Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczynki.
iwonka trzyma nas w niepewności,to pewnie się zaczęło.
olusia co z maluszkiem byłaś u lekarza?
mój chyba wreszcie przerzucił się z powrotem na druga stronę bo więcej się rusza i wytyka swoje łapcia i nóżki z lewej strony czyli wszystko wraca do normy.wkurza mnie tylko to swędzenie,no i teraz jeszcze na brzuchu mam takie jedno miejsce że czuję jakbym nie miała skóry i ktoś czymś gorącym mnie przypalał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
No widzę że nieciekawie u Nas,Iwonka się nie odzywa 😞 Olusia też nie 😞 echh mam nadzieję że wszystko w porządku u Nich i Maluszków.Ale nie powiem że mam cichą nadzieję że już ruszyło u Nas 🙂 Marzenka też nic nie pisze,wszystkie naraz się rozpakują :P

Co do porodu,to ja jestem nastawiona że to musi boleć niestety,przyjemnie nie będzie tak jak przy tworzeniu tych Naszych słodkich Maluszków 😁 ale przetrwać musimy i damy radę,to tylko parę godzin,a później to już będzie samo szczęście i radość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulisia mi zadawała wszystkie te pytania co na tej stronce,z tym że zapisywała w mojej karcie ciąży 🙂 ale tak to to samo.

Haniu do wieczorka 🙂 i nie sprzątaj tyle,ile można :P

Paulinko jak się czujesz??Lepiej już dzisiaj??No niestety tworzenie Maleństwa jest bardziej przyjemne niż wydawanie Go na świat 🙃

I dalej cisza 😞 gdzie te Nasze dziewczynki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey, Mlody troche sie już rusza czasem hyhy ale zawsze cos, napisalam sie coca-coli i odrazu sie poruszyl, ale dzwonilam do lekarki i mowila ze poprostu tez ma malo miejsca, ja jestem chora itd, zreszta mowila ze przeciez bylam u niej we wtorek i wszytsko jest ok, ale jak bym sie dalej denerwowala to mam do niej dzwonic i przyjmnie mnie bez problemu czy u siebie czy w szpitalu, a co u Akigo odezwala sie? czy juz sie rozpakujemy wszystkie powoli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ja juz po USG maluch wazy ok 3280g reszte wymiarow podam Wam pozniej bo niestety wyniki zostawilam w samochodzie. Jedynie to mialam takiego nieprzyjemnego lekarza tak mi wbijal te Usg w mostek ze myslalam ze padne. Taka zgage mam do tej pory ze hej. Ale mu chyba wybacze bo sprawdzal maluszka i cos tam chyba znalaz cos z nerka ze jest powiekszona i ze jak sie urodzi to mamy sie tym zainteresowac (ale o tym juz z pediatra) 🤨 mam nadzieje ze to nic powaznego... 🥴
Ja obecnie mam problem z poruszaniem sie strasznie boli mnie miednica, dol brzucha i wogole kosci lonowe. Tez zastanawialam sie czy mi sie tam przypadkiem juz cos nie rozszeza. Kurcze a tak chcialam zeby moj porod byl aktywny ale cos to pewnie sie nie uda. Chodze dziwnie okrakiem, naprawde bardzo mnie boli a jak sie dluzej zasiedze to nie moge wstac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...