Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iwonko 🙂 wrozylam ze juz nie dlugo ale nie ze juz hehe... powroze jeszcze, ze bedzie do zniesienia i szybko, jak cos:P
Tymczasem trzymaj sie kochana!

Ja dzis bylam u lekarza i znow sie naczekalam... a to wszystko tak na odpierd.l robia... waza mnie w butach, mierza cisnienie nie podwijajac rekawa, mocz nie z nocy tylko z teraz badany przy mnie - wkladajac papierek lakmusowy i porownujac go do danych z opakowania ehhh szkoda gadac... bylabym niezle zirytowana gdybym czula sie nie za dobrze a tu takie badania... i taka informacja co mnie czeka i w ogole...
W piatek ide na USG zobaczymy czy tez zrobia w expresowym tempie i na odpierdziel...

Ale u was niektorych fajnie ze snieeeeg macie 😁 ja co prawda jestem cieplolubna i kocham slonko ale sniegowa pora mnie kreci niesamowicie... wszedzie tak czysto i bialo... na nartach mozna i balwanka ulepic 🙂 ale srodka zimy w srodku jesieni sie nie spodziewalam u was bo u mnie pewnie jak sie rozleje to moze przestanie w nastepne lato:P

Jesli chodzi o kapanie niemowlaka to musze przyznac, ze tez mnie to niepokoi... no bo jak utrzymac takie malenstwo i jeszcze je dokladnie umyc... kiedy to takie watchle i kruchulkie sie wydaje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia zawsze można zrobić coś takiego że się nie zgadzasz,robisz naprawę w warsztacie i ściągają kasę z oc baby która w was walnęła,fakt że wtedy nie można nic zarobić na tym bo po prostu ubezpieczyciel płaci za fakturkę wystawioną przez warsztat ale to chociaż pewniak że starczy na naprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięks Olguś zobaczymy jak nam to wszystko oceni bo jeszcze nic nie wiemy ale przypuszczamy, tylko że wnerwia mnie to że przez kobite mamy tyle problemów a tu na odpierdziel nam sprawdzał ten samochód fakt że nasz samochód to nie jest wartościowy - bo polonez, ale nie tylko lampa poszła ,także troche nam też go wgniotła i wyklepać też trzeba by było, lakiernik też by się przydał jak by się tak przyczepiać -a to już droższa sprawa- czy poldek czy inny samochód, lecz wiadomo jak nam dadzą kase to będziemy jak najtaniej chcieli to załatwić. Co za babsko 🙃 zamiast uważać to się gadało z mamą albo teściową i się gapnęła i akurat w nas - ja się cieszę że nas nie wyrzuciło pod prąd albo w drugi samochód rześmy nie uderzyli. A jak ja pojechałam do szpitala to mój Artur stał tam od 17.00 do 21.30 Potem pojechał szwagra samochodem do Lublina po rzeczy dla mnie i szwgier pilnował samochodu cała akcja skończyła się koło 22.00 wyobrażacie sobie ?

Iwonko dobrze że już Ci lepiej, ale tak szczerze to już można się spodziewać takich akcji więc może dobrze że prawidłowo odczówasz te skórcze. Teraz wypoczywaj wyśpij się , zrelaksuj Buziaki trzymaj sie mocno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko pilnuj się kochana,bo to może już niedługo i taki zaczątek miałaś przygotowawczy 🤪

Sandro no niestety,ale tak jest z tymi badaniami,Ciebie chociaż ważą,a ja byłam zważona w 11tc i koniec heh,mocz mam tak samo badany jak Ty,no ciśnienie mi mierzą na gołą łapkę 🙃 badanie krwi miałam w 28 tyg,zaczyna mi się 36 a jeszcze wyników nie mam 🙃 dobre co,no ale tak to tutaj jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki ! Ale było strasznie.Następnym razem wychylę się dopiero jak będe jechać do szpitala. ☺️ Fajnie ze mama została kolacje nam robi 🙂.Po tym extra bólu to teraz nie bede wiedziała kiedy rodzę a kiedy to fałszywy alarm.I wiecie co juz nie chce rodzić . Teraz sie spieszyć nie bede. 😞
Jakieś to dziwne. Bo co jakis czas mam znowu ale juz tak nie boli. I bądz tu mądry i pisz wiersze! 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
ja dzis mialam wycieczke do ginekologa niestety na wlasnych nogach + komunikacja miejska (bo moj M byl w pracy) 😞 no i w adidaskach i jakis cienkich dresach bo nie bylam przygotowana na taka pogode. Ide sobie ulica i slysze ze samochod z tylu jedzie wiec zeszlam na pobocze a ta ŁAJZA 😠 tak dopierdzielala ze ochlapala mnie perfidnie i chamsko od kolan w dol. Mokro jak mokro ale bylam cala w piachu. Normalnie tak sie wku****** ze z bezsilnosci naplynely mi lzy do oczu. Mokre spodnie, mokre buty zimny wiatr i snieg... ech 😞
Trudno jakos doszlam po tych kaluzach buty cale w wodzie masakra totalna. Dotarlam juz do lekarza ale jak zdjelam buty zeby wejsc na wage to myslalam ze sie ze wstydu spale skarpetki cale mokre i czarne 😲 buty mi zafarbowaly... naszczescie wzielam ze soba jedna pare na zmiane wiec jak mnie badal to juz nie bylo tak zle.

Akigo kurcze przepowiadajace skurcze he he 🙂 dobrze ze mama przyszla w razie co nie bedziesz sama!

Sathi dobrze ze sie odezwalas 🙂
Widzieliscie poczatek meczu? Kto wypuscil w taka pogode dzieci w krotkich spodenkach??? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusia moja mała też dzisiaj nad wyraz spokojna poruszała się troszke rano tak do 10.00 a od tamtej pory to może z cztery razy ją czułam, też mnie to troche martwi bo ostatnio tak dawała czadu że myślałam że boki mi wyrwie , a teraz to tak delikatnie. Ale pocieszam się tym że smacznie śpi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko spokojnie,teraz się połóż ładnie i odpoczywaj 🙂 i nie strasz mnie bo jak Ty mówisz że nie chcesz już rodzić,to ja nawet o sobie nie myślę 🤪

Olusia mleczko albo szklanka coli,coś słodkiego i kładź się do łóżeczka,Maleństwo powinno się odezwać 😉

Asiu to Ci się przytrafiło,no ale co niektórzy kierowcy to tak mają i nie zwracają uwagi na przechodniów 😠 a w ogóle jak u lekarza,wszystko oki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu no to ładnie teraz musisz się grzać żeby się nie przeziębić, mnie kiedyś tak tir oblał że woda mi w oko i do buzi wpadła a najśmieszniejsze jest to że mąż stał obok i mimo że on 192 cm ma to był suchutki - ja poszłam na pierwszy plan...Pogoda dzisiejsza to rzeczywiście nie na spacery ja z domu w ogóle nie wychodziłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do wizyty to lekarz byl sam (bez pielegniarek) tak wiec mnie wazyl, mierzyl cisnienie 120/80 (ksiazkowe 😉 ), sprawdzal tetno plodu 140/min. Wyniki wszystkie wyszly ok! Az sam byz zaskoczony bo morfologia taka jak na poczatku ciazy a nawet lepsza. Posiew na paciorkowce tez ok, WR tez noi HBS tez ok 🙂. Po badaniu lekarz stwierdzil ze szyjka sie troch skrocila nieznacznie ale roozwarcie juz jakies mam mowi ze juz caly palec wchodzi bez problemu. Powiedzial ze w najblizszym tygodniu raczej nie urodze i ze to nasze ostatnie spotkanie. Poeiwedzial kiedy mam sie zglosic na ktg do szpitala.
Po wizycie poszlam do wc, patrze a tu mam jakies plamienie jak okres normalnie wystraszylam sie i do niego jeszcze raz polecialam ale powiedzial ze to normalne po badaniu. Wysepilam jeszcze jedno USG i umowilam sie od razu na jutro.
Najgorszy byl powrot do domu bo sie bardzo rozpadalo, strasznie wialo bylam cala mokra, zmeczona... mam nadzieje ze sie nie przeziebilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusia spokojnie,pamiętaj że Maleństwo czuje Twoje zdenerwowanie 🤨 spróbuj tak jak pisałam,kiedyś dziewczynki u Nas to polecały i pomagało 😉 a jak nie pomoże to wtedy śmigaj z rana do lekarza,niech sprawdzi,będziesz spokojniejsza 🙂

Moja Mała znowu nie ruszała się tyle przez te całe miesiące jak teraz od chyba 5-6 dni,aż szoku idzie dostać,cały dzień,cała noc,chwilowe przerwy tylko,mam nadzieję że też nic się jej nie dzieje 🤨

Asiu to bardzo fajnie że wszystko oki,a teraz tak jak Moniczka pisze,wygrzej się,ciepła herbatka,ciepłe skarpety i do łóżeczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu współczuję wycieczki .Mnie to jutro czeka. Dobrze ze mam adidasy.Olu jak się niepokoisz to idz do lekarza. ale ja pamiętam ze moja mała też takie dni miała.Teraz też jest atka spokojna po tych skurczach az strach.Ale zjadłam kolacje to moze zaraz dostanie energii.
Gosiu nie bede już straszyła ale przestaje się spieszyć. 😉
Moniczko to faktycznie bezczelny facet tak Cię zalał.
Mnie też tak zawsze zalewają 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też rano pisałam z emoje maleństow mniej ruchliwe i zorbiłam ajk kazałyście i od razu sie zaczeło ruszać 🙂

Moniczko co do tego waszego samochodu to powiem ci z estrasnzie mało chcą wam dać 150zł tylko??
rok temu do mojego taty wjechała kobita, ona chciaął wyjechac na główną drogę mój tata stał za nią żeby też wyjechać kobieta zamiast jedynki wrzuciłą i wsteczny i wjechał w mojego tatę , w sumie było to lekkie zderzenie bo tata akurat miał auto na luzie, i wiesz wyszli zobaczyli i nic nie bylo widac zeby byly usterki, ale moja mama tak szukała i dosuzkałą sie jedej malutkie rysy:P i ze z lampą cos nie tak było świeciła a le jakoś się ruszała-spislai protokół kobieta się przyznała do winy w nim i jak tata pojechał do ekspercycy to mu za to przyznali 700zł a samochód nie miał żadnych wgnieceń , tylko jedna ryskę:P i ta lampa wiec dziwie sie ze wam tylko 150zł chcą dać, dobra moze mój tata ma nowszy smaochód ale to chyba az takiej kosmocznej różnicy nie robi tym bardziej ze ty mówisz ze musicie klepac i malowac a do tego ta lampa-ale sie rozpisałam:P

Iwonko a ja już myślałam ze jutro bedą na mnie czekały tu wspaniałe wieści , ach poczekamy ejscze troche 🙂

a co z marzenką jakoś dizś nic nie pisze do nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...