Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Akigo chyba zapiszę sobie gdzieś w notesiku "UWAGA - DZIŚ TWÓJ DZIEŃ PORODU". 😉 Kurde, też mi zrobiłaś smaka na coś słodkiego... ☺️

Marzi, kurcze, naprawdę zazdroszczę Ci ej szkoły rodzenia... ☺️ No i rzeczywiście, he, he, może jesteś kolejna wytypowana? :P 😉

Kukunari buciki fajowe, zwłaszcza te z czerwonym. 🙂

Gosiu to miłego prasowanka? 😁 😉

Olga rzeczywiście Ci się poszczęściło! 🙂

U mnie na obiadek gyrosik domowej roboty. Sama frytki wykrajałam z ziemniaków. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlsnie skonczylam odkurzac moje ogromniaste mieszkanie uffff i robie sobie przerwe a pozniej tylko jeszcze umyc podlogi w lazienkach i w kuchni i z glowy... jakbym miala tak sprzatac codziennie jak niektore z nas to bym sie dopiero zajechala :P

gosia - moj brzuch tez nadal wysoko... nawet sie nie ludze ze urodze terminie... raczej z dobry tydzien po

kasiu- butki kupilam ale tez sie zastanawiam czy kiedykolwiek malej je zaloze, bo to takie glupie zakladac dziecku butki jak jeszcze nie chodzi, po co je maltretowac wciskajac w buciory te slodkie stopki... sama bym chodzila boso non stop a dzidzie bede zmuszac 😲... no ale mam dla "miecia" jak nie zuzyje to sobie popatrze chociaz a pozniej pewnie komus oddam - niech inni sie naciesza widokiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie wzielo na "poezje" :P
co prawda malej nie spiewam ale czasem mi sie cos rymnie :P
pochwale sie tym razem 🙂

Kto tu skacze w brzuszku mamy??
Czy my tego kogos znamy??
Kto mi w brzuszku fikolkuje??
Że tak mama bardzo czuje??
Jeszcze moment, ciut chwilunia...
Się pojawisz - piekna niunia...
Taka slodka, taka mala...
Bedziesz ciagle nam plakala...
Wypluskamy cie w waniece...
Ponosimy cie na rece.
Buzki damy, przytulimy...
Przewiniemy, nakarmimy...
Niecierpliwie wiec czekamy!!
Az nareszcie sie spotkamy!!
Nasza piekna i slodziunia...
Czeka tatus i mamunia!!! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie piszcie już o tym jedzeniu bo ja sfiksuje tutaj 🤪

PAULINKO to ja się wpraszam na ten gyros,ja pierdziu ale bym sobie zjadła 🤪

OLGA super Ci się udało z tą aukcją 🙂 a ciuszki super 🙂

Też posprzątałam cały dół,kuchnię,toaletę,na jutro górę sobie zostawię bo nie mam siły,no i leń,echh ☺️ ale jak na raz wszystko robiłam to wtedy mnie łupało z każdej strony i spać nie mogłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari świetny wierszyk! 😁 Zapisz go na pamiątkę dla małej, jak podrośnie już i będzie w stanie sama go sobie czytać... 🙂

Gosiu chętnie bym Cię zaprosiła, wyszedł rewelacyjnie, choć to nie moja zasługa. 😉

Akigo "a po nocy przychodzi dzień"... czyli po szkolnych nerwach - serniczek! :P

Mnie brzuszek pobolewa, ale wiem, że to nic takiego, tylko mam z tego dyskomfort. 😞 (Zagazowana jestem... ☺️ :blush 🙂

Mój M się ciągle śmiał, jak mu już mówiłam, ze niedługo muszę zacząć myśleć nad skompletowaniem torby do szpitala. No i dziś zadzwoniła jego mama i sama mu też o tym powiedziała - ale się zdziwił, he, he. :P No ale oczywiście jego pierwszy komentarz: "no to idę Ci już te kanapki robić". 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe a wszystko się zaczeło od mojego porannego obrzerstwa :P:P:P hehe ...

a ja po allegro śmigam sobie i zakochuje się w coraz to piękniejszej firance .... ech . muszę mężowi pokazać choć jedną - jaka jest piękna i jak ładnie by wyglądała w naszym odmalowanym pokoiku ... ach ... :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
babeczki jeszcze jedna kwestia i pytanko....
kolezanka 1,5 miesiecznej Hani (tej samej ktora miala problemy podczas porodu) poprosila mnie o bycie chrzestna ich coreczki.
Bardzo sie ciesze z tego powodu zle zupelnie nie mam pojecia co kupic malutkiej na prezent... Nie mam za bardzo juz sil zeby biegac po sklepach w poszukiwaniu stosownego prezentu... wiec mamy moze z wlasnego doswiadczenia badz doswiadczenia innych doradzicie mi co moglabym kupic i mniej-wiecej za ile... Prosze 🙂
Tak do wiadomosci zainteresowanych Hania jest urocza, rozwija sie prawidlowo, duzo spi, je i robi kupe 😉 Wlasciwie to je za dwoch-trzech takich maluszkow w jej wieku...po 3tyg jej mama musiala jej wprowadzic oprocz cycka jeszcze butelke z mlekiem modyfikowany, bo nie wyrabiala jako mleczarka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj sandro musiałabym się zastanowić. ja ostatnio kupowałam obraz z haftowanym aniołkiem i wpisem - taka niby pamiątka chrztu św z datą imieniem i wierszykiem. do tego złote kolczyki.

fakt to trudna decyzja. ale uważam że jakąś pamiątkę jest dobrze dołączyć. ja wybrałam właśnie formę obrazu w złotej ramię ze złotym haftem.

:/ ..... aa kiedy chrzciny ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie była szwagierka na kawce. Nie ta chora! I sobie pogadalyśmy. Tata przywiózł mi orzechów włoskich coś słyszalam ze ich jeść nie wolno tak?Bo ja je strasznie lubie.
Sandruś fajny wierszyk.
Co do pręzetu to napewno coś wymyślisz.Bo to wydaje mi się taka indywidualna sprawa. Ja dawalam pieniązki. a drugiej chrześnicy kupowałam złotą branzoletkę z blaszką i imieniem. Taką malutką. Fajnie dziewczynka z taką rzeczą wyglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja chce albo tak ą firaneczk e .. na 2,50 wys :

http://www.allegro.pl/item773600832_organtyna_zara_wys_250cm_z_cekinkami_promocja.html

albo taką :

http://www.allegro.pl/item764913622_firany_firanki_organtyna_organza_haftowana_250cm.html

albo taką :

http://www.allegro.pl/item759435612_ecru_organtyna_haftowana_wys_180cm_nezz18.html

ewentualnie bordo :P ... ale najmniej jestem za nią ..... doradzcie która się wam najbardzije podoba 🙂

http://www.allegro.pl/item756462885_d_bordowa_organtyna_180cm_wys_firanki_firana.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...