Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja juz jestem! I nie wiem co mam powiedzieć. Moze że jestem głupia ,nawiwna.Ale to wszystko powiedziała mi moja szwagierka która podała mi nawet nazwisko pani kurator która jej to powiedziała.Wiec rozmawiałam z Kacpra wychowawczynią cudowna kobietą która była w szoku i powiedziała ze to nie możliwe. Że ona o tym nic nie wie. Owszem Kacper to łobuz ale bardzo lubiany łozbuz. Inteligentny krętacz.I powiedziała ze ona sobie z nim w szkole radę da. Potem poszłam do pani pedagog kóra też powiedziała ze to nie jest możliwe. Ona o niczym nie wie.A gdyby było takie coś ona napewno by o tym wiedziała. Przesympatyczne kobiety z którymi mi się cudownie rozmawiało. Które mnie szanują i lubią moje dzieci. Wróciłam w domrym humorze pełna obtymizmu. Ale nie wiem dalej co mam powiedzieć. Skad ta bajka wyszła. Ja wczoraj przepłakałam cały dzień pół nocy zasnać nie mogłam.Nawet nie wiem co mam powiedzieć na temat tej mojej szwagierki bo ona wieczorem była zobaczyć u mnie wózek i dalej o tym mówiła.A w szkole mówią że to jest nie możliwe że oni są o tym powiadamiani. Że nikt mi nie moze zabrac praw . To są procedury które sie toczą latami. Niema hop i juz.Wiem tylko ze moja szwagierka zabrała mi 2 lata zycia tym co mi wczoraj powiedziala. I nie wiem jak mam to rozumieć. Ona mi nazwiskami rzucała.Jestem zdruzgotana. Bo jesli ona to wymyśliła to znacy ze jest psychiczna albo to sadystka bo ja naprawde wczoraj byłam tak załamana jak mało kiedy.Ciśnienie miałam takie że szok i serce mnie bolało. Modliłam się zeby nie zacząć rodzic bo by się to mogło skończyć zawałem. Poprostu szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj iwonko może to zadrość ..... ja bym się z tą szwagierką rozmówiła na prawdę. ale już nie osobiście bo już miałaś za dużo stresu ale napisałabym jej choćby sms, bo coś ci kręci. i ktoś ci chyba nieźle zazdrości szczęśliwej, dużej rodzinki i że dobrze się wam układa ... wrrr co za ludzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akigo to ze chlopcy rozrabiaja to naturalna kolej rzeczy, oczywiscie w granicach normy, strasznie ze odbierze sie prawa to absurd, nawet nie wiedzialam ze mozna z dnia na dzien, no cós znam tylko prawo karne hyhy, strasznie wogole takimi bredniamy kobiete w zaawansowanej ciazy jest chore i osobiscie wypisalam bym skierowanie na badania psychiatryczne twojej szwagierce, nie przejmuj sie tym bo nie warto!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko, nie przejmuj się na razie tą sprawą, odpoczywaj... może jak wróci mąż to porozmawiajcie z nią..może kierowała ją zazdrość... ja nie mam pojęcia co mogło jej strzelić do głowy. Fajnie, że jesteś zadowolona z wózeczka - ja też 🙂 mam nadzieję, że będą nam dobrze służyć te jupery 🙂

Sandro fajne te buciki....

Moja mama dziś się mnie pyta "czy już rodzisz?" Ja się śmieję, że tak, a ona na to" ale tak naprawdę już rodzisz? Ja już bym chciała zobaczyć wnuka" ach żeby to było takie łatwe 🙂 ja już też bym chciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczynki!Własnie do mnie napisała smsa i jak w szkole . Napisałam jej ze wszystko ok i ze chyba tamata osoba pomyliła nazwiska 🤔 .A ona znowu twardo ze nie ze dokladnie podała jej imię i nazwisko Kacpra. Normalnie szkoda słów.
Muszę się od niej odizolować bo przeraża mnie ta postać.
A do mnie siostra zadzwoniła i zapytała czy ja juz czasem nie urodziłam 🙂. I też z nią rozmowę na wczorajszy temat przeszłam. Ona jest nauczycielką i pedagogikę też kończyła i mówi że niema takiej możliwość. Że owszem dzieci zabierają ale jakim ludziom.I zebym głupot nie słuchała.
A wózeczek super naprawde. Te koła wyglądaja takie malutkie na zdieciu. A są takie fajne duże i grube. Moja Ada wczoraj z lalką po domu jeździła.Prowadzi się świetnie. A jak fajnie z fotelikiem wyglada. Dla mnie super. Własnie stoi w duzym pokoju jako ozdoba. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂

Zaczynam powoli do Was zaglądać bo małymi krokami zbliża się Wasz miesiąc 🙂

Choć jeszcze macie trochę czasu to pewnie już zaczynacie się stresować zbliżającymi się terminami 🙂

Choć możliwe że nie które z Was jeszcze w tym miesiącu się rozpakują 🙂

Czekam aż się październikowe mamy zaczną startować bo coś zastój u nich ale jak jedna urodzi to pewnie reszta za nią :laugh: :laugh:

Pozdrawiam Was cieplutko i życzę dużo cierpliwości 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie :

Iwonko super ż ewsyztsko się wyjaśniło i ż eokazało się bzdurą, a od szwgierki się odizoluj bo naprawde jescze urodzisz na dnaich :P

Wiecie co nasza kolej się zbliża wielkimi krokami 🤪 teraz rodzą październikowe mamy a potem już my jesteśmy w kolejce 😆 i pewnie Agnieszka ma rację że może i neiktóre z nas się w październiku rozpakują-ja myślałąm ż eurodzę wcześniej ale chyba dotrwam do terminu-5 i pół tygodnia to tak malutko :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek! :P

Akigo może sama szwagierka nie chciała źle - może jej to też ktoś powiedział, podsunął, wiedząc, że ma z Tobą kontakt. A ona przekazała Ci to w dobrej wierze, aby Cię ustrzec, abyś wiedziała, że coś złego się dzieje. Zresztą całe szczęście, że jednak nic się nie dzieje! Poza oczywiście krążącymi w eterze plotami... Musisz chyba porozmawiać ze szwagierką. Może nie tyle sms'ami. Wyjaśnić sytuację. Niech chociaż następnym razem dwa razy coś przemyśli, albo sprawdzi źródło zanim Ci powie. Zwłaszcza takie rzeczy. Chyba, ze rzeczywiście masz jej już dość, to postaraj się ją od siebie odsunąć. A przynajmniej na teraz!

Co do snów to mi się już któryś raz śniły góry, stromizny i przepaści... nieprzyjemne dla kogoś z akrofobią. 😞 Aż się obudziłam o 5 sparaliżowana i jeszcze długo nie mogłam zasnąć.

Agnieszko dzięki i dla Ciebie również pozdrówka! 😉 Ale terminem się jeszcze nie stresuję... :P Jeszcze tyle spraw mam na głowie, że gdzie mi tam rodzić! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzisz Akigo wszystko jest w porzadku 🙂 no moze oprocz Twojej szwagierki 🤔 , wydaje mi sie ze albo to glupi zart tej Pani kurator w stosunku do Twojej szwagierki albo zbierznosc nazwisk, albo podobienstwo. Byc moze ktos gdzies zobaczyl imie Kacper i dopowiedzial sobie reszte? Najgorsze w tym wszystkim jest to ze sie tyle nadenerwowalas. Spokojnie teraz, dobrze ze te nauczycielki Twoich dzieci sa w porzadku:laugh:
Dobra dziewczynki ja i moj syn idziemy sie troche pouczyc na uczelnie (kurcze ale mi sie nie chce...) 🤨 ech... do szkoly matoly 🤢 niestety
milego dzionka
Marzi mowialm juz ze w Ursusie w Factory sa dwa sklepy z ubrankami dla dzieci i tam kombinezon kupilam za 39zl (przecena z 98zl) moze tam sie przejedz, moze jeszcze cos znajdziesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh z tą moja szwagierka. ja zanim bym coś takiego powtórzyła kobiecie w ciazy najpierw bym to sprawdział. Ale to nie ja.

Czytałam że maleństwa w 9 miesiącu słabiej się ruszają ale to co moja dzisiaj robi to szok. Wiercipiętka!Ale też miala stres wczoraj a dzisiaj rozładowuje emocje.

Agnieszko ja mam nadzieje ze urodze ok 39 tygodnia. Chociaż tego co oberwuje mojej córci się nie spieszy.
Marzenko 50zł za kombinezon to dobra cena.
Haniu rybka mniam....
Asiu będziesz miała geniusza 😉
Paulinko tylko zebyś już jak wszystko załatwisz znalazła kilka dni na poród. 😉
Karolinko wózek naprawde super tylko strasznie nie fajnie czuć gumą od kół fu.A ja nie mam gdzie go postawić.

A ja własnie kisiel sobie zrobiła. Tak mi się z łózka zwlec nie chciało. I tak sobie marzyłam jakby mi ktoś wstał i zrobił kisiel. Ale nic tego musialam wstac sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamuski
A ja znow wstalam o 11,poszlam do sklepiku,ogarnelam chalupke zjadlam sniadanko a teraz na chwilke zajrzalam na neta...

Ciesze sie Iwonko ze wszystko sie pomalu wyjasnia 😉
Moj synio tak sie dzis prezy ze mam wrazenie ze brzzuch mi rozerwi,az boli 😉

Na 17 na ostatnie cwiczenia w szkole rodzenia,uff jakos to przetrwalismy choc napocilam sie co niemiara,a poniedzialek wyklady ma byc pani z Nivea i rozdawac prezenty,kosmetyki ,kocyki moze cos sie przyda...

Dobra do napisania pozniej bo chyba nikogo nie ma

AAAAAA Strasznie boli mnie krzyz,na dole chyba w nocy za duzo sie schylalam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Moja nocka dzisiaj była okropna,do prawie 5 rana męczyłam się ze zgagą 😞 no myślałam że umieram już,nic nie pomagało 😞 po 7 przysnęłam trochę. Teraz czekam na szafę,ale kto wie o której przywiozą 🤨

Iwonko cieszę się że wszystko się wyjaśniło 🙂 a szwagierkę to chyba bym pogoniła za te nerwy 🤨 brak słów na takie zachowanie.Z drugiej strony jest jakaś nauczka,żeby nie słuchać nawet bliskich Nam osób,tylko najlepiej się samemu upewnić 😉 dla Was 😘

Kasiu to naprawdę sobie dogadzasz 😉 u mnie czas coli się skończył bo jak nawet łyczka wezmę to mam zgagę,a tak lubię colę z lodem :P echh.

AgnieszkaK1601 dziękujemy 🙂 My same już nie możemy się doczekać 🙂 chociaż jedna mamusia listopadowa już się rozpakowała we wrześniu 🙃 także jakby nie patrzeć zaczęłyśmy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki.po wczorajszych opisach akigo nie wiedziałam co napisać,byłam w ciężkim szoku.dobrze że to się wyjaśniło!!!czasami ludzie gadają tylko po to by gadać...i po co...żeby denerwować spokojnych ludzi.akigo trzymaj się i olej to co się stało bo tobie kochana spokój jest potrzebny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie zgaga męczyła na poczatku ciąży teraz na szczęście-i odpukac w niemalowane mam znią spokój a coel to pije sobei od czasu do czasu póki moge ejscze bo jak urodze to moje menu się bardzo wyszczupli 😞 ale nie ma tego złego co by na dobrze nie wyszło , dieta mamy karmiącej pomoż emi pozbyć się kilogramów a może wrócę do mojej wagi z przed roku do 55 kg-oby mi się udało to byłabym najszczesliwasza na swiecie i mój mąż tez bo odzyskał by dziewczyne która kiedyś pozanał i zakochał sie w niej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie babeczki-kuleczki :P

ja dzis zabookowalam tesciowce bilety tak mniej wiecej na termin kiedy malutka ma przyjsc na swiat zeby przyleciala mi pomoc troszke 🙂... juz tak niedlugo 🙃

Iwonko- ahhh ta rodzina - wspolczuje, ze masz taka szwagierke co tak trzepie jezorem bez potrzeby... czasem to z rodzina najlepiej na zdjeciach i to bedac w srodku bo cie jeszcze wytna 😉

poza tym wczoraj naogladalam sie buciczkow w necie, ze dzis sama sie wybralam na polowanie... i zrobilam male zakupki- bucikowe dla mojej niuni 🤪 Moje zdobycze to buciaczki spotowe jedne na rozmiar 1 drugie na roz.2 cokolwiek to znaczy 😉 nie moglam sie powstrzymac zeby nie kupic obu par tak mi sie podobaly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...