Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kukunari jako chrzestna możesz kupić małej nieduży, złoty medalik z bozią czy coś - wiesz, chodzi o to, aby taka pamiątka później pozostała na całe życie. 🙂 Albo tak jak radzi Akigo - niedużą bransoletkę z imieniem. Też taką widziałam, potem na takiej małej rączce drepczącej dwu latki wygląda uroczo. 🙂

Kasiu wszystko zależy od wystroju, ale jeżeli chodzi o same firany to typuję tą drugą. Choć bordo mi samej, nie powiem, też się podoba. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli chodzi o firanki to ja osobiscie w ogole nie lubie tradycyjnych firan.. no ale czasem jest to konieczne aby obce ludziska nie zagladaly ci do okien...

mnie osobiscie podoba sie ta ostatnia z bordowym haftem 🙂

jesli chodzi o prezent to co mysliscie o lezaczku lub macie edukacyjnej bo wiem ze mala takiego czegos nie ma... z drugiej strony przydaloby sie aby miala cos na pamiatke hmmmmm 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ide popływać do wanny.I mam nadzije ze z niej wyjdę!Nie wim czy dam radę się dzwignąć z wanny. Jakby co to bede w niej spala. Bo pochłonełam dzis taką ilość jedzenia ze poprostu wstyd. Aż moja córka się patrzyła i uśmiechała. Muszę zbastować bo w drzwi sie nie zmieszczę.Jak ja później te kilogramy zrzucę !Masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh własnie Sandro chciałam ci zaproponowac leżaczek z fischer price one kosztują około 200zł a na pamiątkę możej jej kupić złote kolczyki i w tedy chyba bedize juz wystarczający prezent, ja tezc hce taki leżaczek na chciny mojej córci dostac od siostry-chrzestnej małej

Kasiu ja tez wole deliktniejsze firanki i z Twoich propozycji moją faworytką jest 2 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja juz po szkole... 😞 zmeczona a jutro mam na 8 zajecia...
Olga swietnie Ci sie trafilo ja tak kupilam wozek za 80zl 🙃 nikt inny go nie licytowal wiec mialam farta.
Maluch na wykladach tak sie wiercil jak nigdy jak widac nie podobalo mu sie 🙃
Kurcze jestem taka zmeczona...
Kukunari swiety wierszyk:laugh:
Sathi tez bym z checia zjadla gyrosa... moze podrzucisz jakis przepis?
Mam straszny bajzel w domu a na jutro musze go ogarnac bo goscie przychodza.
O jak mi sie uda to wkleje Wam prezent jaki dostalam w szkole od dziewczyn. Jest to taki bukiet zrobiony z ubranek dla dziecka az mi normalnie szkoda go rozlozyc:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandro ja kupowałam srebrną łyżeczkę i dałam wygrawerować datę i wagę Małej 🤨 a tak to nie mam pojęcia co jeszcze można kupić.Leżaczek też fajniutki 🙂

Kasiu mi się podoba osobiście ta ostatnia tzn ecru ORGANTYNA,super jest 🙂 z tym że bordo mi się podoba,lubię ten kolorek w wystroju.

Szafa stoi,już trochę w nią poukładałam :P a teraz lecę leniuchować,bo nic mi się już nie chce dzisiaj ☺️

Słodkich snów mamuśki 🙂 dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha u mnie też w snach blondi... tyle, że chłopczyk. 😉

Kukunari fajny leżaczek, a mata to jedna z tych, które mi się podobają. 🙂 (Choć sama na razie matę sobie odpuszczam - wciąż mam liczne, ważniejsze wydatki... ). No ale jak zauważa Maiha - taki leżaczek może jednak posłużyć dziecku dłużej.

Leniuszku u mnie gotuje mój M. 🙂 Ja jedynie skroiłam ziemniaczki na grube frytki, które usmażyliśmy w głębokim oleju. Do tego mięso z kurczaka, na patelni, w oleju, drobno posiekane, doprawione ... na oko przez mojego M. 😉 Ale wiem, że dodał przyprawę do gyrosa, cuury, przyprawę do kurczaka, ostrą paprykę, sól i pieprz... (He, he, wypytałam się go.) Do tego klasycznie ketchup i/lub sos czosnkowy.

Dziś oglądaliśmy różne pralki i w końcu zdecydowaliśmy się na Whirpool'a: http://www.euro.com.pl/pralki/whirlpool-awo-d-4520-p.bhtml
Teraz tylko czekać na wieści z magazynu... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
Leniuszko fajny prezęt. Strasznie mi się podoba.
Moja mała jakos tak teraz rzadko sie wierci aż się martwię. Słyszałam ze będzie sie wiercić rzadko w 9 miesiacu. Ale mnie to denerwuje. Zaraz głupie mysli przychodzą do głowy.W czwartek ide do mojego szurniętego lekarza to moze sie dowiem czegoś ciekawego.
Ale dzis sie wyleniuchowałam . Wstałam dopiero o 11. Ide coś zjeść! Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...