Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 442
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
widzę, że nie tylko ja miałam zaplanowana niespodziankę, ale ja nie chcę dac po babci na drugie, bo czasem będzie kidys druga coreczka to można wykorzystac 🙂
a tak to przepadnie;
uciakam juz lulu i życze dobrej nocy, skurcze trochę ustały, ale mam straszny ucisk na pęcherz i może szybko zasnę i będzie jutro zawsze dzień do przodu 🙂
dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję juz mam 115cm, ale co tam dobrze, że to ciąża 🙂
o 4 obudziły mnie skurcze i caly czas boli mnie brzuch jak na okres więc wstałam wzięlam no spę, magnez, wypiłam cieple mleko i leżę :
MonisiaD wpadnij do mnie posprzątacmoże coś przyspieszysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was wszystkie

dzisiaj jestem jakoś pozytywnie nakręcona bo właśnie zaczęłam 9 miesiąc 🤪
teraz to może już wszystko się dziać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie oglądam reportaż dzień dobry tvn o tym filmiku to przesłała kiedyś Monisia - szokująca joga dla niemowląt. I jak mówią to nic wspólnego z jogą nie ma i naprawdę można dzieciątko poważnie uszkodzić 😞 Masakra co oni wyprawiają z tymi dzieciaczkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to jestem juz w domu.mam sie w czwartek zglosic na wywolanie,bo tego masazu mi nie zrobili.Bo jak sie okazalo,to czop mi wyszedl,ale nie w calosci.Jeszcze kawalek zostal,a oni nie robia masazu,jesli szyjka nie jest calkowicie otwarta 😞Kurde,ale jestem zla i zawiedziona 😞Przez 2 tyg oswajalam sie z tym glupim masazem,nastawilam sie na niego,a tu dupa 😞 Tak wiec Julia napewno urodzi sie 04.03..Jeszcze trzeba 3 dni poczekac
Edi sliczny brzusio 🙂I widze,ze wymiarowo prawie taki jak moj 😉Moge wpasc ci posprzatac,ale na przyspieszenie nie mam co liczyc.Temu zlosnikowi w brzuszku jest chyba za dobrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze moja mała to juz w brzuchu chyba jogę ćwiczy bo ostatnio jest nadwyraz ruchliwa...mam nadzieje że nie kombinuje i nie zamierza teraz zmienić pozycji bo jakby nie było do tej pory była ułożona bardzo prawidłowo czyli główka do dołu...najbardziej zabawny jest fakt że przy tych swoich wygibasach wystawia te swoje malutkie rączki i nóżki za które próbuje ja złapać a ona wtedy jak króliczek zmyka... 😜 świetna zabawa - w kotka i myszkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monisia d nie denerwuj się jakby nie było termin już masz więc wiadomo że 04marca zostaniemy już ciociami....a masaż mogą ci zrobić jak już będą wywoływać przyda się na 100% ...zastanawiam sie jak my tu tego dnia bez ciebie wytrzymamy ...chyba paznokcie mi polecą...cały czas myśle jak to z nami wszystkimi będzie ...ty pierwsza będziesz miała możliwość zdania nam relacji i zobaczenia malutkiego cudu...swojej wyczekiwanej Juleczki..ty zaczniesz a potem sie posypiemy juz chyba wszystkie ...będziesz naszym liderem!!!!już za 3DNI!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki za mile slowa 🙂 🙂Ciesze sie,ze mam ten termin wyznaczony,ale boje sie tego wywolywania porodu.A na dzis juz bylam nastawiona 😞 A wy dacie sobie rade beze mnie,w koncu mamy XXI wiek i telefony 🙂 🙂Bede zdawac relacje na biezaco 😁 😁 No chyba ze szybko pojdzie i nie zdarze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
darurka napisał(a):
Witam...Dziewczyny.. 🙂Jak..sie..czujecie...z..mysla..ze..niedlugo..rodzicie.. 🙂;>


jak się czuję ...cóż z jednej strony doczekać sie już nie mogę...a z drugie o rany jak ja sie boje tego porodu...oby wszystko odbyło sie szybko i bezproblemowo...boje sie bólu który wiem że mnie nie ominie ale tłumaczę sobie raz przeżyłam to i drugi raz muszę dać radę!!!!!!!!!!!po prostu muszę!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monisiad ja miałam wywoływany poród i szczerze podobno tylko sie może troszeczkę wydłużyć...dasz rade na 100%...dostaniesz kroplówki ...zrobia ci masaż szyjki ...przebija pęcherz aby odprowadzić wody a dalej wiadomo wszytko sie rozkręci samo nawet sie nie spostrzeżesz a Julcia będzie po tej stronie brzuszka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tu robia to w innej kolejnosci niestety.Najpierw dostajesz zel z prostalglandyna,zeby skrocic szyjke,potem po 6 godzinach druga dawke zelu.Jesli to nie wywola skurczy i nie powiekszy rozwarcia,to wtedy przebijaja wody,a w ostatecznosci daje dopiero kroplowke.A jesli to wszystko nie pomoze to po po kilku godzinach robia cesarke..tak w skrocie 😁 😁 Capslocc tak szczerze,to moga mi ten porod juz nawet dzisiaj wywolywac,bo tak sie nastawilam na to,ze Julcia bedzie z nami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miliony kobiet przeżylo więc nie możemy nie dać rady, ja się porodem wogóle nie stresuję raczej tym, żeby dotrwać chociaż do 37 tygodnia pomimo tego, ze tak mam dosyc tej ciązy już chcę być "kobietą" a nie słonikiem, ale dzidzia jest najważniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniak też masz pokazny brzuszek, ale pomimo tego, że jest wielki mi juz teraz nie przeszkadza tak jak wczesniej kiedy był wysoko; skurcze tez zmalały dzisiaj więc byle do soboty 🙂

a co u Ciebie Capslocc ze skurczami wracają takie silne czy jak leżysz to nie?

A Nasza biedna MonisiaD musi czaekać na upartą Julcie, która sobie myśli poczakam jeszcze trochę i będę bardziej wyczekiwana 🙂
a ja chciałabym urodzić 4, bo sama się tak urodziłam i miałam ślub więc to moja szczęśliwa liczba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z jednej strony chcialabym urodzić do wekendu, bo przyjezdza moj brat, który jest w domu raz w miesiacu, albo raz na dwa, a z drugiej strony zostanie sam jak przyjedzie więc fajnie byloby spędzić jeszcze ostatni wekend bez płaczu i zmęczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...