Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja wlasnie wpadlam sie pozalic..mam takiego nerwa ze z checia bym komus przypier****..zdazylam pomyc podlogi resztkami sil..wpadli mi goscie na chate..taka para..weszli w butach..naniesli blota bo padalo..ale zacisnelam zęby co tam..usiedli sobie i wyjeli taka duza torbe jedzenia fast food typu frytki z sosami..pieczony kurczak itp..ale mieli to tylko dla siebie .takie dwie zajebiste porcje..poczulam sie jakbym w morde dostala..stac mnie na to ale wiecie chodzi o gest..a poza tym to znajomi typu-wiem wszystko najlepiej..ja jej mowie jak moj maly jest polozony ze tu ma nozki a ona mowi NIEEE nozki ma tu...coprawda ostatnio dali(pozyczyli)mi worek ciuszkow ale to nie upowaznia do takiego zachowania..a moze ja wyolbrzymiam..niewiem sama..ale co tam mamy wieksze problemy na forum..widze ze Iwonka ma ta sama sytuacje jak ja wczoraj..ahh te zycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale odbiegajac od tematu to moje okresy wygladaly tak ze trwaly 7 dni..bol krzyza..bol brzucha..normalnie odejmowalo mi nogi..czasem musialam czolgac sie po podlodze zeby dostac sie np po tabletke(bo nie czulam nog)..zadne tabletki nie pomagaly..nie no troche NUROFEN MENSTRUAL ale wycofali go ze sprzedazy..niewiem dlaczego..poza tym byly tak obfite te moje mies..ze czysta masakra..placz i nic wiecej..mam nadzieje ze to ulegnie poprawie bo niewiem jak w tym stanie zajme sie dzieckiem 😞 ..aha a kiedy zapytalam gina co na to to powiedzial wez przed POLOPIRYNE..po h**?jak mi nawet ketonal nie pomagal..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem! Lekarz na dyzurze ale dostałam numer telefonu i zadzwoniłam. Pozwolił mi brac te leki do soboty. Bo w sobote usg i mówi ze zobaczymy co dalej.Powiedział że lekarz nie powinien mi zapisywac tego leku bo stosując ten lek trzeba być pod obserwacją lekarza. Trzeba sprawdzic jak nerki ragują.No ale powiedział ze do soboty nic się nie stanie. Strasznie fajni ci moi sąsiedzi. Warto było nawet pomęczyć sie z ich wierceniem. :P
Białko w moczu to znaczy że białko ucieka mi z organizmu. Dlatego muszę jeść produkty wysoko białkowe. Wiec dzidzi nie szkodzi bo ja ciagle wcinam jogurt ,sery wiec nadrabiam.
Po tym leku czuje sie super nawet opuchlizna z nóg mi schodzi. Wcześniej juz napisałam całą strone i wyskoczył mi brak internetu wiec zaraz napisze dalej!
Paulinko nie wyolbrzymiasz! Dlatego ze ci nasi goscie powinni pomyśleć jak my się czujemy i ze pod koniec ciązy dosyc cieżko jest otkurzać , sprzątać.I uszanować naszą pracę! Ale niestety! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam przed wycięciem tej jednej części macicy; takie miesiączki, ze traciłam przytomności i przyjeżdżała piel. i dawała mi zastrzyki p/ bólowe przez cały okres bo nie dało się wytrzymać ...Teraz miałam też bardzo bolesne, pierwszego dnia zawsze rozwodnienie i ból promieniujący od brzucha do nóg; do tego zimne stopy... Pomagała tylko pyralgina i ciepły termofor na nogi (choć nie powinnam go używać)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko to tylko świadczy o kulturze gości-bo ajk byli tacy głodni to mogli zjeść w kanjpce gdzie to kupili-ale ludzie poprostu nie myślą, mnie ciągle tez ktoś odwiedza ale przyznam ż ejet to juz męczące bo teraz chyba wole troche wypocząć bo cuzje sie no jak"baba" w ciąży ale przeciez nie bede gosci wyganiała

Iwonko do soboty już niedługo więc możesz być spokojniejsza już, choć wiem że tak jak KAsia powiedziała "łatwo nam się mówi" za niedługo bedziesz cieszyła się MArysią a my razem z Tobą 😆

Ja też miałam strasznie bolesne okresy-to znaczy najgorszy pierwszy dzień-dosłownie zwijałąm się w łóżku 😞 mi pomagał nurofen ultra forte ale też pierwszy dzień wyjęty z życiorysu, jedynie co jest pozytywne w moim ookrsie że trwa tylko 3 dni

a co do skurczy to ja wczoraj miałam straszne-wiedziałąm ze to jescze nie porodowe bo były nie regularne ale dosyć bolesne i jak sobie pomyśle że te porodowe to dopiero bolą to zaczynma miec stracha:P bo ja panikara jestem z natury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja wam dziewczyny współczuje. moje miesiączki kilka razy były bolesne, ale nie aż na tyle by mnie wytrącać z pracy czy obowiązków było to do wytrzymania. moja siostra za to przechodzi okropnie. kiedyś tak nie miała ale im ma więcej lat tym jest gorzej. dodam że ona ma 30 lat na karku (nom 29) i jeszcze nie ma dzieci. może ma to jakiś związek. zawsze pierwszy dzień to urlop w pracy, wymioty, biegunka i obfity okres + straszny ból, miała jakieś tabletki ale je też wycofali. podobno jakie miesiączki takie porody ... :? oby się wam to więc nie sprawdziło .... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj włąsnie KAsiu oby się nei sprawdziło 😞 ja jedynie mam tak dziwnie że co drugi mieisąc się tak męcżę z bólami menstruacyjnymi, w jedym miesiącu pierwszego dnia zwijam się z bólu i dosłownei leci ze mnie ajk z kranu a w nastepnym mieisacu nic mnei nie boli i krwawie tyle co wcale-ale teraz mysle z emoze to dlatego ze mam te 2 macice i to mzoe od tego jest uzaleznione musze zpaytac o to lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie jak ja znosiłam ból. wiedziałam że wzrasta i czekałam na ten najmocniejszy moment po którym wiedziałam że będzie przestawać boleć. jakoś mnie to uspokajało i było w miarę do zniesienia. mówi się że trzeba się "pogodzć" z bólem. nie ma sensu krzyki i spinanie się tylko wręcz trzeba się rozluźniź, znaczy nie że brzuch tylko samemu by się bardzo nie spinać. i przeczekać. to trochę pomaga. takie pogozenie się z tym co jest .... choć pewnie nie wiem co to najgorszy ból ... jak mówie krzyżowych nie miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulisia ja to mialam okres 7 dni i strasznie obfity ze czasami az sie ulewalo i okazalo sie ze to wszystko przez anemie bo jak bylam mlodsza to ciagle ja mialam. Moze warto sprawdzic? Ja jak zaczelam sie normalnie odzywiac + leki to tylko pierwsze 3 dni byly obfite a reszta to tak jakby kot naplakal. A na bol to u mnie tylko Ibuprom albo Nurofen. To jak Ty do pracy chodzilas z takimi bolami???
Akigo jak to dobrze ze wszystko ok w sumie do soboty to nie daleko ale uwazaj na siebie nigdzie nie laz zebys sie znowu nie wywrocila. No i nerwy na wodzy zeby cisnienie nie skakalo.
A Paulisia moja kolezanka tez ciezko okres przezywala nawet wymiotowala i strasznie ja bolalo ze do szkoly nie chodzila. Teraz bierze Pyralgine i jej pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze Asiu ! 😘 Do soboty siedze.Ale to musi fajnie wyglądać jak ja wypadam z laczków.:P Kolano mnie boli.I plecy ale jeszcze potrafie sie zgrabnie przewrócić:laugh: :laugh: .
Ja miesiączki mam straszne ale nie pamiętam żeby poród był taki straszny.Dziewczynki nie nastawiajcie się tak. Nie taki diabeł straszny jak go maluja. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj poscielilam juz lozeczko dla malego i tak doszlam do wniosku ze ta kolderka to jakas duza jest maluch sie pod nie zgubi. Chyba bede go narazie usypiac w beciku albo tylko kocykiem przykrywac.
No i torbe tez juz spakowalam... tylko musze od niej wlozyc te sztucce i przybory toaletowe.
A i mam ten ochraniacz na lozeczko ale jakos mi tak dziwnie ze nie bede widziala synka moze na razie tez sobie go daruje albo tylko zaloze go od stroby okna zeby w razie co nie wialo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...