Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

U Nas cisza i spokój,moje dziecko przebija mamusię ze spaniem,śpi ze mną do 9-10-ej 🙂 oczywiście z przerwami na jedzonko.Ale zasypia różnie,21-22 nieraz 23,no ale to już sukces.

Asiu byłaś u lekarza??Mi pomaga antybiotyk,nie palą mnie i w ogóle takie jakieś milsze się zrobiły :laugh:

Sandro trzymam kciuki żeby to nie było nic strasznego 😉

Moja Mała nie chce smoka w ogóle,jak Jej się uda go zaaplikować to dosłownie na 5 minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justynko ja nie wiem co Ci poradzić... 😞

U mnie mały raz ma ochotę na smoczka raz nie... Choć częściej ma. Też zauważyłam, ze gorzej zaczął łapać pierś... 🤨 no i tak właśnie smoka podejrzewałam o to. Ale ja nie wytrzymuję by mi cały czas mały memłał przy piersi. A on by tak godzinami mógł. 🥴 Ale w nocy ze smokiem nie śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć cześć,a więc tak..wczoraj była pediatra,mały ma na 100% potówki,zalecenie:lżej ubierać,nawet znacznie lżej,a jak są jakieś ropne krostki to spirytkiem smarować.bardzo sie cieszę że to nie jakieś uczulenie od jedzenia..kamień z serca mi spadł.
a dziś byliśmy na usg bioderek i wszystko super,następna kontrola za 3 miesiące,byłam też u okulisty i Olek dostał kropelki na bakterie bo być może to jakieś świństwo ze szpitala.pozdrawiam i zmykam na obiadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do smoka to w ogóle nie wchodzi w grę.jak próbuję go wetknąć młodemu w paszcze to robin się strasznie nerwowy i natychmiast go wypluwa,bardziej degustuje w paluszkach,np 2 kciuki na raz,albo paluszek wskazujący ewentualnie serdeczny i to jeszcze ułożone tak co by opuszek dotykał podniebienia... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga dobrze, że jednak tylko tyle, a nic gorszego i z małym okej. 🙂
No właśnie mój też strasznie obżerał sobie paluszki, przez to też pomyślałam, że może lepiej niech ssa smoka, a nie łapki... 🤨

Otlesiu słodki maluszek! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczna.Ja cały czas małą w łapkach trzymam. Ale chyba też zaczne zdejmować jak widzę ze wasze maluszki trzymacie bez. Tylko ze moja Marysia juz przy kapieli 2 razy sobie w oko wsadziła i strasznie płakała dlatego zakładam łapki.
Ciekawa jestem jak tam Mia po wizycie?
Dobrej Nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wyrok brzmi:
skaza bialkowa 😞
niestety.... 😞
Wiec mama czyli ja dalej trzymam diete bezmleczna i zobaczymy jak to sie rozwinie...ehhhhh moja bidulka
lekarka przepisala nam krem Diprobase do smarowania malej no i czekamy az ta paskudna wysypka zejdzie.
Jedynie co pocieszajce to to ze mala ladnie nabiera wagi z tygodnia na tydzien do przodu 300g juz wazy 4100g 🙂 widac i na bezmlecznej diecie mamy cycki potrafia utuczyc 😉

a teraz ja sie pochwale tygrysiatkiem moim 🙂 [img size=364]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tygrysek.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandro ale przynajmniej wiesz w czym tkwi problem. a mój kubuś był dzisiaj ważony i w rajtuzkach i bodach ważył 4200. ponoć to ciut za mało ale zobaczymy jeszcze ile przybedzie do 23 grudnia kiedy bedzie miec szczepienie. bo miał na poczatku problem z tym jedzeniem. kupki juz mi ładnie robi i powiem wam że może dziwny powód ich nie robienia, ale jednak. co zauważyłam - nie smarowałam mu pupci bo miał ładna a zawsze gdzie mi sie ten krem zapodzial i nie robil tych kup. i tak sobie mysle a zaczne mu smaroac bo moze nie widac ale ma podrazniona pupke i co sie okazuje ?? dwa przewijania z konsekwentnym smarowaniem i kupa za kupa nam idzie. 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ ładne te Wasze maleństwa dziewczyny.
Ja co prawda jestem na grudniówkach, ale moja Natunia zrobiła mi psikusa i jest listopadowa.

Dużo zdrówka dla waszych pociech Dziewczynki.

Będę czasem do Was zaglądać, bo grudniówki jeszcze się wypakowują. Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamusie i dzidziolki.
sandra bidulko to teraz musisz na wszystko co jesz uważać.mam nadzieję że skaza szybko się cofnie.
zaczęłam naprawdę młodego lżej ubierać i krostki są juz dużo delikatniejsze,nawet myślę czy przypadkiem nie jest mu chłodno bo ja lubię ciepło i chodzę w swetrze i bluzie,temp.w domu 22 st a mi zimno i ręce jak lodziki a Olek spał w nocy tylko w pampersie i takim pajacyku bez bodziaka,nawet zaczął chyba mieć lekki katar ale to może się ropka zbierać po tych kropelkach do oczu ,bo podobno ten jego kanalik łzowy właśnie zamiast ropkę odprowadzać do noska to wywalał to okiem a teraz może zaczęło spływać do noska,więc miałam okazję wypróbować aspirator do noska i tak jak mówiła jedna z was,super sprawa,zakropiłam nos solą morska i wyssałam gilonki.na początku płakał ale po chwili przestał i bez problemu mogłam wszystkie powyciągać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...