Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Beatko to szykuje Ci się miła wizyta. 😉
I tak, była Jagoda, najprawdopodobniej wciąż z synkiem przebywa w szpitalu. Maluszek się urodził wczoraj, podobno siłami natury. 🙂 Ciekawe co u nich teraz słychać - same się zastanawiamy. 🤨

Druga para butków :P :

[img size=324]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/buciki_2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

Te są w ogóle najmniejsze; rozmiar jest podany jako newborn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paulinko jakie fajne ubranka 🙂
ja musze troszke dokupić,nie mam śpiworka, kombinezonu. jeszcze kilka welurowych pajaców by sie przydało.
Z wyprawki oprócz kremu do pupy i laktatora to mam chyba wszystko 🙂
i bardzosie ciesze, ze zaczelam wczesniej kupowac, bo teraz to mam codzinnie ostre bóle pleców, nóg, krzyża, podbrzusza i szyjki macicy(?) i teraz to nie mam za bardzo ochoty w tych bólach chodzic po sklepach i kupować..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko a jak u Ciebie? co z tą 8?? teraz to juz nie wiem czy mozna wyrywac 8, chyba nie bardzo bo musialabys miec znieczulenie a na sam koniec nie powinno sie go podawać...
współczuje... mam nadzieje, ze w czasie porodu nie dojdzie odatkowo bol zeba heh.

ojjj stesknilam sie za forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Beatko co do mojej 8 to ja mialam ja juz wczesniej wyrwac tylko balam sie bo nigdy tego nierobilam,pozatym niebolala mnie no i teraz mam za swoje ,jeszcze nigdy mnie tak zab niebolal jak w poniedzialek,az 2 godz przeplakalam,moj M TO AZ PRZYSZEDL DO MNIE I MNIE POCIESZAL I GLASKAL JAK MALE DZIECKO ale lzy to ciekly mi jak groch...

My tez sie za toba stesknilismy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj nie wiem Marzi moglabym sie z Toba sprzeczac:P ja znowu dzis wtrynilam cala Milke ja nie wiem jakos sie uzaleznilam od niej. 🤔
Witaj Beatko!
Sathi super buciki. Ja musze jeszcze kupic czapeczke i szaliczek.
Gosiu daj znac jak tam sie czujesz?
A ja normalnie znowu zasypiam nie wiem co jest nawet ani kawa ani czekolada mi nie pomogla. Chyba sie kimne 😉 na chwile bo znowu przede mna samotna noc. 🤨
Ciekawe co tam u Olgi i Madeline bo cos dawno sie nie odzywaly.
Zreszta kilka dziewczyn tez ostatnio nie dawalo zadnych znakow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj gosiu pisz czy ci przeszło ... :/ .... oby to nic takiego. ja niedawno wróciłam do domu. jutro jade po szlafrok, jakąś piżamę, nawet kapci nie mam 🤨 bo ja nie chodze w kapciach, tylko na bosaka 🤨 no nic nie mam . ide zrobić dokładną listę co mi potrzeba .... zajrze do was potem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu bierz się za listę 😉
Marzenko nie martw sie ja też bardzo dużo waże. ☺️ A ja bym poszła na Twoim miejscu do dentysty. jestem pewna ze by pomógł.
Paulinko super ciuszki!
Asieńko ja mam cały czas takie noce. Juz nie długo bedziemy miały do koo w nocy wstawać.:P
Bo moje dzieci to spią jak susły.
Beatko Twojego wpisu nie widzę jak robie notatke a mam taka extra pamieć ze nie pamietam co pisłaś ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś się nie odzywałam, bo miałam gościa i nie było czasu. Chciałam nadrobić czytanie, ale skończyłam na 6 stronie, oczy mi się zamykają.

Mam nadzieję, że z Gosią i dzidziusiem wszystko w porządku. Niech szybko daje znać, co będę spokojniejsza....


Paulinko fajne ciuszki, a te buty no superaśne 🙂 Olusia Twoje zakupy też ekstra.

Marzenko mam nadzieję, że ząbki lepiej... Ja czekam do końca połogu i usuwam swoje.

Asiu masz racje Olga coś się nie odzywa, nie wspominając już o Madeline. Madeline chyba siedzi teraz u rodziców w Olsztynie, może nie ma tam neta. Oj te nasze bydgoszczanki 🙂

Nie wiem czy napisałam wszystko co chciałam, jakaś nie przytomna jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny! 🙂

Marzi ale czy teraz waga jest najważniejsza? Zresztą kilogramy to rzeczy, owszem uciążliwe, ale na szczęście nie trwałe. Teraz jednak najważniejsze są nasze maluszki. 🙂 A one na pewno kochają nasze krągłe brzuszki! 😁

Też się zastanawiam gdzie reszta dziewcząt znikła... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiaub to się tylko ciesz że mało ... my to już po 16 co niektóre :P - ja właśnie tyle :P ... no już trochę na allegro pokupowałam (tańsze są tetry i to o dużo niż u nas w sklepie) więc od tego samego sprzedawcy kupiłam już więcej potrzebnych rzeczy by się opłacało i nie wyszło na to samo. jutro na pewno kupie szlafrok, piżame, kapcie - głupie ale nie mam ostatni szlafrok pociełam na ściereczki :P bo był frotowy hehe .... i mam liste chyba już wszyskiego co potrzeba. 🙂 dziewczyny no fajne te buciki i ubranka, zapomniałam powiedzieć 🙂 ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor Mamusie 🙂 ukradlysmy pomysl na tabelke od Was :P i tez mamy swoja na luty2010 🙂 Mam nadzieje ze nie macie Nam tego za zle 🙂 🙂 hehe 🙂
Przy okazji GRATULUJEMY Jagodzie 🙂 🙂 🙂 i zyczymy szybkiego powrotu do domciu wraz z Dzidzia 🙂
I Wam rowniez zyczymy wszystkiego naj naj naj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiub mi waga niby idzie w normie... No właśnie niby, bo ja się w ogóle w tej normie nie czuję. 😞 Ale to chyba normalne, kiedy człowiek tak zmienia się w jednak nie tak długim czasie.

Dzięki Kasia. 🙂

Anitek wieczór dobry, owszem, Tobie też dobrego życzę! 😉:P Co do tabelki to chyba nie mamy za złe... 🙂 Ale nie ja jestem twórczynią/pomysłodawczynią, więc nie się dalej nie wypowiem. :laugh:

Okej, ja na razie uciekam na film... Uwielbiam oglądać filmy... w łóżeczku. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kto wyslal zaproszenie dla lutowek :P ze pisza na naszym forum :P
no i pozwolil na skopiowanie tabelki?? :P
Mam nadzije, ze to wszystko ma swoja cene i "obce" za to zaplaca slono 😉 :P

ZART!!

powaznie mowi sie solidarnosc jajnikow a tu bedzie solidarnosc brzuszkow... moze ze stycznowkami nam sie nie udalo zaprzyjaznic ale za to lutowki to spoko ciezarowki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co?? padam z nóg 😞 ale kuchnie mam już gotową, własnie skończyłam ją myć, jutro wkleje wam zdjęcie bo dziś już nie mam siły dziś robić zdjeć-ach nogi mi odpadają :Pjedna rzecz mi się w kuchni nie podoba a mianowicie pierwsze kupiłam lodówkę i tera ztrochę do mebli nie pasuję 😞 ale trudno przyzwyczaje się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...