Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Dziewuszki

My wlasnie po obiadku,najadlam sie strasznie a teraz siesta poobiednia 😉)
Pol nocy niespalam ,niemoglam wogule usnac,krecilam sie z jednej strony na druga,a to goraco mi bylo,a to glodna sie zrobilam wsumie to moze z 3 godz przespalam...

Polecam wam film do obejrzenia ,,Zapowiedz,, bardzo fajny,wlanie na tej stronce co wam wczesniej podalam mozna go ogladnac..

Olga czy ja mam cie ogule na naszej klasie ,bo ja juz sama nie wiem?

Asiuszkole zaczynam dopiero 14 wrzesnia 😉

Pisalam wam wczesniej o tej mojej znajomej co urodzila miesiac za wczenie,pisala mi ze poprostu w nocy odeszly jej wody,dziecko urodzilo sie z waga 3,140 i 50 cm dlugi,ale niestety do tej pory sa jeszcze w szpitalu bo malenstwo mialo nie wiem jak teraz silna zoltaczke,niby maja tam byc do jutra ale nie wiem...na fotkach dzidzia wyglada przeuroczo 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomnialam wam powiedziec dzis przy robieniu obiadku jakos tak ciezko bylo mi oddychac,gdzies kiedys czytalam ze to dzidzia na cos uciska mam racje?

Dziewczyny moj lekarz zalecil mi cwiczyc oddechy,powiem wam ze jest mi trudno,wciagac powietrze nosem a wypuszczac ustami,czy wy cwiczycie,wiem ze jest to jakies przygotowanie do porodu ale mi jest tak ciezko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coz na wykladach to siedze i slucham a na zajeciach ruchowych to ciagle sie smieje ze swojej niezdarnosci bo czuje sia tam jak pokraka:laugh: al ogolnie jest fajnie jutro bedziemy milei zajecia z polozna to ja zapytam o kilka rzeczy. Czesc osob przychodzi z partnerami jedna byla z kolezanka a druga przychodzi z mama. A ja niestety sama ale fajne dziewczyny sa to mozna sobie pogadac. I na tej szkole rodzenia wiekszosc mam spodziewa sie chlopcow tak jak u nas na forum.

Co do tej stronki to kiedys szukalismy prezentu dla takiego wspolpracownika ktory obchodzil 50-te urodziny i tak jakos ta stronka mi wpadla. Chcialam swojemu M kupic piersiowke ale po co namawiac go do czestszego picia? Zreszta pewnie i tak by lezala i sie kurzyla w szafce. Teraz moj to sie fascynuje tymi papierosami elektrycznymi, calkiem ciekawa sprawa... bardziej oplacalna niz zwykle papierosy (i chyba zdrowsza).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha być może rzeczywiście gdzieś Ci mała coś uciska. Zresztą tak jak Kasia mówiła o owej znajomej.

Marzi szkoda Twojej znajomej, pewnie niespodziewanie taki silny stres przeżyła z przedwczesnym porodem, a potem z chorobą dziecka. 😞 Ale oby już wszystko się potoczyło dobrze... 🙂 A na zdjęciu - przeuroczy! 😁
Twój smyk też śliczny. 🙂 Hi, hi, i mojemu podobnie widać "dowód" - tyle, że od boku 😉 Ciekawe czy na usg pod koniec września dalej będzie aż tak widać? :P

Co do oddychania też mi jest ciężko, ale mały strasznie się rozpycha, wysoko, w żebra mi włazi... No w każdym razie czuję, że to on mnie poddusza. 😉 Ale oddechów jeszcze nie ćwiczę... Poczekam aż mi dokładnie to pokażą w szkole rodzenia.

Hej, fajna ta stronka z portfelami! Muszę ją sobie gdzieś zachować, na pewno kiedyś się przyda. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wróciłam od teściowej, aj i wiecie o co mnie teściowa zapytała?? czy naprawde chce dac swojej córce na imie NAdia bo jej się to imie wogóle nie podoba wrrr szwagierka też powiedziała że jej się nie poodba ale ja postanowiłam ż ebędzie Nadia i już!!!

DZidziuś prześliczny ale moim zdaniem wszystkie dzieci sa super słodkie i mogłabym wszytskie przytulać 🤪 i patrzec na nie :P juz nie moge się doczekąc kiedy swoje przytule 🤪

Paulinko moja dzidiza tez się rozpycha pod żebrami i czasme cięzko mi sie oddycha ale da się to wytrzymać

Marzenko masz świetne zdjęcia USG ja mam tylko jedno z 12 tygodnia jak byłam raz prywatnie na badaniach prenatalnych, bo u mojego lekarza nigdy nie ma papieru 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka zdjęcia słodkie synusia oleżanki jak i twoje. tak wyraźnie wszystko widać. na moich tak dokładnie to nie widać .... ale to nic.

haniu nie przejmuj się opiniami co do imienia córuni w końcu to twoje dziecko i tobie ma się podobać. 🙂

a Zuza już lepiej. chyba ją zostawię samą na jakieś 40 min by zaprowadzić młodszą do przedszkola. zostawie jej telefon komórkowy - taki mamy domowy :P mój stary z jakąś kartą i zadzwonie do niej co 15 min czy wszystko jest w porządku. zostawiałam je żadko w ostatnim roku na jakieś 15 min - idąc na chwilkę do pobliskiego sklepu jak padało a czegoś zapomniałam, bajki włanczałam a one cichutko sobie oglądały, ale z jutrem mam stracha. ona jest bardzo roztropna i mądra dziewczynka w sumie ma już 6 lat ... za niedługo będzie sama do szkoły chodzić... ale przecież zamknę ją na klucz, nikt jej nie wejdzie ... no kurde mam stracha ale nie chce by maja traciła dzień przedszkola i była z chorą zuza tylko dlatego że nie ma kto z nią zostać. nie zostawie jej nic do jedzenia, zje przy mnie - wiec nie zakrztusi sie niczym ..... bajki włącze i mam nadzieję że będzie ok. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja myśle ż enie ams zise o co martwić bo Twoja zuza to mądra dziewczynka i jak jen wytłumaczysz że musisz wyjsc i zeby spokojnie na ciebie czekała to nic sie nie stanie,mój siostrezniec ma 5 lat i cąłe wakacje pilnowałm go ja i mama, siostra meiszka dom w dom z nami tyle ze mamy jedno podwórko i od głównej ulicy jest bardzo daleko, i mój siostrzeniec cąłymi dnaimi sam sie bawił w domu albo an podwórku bo nie chciał do ans przyjść bo u nas by mu sie nudziło i tez tak co godzinke do niego zaglkądałyśmy czy wszystko ok??nawet śniadanie i obiad życzył sobie jeść u sibie 🙂 a jak coś chciał to nas saam wołał 🙂 nie masz sie o co martwic dzieci sa mądre a 40 minut to nie długo, dzieci potrafia sobie dac rade tylko my się o niepotrzebnie zamartwiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh z tymi teściowymi! Przsadziła kobieta. Nadia sliczne imie.
Ja dzisiaj wyłapałam jakis dołek. Ale juz mi przechodzi. Dostałam jakiejś alergi. Mam takie policzki jakbym śniegiem natarła czewone i gorące. Myślałam że to ciśnienie ale nie.
Moja Kluseczka też się dziś rozpycha. Pogadałyśmy sobie i chyba zasnęła. Też się juz jej nie mogę doczekać. I jakoś taki lęk sie we mnie budzi. Żeby była zdrowa żeby wszystko dobrze poszło przy porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasieńko bo juz nie chce patrzeć na brzuchol mam taki wielki i ciężki. Mam ochotę popatrzeć na słodnkiego bobaska. jak patrze na dzidziusia to mi się mordka smieje ze nie długo nie będzie brzusia będzie dzidzia!:P I zapominam o swoim ciężkim brzucholu,o bólu .Liczy sie tylko Maleńka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akigo napisał:
Mam ochotę popatrzeć na słodnkiego bobaska.

Przypomniałaś mi, Aikgo, telefon mojego M dzisiaj (dzwoni, tęskni, ale niestety przez dłuższy czas teraz nie widzimy się 🥴 ), który mi nagle ni z tego ni owego zaczął mówić jak to on by już chciał aby Witek był z nam - w sensie urodził się, że sobie go wyobraża leżącego w łóżeczku, że chciałby się nim już móc pochwalić, takim bobaskiem, etc. :laugh: Jakie to było dla mnie słodkie, bo w sumie człowiek nie wie co siedzi w głowie tego drugiego, a teraz jak wiem, że przyszły tato niecierpliwi się tak jak ja, wydaje mi się takie słodkie. :laugh:

Maiha nie przejmuj się teściową. Przecież to Ty jako matka (no i jeszcze przyszły tato może) masz największe prawo wyboru imienia dla swego dziecka. Zresztą jak już Nadia będzie Nadią to myślę, że oswoją się z nim, przywykną. 😉

Kasiu tyle piszesz o Zuzi, że widać, że to mądra dziewczynka. 🙂 Sama sobie krzywdy raczej nie zrobi, a jak wytłumaczysz, żeby do Twojego powrotu zajęła się czymś tak biernym, jak np. obejrzała bajkę w tv, to tym bardziej nie powinno się jej nic stać. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko heh moja teściowa chciałby Marysię 🙃 ale trudno musi pogodzic się z NAdią, moja mama za to jest zachwycona imieniem wiec przynajmniej jedna osoba jest za mną, zresztą to moja mama podsuneła mi kiedyś to imię jak jescze nie byłam w ciąży i strasznie mi sie to imie spodobało 🙂

Kasiu powiedz córce że zobaczy 3 bajki( bo takie zazwyczaj 15 minutowe leca na carton network czy innych programach dla dzieci) i będzie mniej więcej wiedziała kiedy wrócisz, ja tak zawsze tłumaczyłam moim siostrezńcom bo na zegraku sie nie znają jescze więc zobaczyłam w programie jakie baji i jak długo poleca i w tedy spokojnie licyzli sobie bajeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie znając życie teściowa skrytykuje imie Marysia ale wisi mi to 😉 .
Kasiu Hania ma rację z tymi bajkami.Ja to jak boje się swojego syna zostawić. A boję sie że rozniesie dom to zostawiam go przy kompie i mam z głowy.Ale mój łobuz starszy.Chociaż nie wiem czy rozsądniejszy od Zuzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonko Marysia mi się bardzo podoba i nawet rozważałam to imię, ale zostałam przy Nadii 😁

No komputer to tak kradnie czas ż emasakar-wiem to po sobie aportal "brzuszek" to już wogóle jest złodziejem mojego czasu ale nie wyobrażam sobie ż emogłabym bez tego forum funkcjonować, poprostu uwielbiam was wszytskie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...