Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a wiecie co, patryzłam na te koszule do karmienia i powiem wam że patrząc ostatnio na nie z zamiarem kupna stierdziłam że są nie fajne te z wycięciami po bokach. bo wiecie co ja jak karmiłam strasznie mi się lało z piersi i musiałam podkładać np pieluche tetrową pod piers którą karmiłam, a te wycięcia są małe - mimo wszystko i zaraz koszula byłabym z pokarmu zachlapana. lepsze są te rozpinane .. na moje oko, bo łatwiej coś pod pierś podłożyć już nie mówiąc o fakcie że stanik do spania będzie konieczny. ja zawsze miałam tak - karmiłam jedną leciało ciurkiem i z drugiej !!! ale oczywiście tylko wypowiadam swoje zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki..jak zwykle wpadam Was poczytac i niewiem dlaczego nic od siebie nie pisze..wczoraj nie moglam zasnac-tak sie zaczelam bac porodu..matko-jak ja sobie poradze.?mowie Wam ale spanikowalam..az mnie blokuje...Gosiu-ja podpisalam zgode na wit.K w zastrzyku-dla malucha po porodzie..chcialyscie zobaczyc moja slubna fote-mam ustawiona w avatarze-to tylko slub cywilny ☺️ (bo mam zalobe po tacie)..buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam nie podkładałam pieluchy wystarczyły mi wkłatki laktacyjne. Bo wiadomo ze bez stanika chodzić nie bede. Bo biust ciężki.
Kupiłam.Oczywiście mojego koloru niema na stanie ale dzwonilam i bardzo mila pani mi powiedziała ze do tygodnia będe go miala w domu.fajnie bo 1250zł z kosztem przesyłki.
Wahalam się bo z tym moim zdecydowaniem to na bakier. To myslałm czy napewno ten kolor a to czy z allegro czy z tako.Ale zamówiłam w tako. W tako jest też wszystko w komplecie fotelik,torba, parasolka ,moskitiera.Tylko pompki niema do kół.
http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=304
A to mój wózeczek.
Paulinko śliczna z Ciebie kobieta!I pieknie wygladaliście w dniu slubu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka ja musiałam pod pierś którą karmiłam podkładać pieluchę bo jak puszczały cyca to bombardowała z 5 co najmniej kanalików na raz. a jak byłam w domu to szkoda mi było tych wkładek laktacyjnych na drugą pierś.bo ja bym na nich zbankrutowała gdybym tak chciała ciągle ich używać. a są drogie jeśli porównać z ich ilościa w opakowaniu do ceny. jak gdzieś iść to się bez nich nie ruszę, ale normalnie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe a wiesz jaka ja jestem dzisiaj zmierzła i nie do wytrzymania !! .... hehe .... strasznie mnie było dzsiaj łatwo zirytować. 🙂 .. ale po kawie mi lepiej się zrobiło. odżyłam i się nerwowo uspokoiłam 🙂 bo nie mogłam sobie ze sobą poradzić taka byłam wykończona/zmęczona/niewyspana - sama nie wiem co ale nie mogłam nad tym zapanować ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulisia prześlicznie wyglądałaś,mąż również :P ślicznie i jeszcze raz Wam gratulujemy 🙂
Też się zgodziłam na tą witaminę K,mam nadzieję że dobrze zrobiłam 🙂

Iwonko to masz kolejną rzecz z głowy 🙂 kolorek super 😉

A ja wyspana dzisiaj i w ogóle się dobrze czuje,ale jakoś tak nie mam do niczego natchnienia ☺️ śmierdzi leniem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie dzisiaj wzieło na pisanie to nikogo nie ma :/ ..... ech .. 🙂 ale to znaczy że się nie nudzicie i miło spędzacie inaczej czas 🙂 ....

paczuszka nie przysżła jeszcze :/ ...

ide połazić po allegro bo będę kupować kołdrę 200/220 oststnimi czasy mąż wylądował pod kocem :P bo całą zabieram więc kupie ale dużą - by nadal spać koło siebie :P a naszą oddam zuzi 🙂 i jeszcze poszewki z 2 komplety od razu muszę kupić bo takich wielkich to nie mam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeeejku, skusiłam się w sklepie na batonika, he, he. Twix czyli podwójne wyrzuty. 😉

Paulisio wyglądasz cudnie! 😁 Śliczna z Was para. 🙂
I nie panikuj jeszcze przed porodem - opanuj się kobieto, niepotrzebnie stresujesz, nie tylko siebie ale i malca. 😞

Akigo czyli już będzie kolejna, nie mała rzecz z głowy. 🙂 A wózeczek mi się podoba. 🙂

Kasiu racja... Już nie długo! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu no właśnie ja mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia i się zbieram i zbieram.... i zbieram.... :P
Nie martw się paczką, nie doszła dziś, to może dojdzie jutra. Ale na pewno jest już bliżej niż dalej. 😉
He, he u mnie też musi być kołdra - gigant bo sobie ją podkradamy przez sen i później jedno marznie. A jakoś nie dogadaliśmy się by spać na dwie... Chyba oboje wolimy pod jedną. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi jakie tam wyrzuty to zapewne Witek potrzebowal zjesc Twixa a przeciez dziecku nie odmowisz 😉
Kasiu widzialam ze dodajesz otuchy pazdziernikowkom w sumie o one juz na wylocie, ciekawe czy ktos nas pedzie pocieszal. Szkoda mi jedenj dziewczyny ktora juz chcialaby urodzic i maja jej dac na wywolanie (jest w 40tc) ale nie pamietam jak sie nazywa.
Ja wlasnie jem swoja zupke pomidorowa mnam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko wózek jest boski-a kolor cudny 🙂

ja z mężem mamy osobne kołdry bo mój mąż to jak się kołdrą w nocy owinie to jak w kokonie wygląda i dla mnie nigdy nie zostało nawet skrawka więc teraz mamy 2 każdy swoją i jest dobrze 🙂

Paulisia wyglądałaś ślicznie 🙂

Wiecie co dzis mi sie zdarzyło w markecie że poproszono mnie żebym do akzy podesżła bez kolejki fakt że była t kasa dla kobiet w ciąży ale oczywiscie ludzie stali jakgdyby nigdy nic i udawlai ze nie widza troche sie oburzyli ale kasjerka ich ładnie poinformowała ze to kasa z pierszeństwem dla takich pań jak ja i jeśłi się im coś nie podba to niech zmienią kasę 🙂 ach dumnie przeszłam na początek kolejki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie teraz już myślę,że ten czas zaczął mi się wlec powolutku 😞 bym chciała żeby było po wszystkim,a tutaj jeszcze tyle czasu 🤨 Malutka nie ułożona jeszcze do porodu,to kto wie czy nie przechodzę 😞

Jakaś głodna dzisiaj jestem cały czas i śpiąca,zjadłam przed chwilą pół dużej pizzy,i znowu mi się już chce jeść ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ
My niedawno wrocilismy ze szkoly rodzenia ,wsiamalam 3 placki ziemniaczane,3 kanapeczki i jeszcze jestem glodna ,zaraz sobie cos zrobie tylko musze isc z psem...

Paulisiu slicznie wygladalas,piosenka i ksiazka o kupie super!!!

Co do porodu to i mi 3 tyg zostaly i jakos niewierze w to ze lada moment moge urodzic,jako jedyna jestem wiekiem ciazy najstarsza w grupie w szkole rodzenia 😉 mam nadzieje ze dotrwam do 16 pazdziernika bo wtedy koncza sie zajecia 😉)

Zaraz wroce tylko wyjde z psiakiem czekajcie na mnie i nieuciekajcie


A w srode USG:laugh:





A pamietacie co wam kiedys pisalam o tej mojej znajomej co jej dzidzia miala chore serce,z tego co wywnioskowalam z opisow na naszej klasie i gg dzidzia odeszla,strasznie jej wspolczuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...