Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja własnie się obudziłam i zaczęłam marzyć jak Dyzio marzyciel.Tak mi się babka ziemniaczana wymarzyła.Albo zelki misie. Potem poczytalam jakie to ciasta jadła Kasia i zadzwoniłam do taty zeby mi jakieś ciasto smaczne kupił.
Jak moja rodzina nerwowo raguje na moje telefony!:laugh: Zawsze musze na poczatku uspokoić ze jeszcz nie rodze.:P .Więc czekam aż mi tatko jakiegoś ciasta przywiezie. Podalam mu adres ciastkarni w której jest najlepszy sernik świata. Ślinie się i czekam.:P
Buciki super i cena też nie jest zła.
Gosiu jak ci mała pujdzie na dół to nie bedzie tak często zgagi . Ja juz tak często nie mam.

Gosiu zazdroszczę szafy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandro śliczne buciki. ja nie kupuje żadnych, raczej nie będą potrzebne teraz. mam kombinezon zakończony b"bucikami" nawet nie odpinane więc nie ma sensu bym jakieś miała. 🙂 choć słodkie. może mi ktoś podarować :P:P tak to mi troszkę pieniążków szkoda. co innego na wiosne wtedy to będą konieczne.

o marzenka może faktycznie coś się powli dziać zaczyna 🙂. ale to się dopiero okaże 🙂.

iwonko to pysznego serniczka życzę 🙂.ja będę za to jadła spagetti 🙂, ale nie teraz dopiero na wieczór zrobie bo zimny makaron nie jest dobry a dla męża też być musi przecież.

gosiu to fajnie że masz już szafę 🙂 pewnie cie nie bedzie teraz kilka godzin - bo tylko ubranka bedziesz pracować 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Achh Iwonko ja miałam takie zachciewajki ostatnio,gyros z frytkami z mojej pizzeri,albo mojej mamy gołąbki,echh o ciastkach nie wspomnę,tutaj nie ma takich dobrych jak w Polsce 😞

Ta moja Malutka nie chce mi zelżyć trochę,brzuchol się trzyma wysoko,coś mi się wydaje że będzie dużo po terminie 🤢

Iwonko co do szafy to musiałam zakupić,nie miałam nawet jednej szuflady dla Malutkiej ciuszków ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...