum. Nie mam pojecia dlaczego. No a jak sie kapne ze jest cos nie tak to szybko wykasowuje swoja wypowiedz zeby bylo puste 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewuszki
Ja wstalam dzis o 11 odrazu oczywiscie zabralam sie za generalne porzadki ,zjadlam sniadanko,wykapalam sie a teraz zajrzalam na chwilke bo zmykam troszke polezec,bo ostatnio gdzies wyczytalam ze jak mamusia odpoczywa to dzidza szybciej rosnie 😉zajrze do was pozniej
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...